مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش خرید موکت تشریفاتی راه پله

از موکت های تشریفاتی در مکان های زیادی استفاده می شود. یکی از مهم ترین محل هایی که از موکت تشریفات استفاده می شود، راه پله است. موکت تشریفاتی راه پله در بسیاری از رستوران ها، هتل ها و غیره برای پذیرایی از مهمانان مورد استفاده قرار می گیرد. برای خرید این موکت ها می توانید در اسرع وقت اقدام به سفارش خرید موکت تشریفاتی راه پله نمایید.

سفارش خرید موکت تشریفاتی راه پله

اهمیت استفاده از موکت تشریفاتی در راه پله

اهمیت استفاده از موکت تشریفاتی در راه پلهامروزه استفاده از موکت تشریفاتی در راه پله ها بسیار شایع است. بسیاری از رستوران ها، هتل ها و اقامتگاه های مشهور و معتبر برای استقبال از مهمانان خود به استفاده از موکت تشریفاتی در راه پله می پردازند. استفاده از این فرش ها در راه پله می تواند اهمیت زیادی داشته باشد، که از جمله آن می توان به این موارد اشاره کرد:

  • با استفاده از این موکت ها می توان جلوه ای ویژه و زیبا به راه پله داد و به تزئیین مناسب و عالی آن پرداخت.
  • یکی از مهم ترین و اصلی ترین اهمیتی که استفاده از این موکت ها در راه پله دارد، استفاده از آن برای ممانعت از لیز خوردن می باشد. با استفاده از این موکت ها می توان هنگام تردد بر روی پله ها مانع از سر خوردن افراد شد.
  • از دیگر اهمیت هایی که استفاده از این موکت ها دارد، امکان ممانعت کردن از سر و صدایی است که در زمان بالا و پایین رفتن از پله ها ایجاد می شود.
  • با استفاده از موکت تشریفات می توان حس تشریفاتی بودن را به مهمان انتقال داد. به این صورت مهمان بیشتر لذت می برد.
  • علاوه بر این ها، باید گفت پله ها دارای لبه های تیز می باشند. از این رو، با استفاده از موکت تشریفات می توان لبه های تیز آنها را پوشاند و آنها را برای کودکان و افراد دیگر ایمن نمود.

همه این موارد نشان دهنده، اهمیت و ضرورت استفاده از انواع موکت ها و فرش های تشریفات در راه پله ها می باشد. که با استفاده از آن می توان بهترین و مناسب ترین نما را به راه پله داد.

انواع مختلف فرش تشریفاتی

انواع مختلف فرش تشریفاتیامروزه انواع بسیار زیادی از فرش ها و موکت هایی تشریفات وجود دارند که در راه پله ها، ورودی هتل ها و رستوران های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. انواع فرش تشریفاتی بر اساس معیارهای مختلف با هم دیگر فرق می کنند. از جمله این موارد می توان به شانه و تراکم فرش، جنس الیاف و نوع بافتی که دارد اشاره کرد. علاوه بر این ها باید به طرح های مختلف این فرش ها اشاره نمود. از این رو، می توان به انواع فرش تشریفات به صورت زیر اشاره کرد.

  • مدل ورساچه: یکی از مدل های محبوب انواع فرش تشریفات مدل ورساچه می باشد.
  • مدل فرش قرمز: از دیگر مدل های این فرش ها است، که کاربرد زیادی دارد.
  • مدل های طرح دار: از دیگر فرش های تشریفاتی می توان به فرش تشریفات طرح دار در رنگ های مختلف مانند رنگ سرمه ای، طرح افشان، طرح هالیدی، ورساچه طلا کوب، رنگ قرمز لاکی و غیره اشاره کرد.

این ها از جمله مدل ها و طرح های انواع فرش تشریفاتی راه پله می باشند، که امروزه در بسیاری از مراکز و هتل ها و غیره در راهروها و سالن ها پهن می شود.

فروش ویژه انواع موکت تشریفاتی راه پله

فروش ویژه انواع موکت تشریفاتی راه پلهدر زمان خرید فرش تشریفاتی علاوه بر توجه به کیفیت و انواع آن، قیمت هم از جمله فاکتورهای مهم و کاربردی است. قیمت این فرش ها در بازار، بسیار متغیر می باشد. ولی با این وجود می توان برای خرید بهترین و مناسب ترین فرش های تشریفات به مرکز فروش موکت تشریفاتی مراجعه کرد. در این مرکز می توانید انواع موکت ها و فرش های تشریفاتی را به قیمت مناسب خریداری کنید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0