مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش خرید موکت تایلی سیزال با قیمت شگفت انگیز

موکت تایلی سیزال به زندگی کردن بر روی پوشش کف باور و اعتقاد دارد . بنابراین همواره سعی و تلاش میکنیم تا با ارائه دادن موکت های مناسب و باکیفیت موجب ترقی سبک زندگی تان می شویم.

موکت و فرش در زندگی و فرهنگ ما ایرانیان نقشی بسیار پررنگ و حیاتی و مهمی داشته است و خواهد داشت. 

سفارش خرید موکت تایلی سیزال با قیمت شگفت انگیز

موکت تایل سیزال چیست؟

موکت تایل سیزال چیست؟

موکت تایل سیزال محصولی پرتنوع می باشد که  از نوع کف پوش که این محصول از مواد سازنده شیمیایی بسیاری از جمله این مواد سازنده ،آکریلیک ،پلی پروپیلن و پلی استر ساخته می شود ،از این محصول نیز می توان به عنوان یک پوشش استفاده کرد مانند پوشش کف اتاق ها،کف راه رو های ساختمان ها و منازل ، کف اتومبیل ها و سایر وسایل های دیگر که باعث زیبایی آنها همین موکت می باشد .

الیافی که در ساخت و تولید موکت ها استفاده میشود، هر کدام از آنها دارای مزیت ها و عیب هایی مخصوص به خودش را دارای می باشد و کاربردهای متفاوتی را نیز دارا می باشند ،بعضی از کاربرد های آنها استفاده از آنها در مکان های پر رفت و آمد و بعضی ها هم  در مکان های کم رفت و آمد استفاده می شوند، بعضی ها قابل شستشو هستند و تمییز می شوند ولی بعضی از آنها نه و قدرت جذب کثیفی بالایی را دارا می باشند.

 هر ایرانی با توجه به سلیقه شخصی خود می تواند یک نوع موکت را انتخاب کند.

موکت نوعی محصول می باشد که در طرح ها و رنگ ها متفاوت و ابعاد و اندازه های و متفاوت و بسیار شیک تولید میشود و در بازار سطح کشور با کیفیت های متفاوت و با قیمت های قابل تغییر وجود دارد و در حال فروش می باشند

موکت تایل در ابعاد مختلف

موکت تایل در ابعاد مختلف

موکت تایل به روز ترین و جدیدترین نوع موکت می باشد که به نام هایی چون مدولار و مربعی معروف می باشد و محبوبیت دارد. 

موکت تایل از تایل و یا تکه هایی با ابعاد و اندازه و طرح ها و رنگ های مختلف تولید شده اند که از هم جدا می شوند و با توجه به طرح موکت تایل در کنار هم نصب میشود .

موکت تایل بیشتر برای مکان های شلوغ استفاده میشود یه همین علت بیشتر برای مکان هایی چون ادارات و سالن های ورزشی و سالن های تجاری کاربرد بسیار فراوانی دارد .

در موکت تایل تایل ها در کنار هم قرار میگیرند که هر کدام دارای طرح و رنگ و ابعاد  و اندازه متفاوتی هستند که همین علت باعث شده است که در طراحی دکوراسیون استقبال فراوانی از این محصول شود.

ابعاد موکت تایل در قدیم که برای اولین بار وارد صنعت شده بود به صورت مربعی تولید میشد اما امروزه در ابعاد و رنگ ها و طرح های متفاوت تولید می شوند. 

فروشنده بهترین نوع موکت تایلی در ایران

فروشنده بهترین نوع موکت تایلی در ایران

موکت تایلی بیشتر در مکان های پر رفت و آمد و شلوغ کاربرد دارد که این مکان ها عبارت هستند از :شرکت های تجاری و اداری ،باشگاه های ورزشی ، استخرها ، مهد کودک ، گیت های فرودگاهی و….

قیمت موکت تایلی متناسب با کیفیت و جنس و طراحی های متفاوت تعیین میشود و قیمت موکت تایلی خارجی هم به علت بالا و پایین آمدن ارز و دلار در کشور و تحریم های گوناگون همواره در حال تغییر می باشد ،که فروشنده موکت تایلی باید به این دو نکته توجه بسیار فراوانی داشته باشد.

از جمله مواردی که باید در خرید موکت باید توجه کنیم عبارت هستند از :یک:ضخامت، دو:نرمی و لطافت ،سه:مقاومت، چهار:آسان بودن در شستشو ،پنج :ابعاد و اندازه ،شش: شیک بودن، هفت :قیمت فروش موکت می توان نام برد .

موکت انواع متفاوتی دارد و در ایران تولید میشود حال از انواع موکت می توان ؛موکت طرح دار ، موکت تایل ،موکت اداری ، موکت مسکونی ، موکت تشریفاتی ، موکت راه پله،  موکت فانتزی و …..نام برد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0