مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش موکت تشریفات با شرایط ویژه

موکت تشریفات از جمله موکت هایی است، که با کاربری خاص تولید می شود. از این موکت ها در مکان های خاصی استفاده می گردد. به دلیل اهمیت استفاده گسترده از این موکت ها، خرید موکت تشریفات با کیفیت و مناسب بسیار مهم است. برای خرید موکت تشریفات می توانید اقدام به سفارش موکت تشریفات از این مرکز داشته باشد، تا با شرایط ویژه آن را خریداری کنید.

سفارش موکت تشریفات با شرایط ویژه

انواع کاربرد موکت های تشریفات

انواع کاربرد موکت های تشریفات اصطلاح فرش قرمز را همه شنیده ایم و حتی در بین مردم از این اصطلاح به صورت ضرب المثل نیز استفاده می شود. فرش قرمزها همان موکت تشریفات می باشد. این موکت ها به رنگ قرمز تولید می شوند و معمولا برای مراسم خاص و به ویژه برای استقبال از مهمان جلوی پای وی پهن می شوند. از این رو، کاربرد موکت تشریفات خاص و محدود به مکان های ویژه و منحصر به فرد می باشد. از جمله این مکان ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استفاده در رستوران ها و هتل ها: یکی از مکان هایی که بسیار از موکت تشریفات استفاده می شود، ورودی هتل ها و رستوران ها است. در این مکان ها برای پذیرایی و استقبال از مهمانان این موکت ها معمولا همیشه پهن هستند.
  • کاخ ریاست جمهوری و وزارت خانه ها: از دیگر مکان های که از موکت تشریفات استفاده می شود، مکان هایی مانند کاخ ریاست جمهوری و یا وزارت خانه ها می باشد. در این مکان ها برای استقبال از سیاستمداران و مهمانان خارجی از این موکت ها استفاده می گردد.
  • فروشگاه های معتبر: یکی از کاربردهایی که این نوع موکت ها دارند، استفاده از آن در فروشگاه های بزرگ و معتبر است. در این فروشگاه موکت تشریفات در ورودی فروشگاه برای استقبال از مشتری پهن می گردد.
  • سالن های کنفرانس و اجلاس ها: از دیگر مکان هایی که از موکت تشریفات استفاده می گردد، سالن کنفرانس و اجلاس ها می باشد، که برای استقبال از مهمانان از این موکت ها استفاده می گردد.

علاوه بر این ها، می توان به کاربردهای دیگری از این موکت ها استفاده کرد، که در بسیاری از مکان ها مانند تالارها، سینماها و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. ولی با این حال، باید گفت که کاربرد اصلی موکت تشریفات استقبال از مهمان می باشد.

ویژگی طرح های موکت تشریفات

ویژگی طرح های موکت تشریفات موکت های تشریفات با توجه به استفاده و کاربردهای مختلف و زیادی که دارند، از طرح های متنوعی برخوردار می باشند. طرح موکت تشریفات بر اساس محل استفاده می تواند متفاوت باشد. ولی با این حال، همه این طرح ها دارای ویژگی هایی هستند که از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • داشتن رنگ های مختلف: با وجود این که بسیاری از ما موکت تشریفات را به رنگ قرمز می شناسیم. ولی با این حال، این نوع از موکت ها در رنگ های دیگر از جمله رنگ های قهوه ای و بنفش نیز تولید می شوند.
  • داشتن ابعاد متنوع: یکی از ویژگی های مهمی که موکت های تشریفات دارند، داشتن ابعاد بسیار متفاوت و متنوع می باشد. این موکت به دلیل استفاده های زیاد، ابعاد متنوعی دارند. از جمله ابعاد آن می توان به ابعاد 100، 120 و 150 سانتی متری اشاره کرد. این ابعاد برای استفاده در ورودی هتل ها، رستوران ها، تالارها و یا مراکز اقامتی مناسب است.

صادرات انواع موکت تشریفات به کشور های همسایه

صادرات انواع موکت تشریفات به کشور های همسایه موکت های تشریفات امروزه به صورت گسترده در مراکز مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. به همین دلیل بازار صادرات بسیار مناسب و عالی دارند. این موکت ها نه تنها در بازار داخلی بلکه در بازار خارجی نیز بسیار پر طرفداران می باشند و به همین دلیل صادرات موکت تشریفات روز به روز در حال افزایش است.

ولی با این حال، برای رونق بیشتر و افزایش صادرات نیاز به همکاری و ایجاد تسهیلات مناسب به وسیله نهادهای مربوطه می باشد، تا صادرات آن رونق بیشتری به دست آورد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0