مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش فروش چمن مصنوعی ضد حریق با قیمت ارزان

چمن مصنوعی به رنگ سبز تیره یا سبز روشن به رنگ چمن اصلی ساخته می شود و از نوعی نخ و الیاف پلیمری نسوز و مقاوم ساخته می شوند.

چمن مصنوعی ضد حریق در شرایطی که امکان رشد چمن طبیعی وجود ندارد کاربردهای وسیعی دارند.

سفارش فروش چمن مصنوعی ضد حریق با قیمت ارزان

اهمیت ضد حریق بودن چمن مصنوعی

اهمیت ضد حریق بودن چمن مصنوعیاهمیت ضد حریق بودن چمن مصنوعی: باید توجه داشت که چمن های مصنوعی باید خصوصیات منحصر به فردی داشته باشند که مهمترین آن مقاومت در برابر رطوبت، فشار، حرارت، رنگ ثابت،… باید در آنها باشد

همچنین آنها باید دارای خاصیت ضد حریق باشند چرا که ممکن است در جاهای مختلف مانند استادیوم ها و سالن های ورزشی در بالکن ها و حتی در خانه دچار حریق در سطح جزیی یا گسترده شویم و این چمن ها با میزان مقاومت خود در برابر شعله های آتش روند آن را کند و از انتشار بیشتر آن جلوگیری می کنند.

استاندارد لازم برای تولید چمن مصنوعی ضد حریق 

استاندارد لازم برای تولید چمن مصنوعی ضد حریق 

اهمیت چمن ضدحریق این چمن ها موجب سرسبزی و زیباسازی محیط و جلوگیری از آلودگی سطحی می شوند و همچنین هنگامی که ما دسترسی به چمن های طبیعی و گلکاری در سطح وسیع برای فضای سبز رانداریم بهترین گزینه انتخابی ما این نوع چمن ها هستند.

استاندارد چمن مصنوعی این استانداردها شامل قیمت مناسب الیاف ها، مقاومت در برابر ضربه و حرارت و فشار و استفاده از فناوری نانو برای تولید این محصول به منظور جلوگیری از آلودگی های قارچی و باکتریایی و همچنین رنگ های ثابت و مانا جهت جلوگیری از آتش گرفتن است.

فروش چمن مصنوعی:

این نوع چمن ها در کشور  به صورت تولید داخل یا وارداتی وارد کشور می‌شوند و قیمت های مختلف در طرح‌ها و انواع گوناگون با مقاومت های مختلف در برابر حرارت و در ساختمان آنها از الیاف های خاص استفاده شده و با این قابلیت ها به مشتریان عرضه میگردد قیمت آنها با توجه به نوع مقاومت آن ها در برابر حرارت ضربه، فشار و رطوبت تعیین می گردد و می توان آنها را خریداری کرد.

استاندارد لازم برای تولید چمن مصنوعی ضد حریق در واقع این چمن مصنوعی ها از نوع الیاف پارچه ای نسوز و نخ های خاص پلیمری نسوز ساخته می شوند اما بدان معنا نیست که آتش نمی گیرند بلکه دیر آتش می گیرند و خیلی کند ذوب می شوند. پس یکی از شرایط نگهداری تولید چمن مصنوعی ضد حریق نگهداری آن در مقابل عوامل آتش زا، مواد منفجره و به دور از هرگونه مواد محترقه و اصطکاک است.

چمن مصنوعی ضد حریق آتش می‌گیرد یا نسوز است؟ قوی ترین پارچه ها و الیاف های جهان در برابر درجات دمایی و حرارتی مختلف از خود واکنش نشان می‌دهند می سوزند یا ذوب میشوند که چمن مصنوعی ضد حریق در این میان مستثنا نیست چمن مصنوعی در واقعه مقاومت و تحمل بیشتری در برابر حرارت و دما دارد بدان معنا که اگر آتش به روی آن انداخته شود گسترش آتش سوزی به صورت نقطه ای و بسیار آهسته صورت می گیرد

پس روند آتش سوزی را می توان به تعویق انداخت اما کاملاً نمی‌توان گفت که این چمن ها به هیچ عنوان آتش نمیگیرد.

فروش چمن مصنوعی ضد حریق با کیفیت با بهترین قیمت

فروش چمن مصنوعی ضد حریق با کیفیت با بهترین قیمتتعداد کمی کارخانه در داخل کشور وجود دارند که به تولید چمن مصنوعی های ضد حریق و با کیفیت می پردازند اما خیلی از آنها به خاطر شرایط تحریم ها و عدم وجود مواد اولیه ساخت چمن مصنوعی مجبور می شوند

قیمت ها را بالا برده و این افزایش قیمت شامل شاخص های مختلف هست مانند قیمت مواد اولیه، قیمت نیروی کار، هزینه های کارخانه و هزینه‌های جانبی و غیره بعلاوه با توجه به قانون عرضه و تقاضا و روند بازار و قدرت خرید مردم و مشتریان خاص مانند باشگاه ها، استادیوم ها و…  سنجیده می شود. پس نمی‌توان قیمت ثابتی را برای آن متصور شد از این رو فقط می توان گفت بهترین چمن مصنوعی ضد حریق و با کیفیت یکی از شاخص های  قیمت مناسب و خوب و بافت مرغوب آن برای مصرف‌کنندگان است.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0