مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سایت موکت اداری سیزال با بهترین قیمت ها

سیزال برندی آلمانی که در سال های گذشته برای جذب مشتری در سراسر دنیا به ایران آمد تا با طرح ها و رنگ های جذاب خود دل ببرد. این برند که نمایندگی های فعالی در سراسر ایران دارد، از الیاف طبیعی و مصنوعی موکت های متنوعی تولید می کند.

سایت های معتبری هستند که این موکت را به قیمت نمایندگی به مشتری عرضه می کنند. موکت اداری سیزال از مدل های پرطرفدار این برند است که در کمال سادگی بسیار با کیفیت و زیباست. این برند شامل انواع موکت ها شامل انواع موکت می شود از جمله: بیمارستانی، مسکونی، تجاری و اداری

سایت موکت اداری سیزال با بهترین قیمت ها

ویژگی های موکت های اداری سیزال

ویژگی های موکت های اداری سیزالاز ویژگی  موکت سیزال می توان به منحصر به فرد بودن طرح و رنگ این موکت اشاره کرد. الیاف طبیعی و مصنوعی که در تولید این نوع موکت به کار رفته است از مرغوب ترین الیاف موجود است. از خاص ترین و بارز ترین ویژگی های این محصول می توان به دوستدار محیط زیست بودن آن اشاره کرد  همچنین موکت سیزال در برابر تردد، نور آفتاب مقاومت خوبی از خود نشان داده است.  از آزمایش هایی نظیر عدم گسترش آتش بر روی موکت و عدم انتشار گاز سمی در هنگام آتش سوزی سر بلند بیرون آمده است. این موکت دارای استانداردی به نام GUT است که با توجه به آن الکتریسیته را ساکن  را کنترل می کند و همچنین سازگار با سیستم گرمایش از کف ساختمان می باشد. این موکت با تنوعی که در طرح و رنگ دارد انتخاب را برای هر نوع مشتری که آسان کرده است. این موکت حرف اول را در کیفیت  می زند و برای کسانی که به دنبال پوششی لوکس برای منزل اداره یا محل کارشان هستند بهترین انتخاب است. 

موکت های سیزال در انواع مختلف

موکت های سیزال در انواع مختلف
انواع موکت های سیزال با نقش های متنوعی که دارد برای استفاده در محیط های مختلف طراحی شده است به این منظور که شما می توانید با انتخاب تخصصی نوع موکت مورد نظرتان که شامل طرح های اداری و تجاری مسکونی و .. می شود تخصصی تر محصول مورد نظرتان را انتخاب کنید. موکت های اداری سیزال رنگبندی ها و طرح های مخصوصی دارد که مناسب محیط های کاری طراحی شده اند. طرح های ساده ولی با ظرافت که حسی زیبا و کیفیتی فوق العاده دارد. پوشش موکت جدید پیش جای خود را به پارکت و سرامیک و کفپوش های دیگر داده بود تا اینکه با ورود این طراحی های زیبا به موکت که جایگزین مناسبی برای دیگر کفپوش هاست روی آورده اند صرفا نه به علت تنوع محصولات به خاطر کیفیت  تنوع مقاومت در برابر گرما و فشار های وارده توسط پایه ی میز و صندلی کاهش آلودگی صوتی و … مورد توجه قرار گرفته است. این شرکت بزرگترین موجودی موکت در ایران را دارد که بالغ بر صد هزار متر مربع موکت ، مجموعه ای از متنوع ترین و خاص ترین طرح ها را ارایٔه می کند.

فروشنده موکت اداری سیزال به صورت عمده باکمترین قیمت

فروشنده موکت اداری سیزال به صورت عمده باکمترین قیمتاین شرکت با نیرو های فعال و مشغول به کار در زمینه طراحی و واردات محصولات سیزال مشغول به کار است. فروشنده موکت اداری سیزال این محصول را به دو صورت اینترنتی و حضوری به فروش می رساند. می توانید با خرید از سایت انحصاری و نمایندگی اصلی این موکت به راحتی با دیدن انواع طرح ها و رنگها بهترین انتخابتان را به راحتی انجام دهید. در هنگام خرید حضوری با قیمت مناسب از نمایندگی ها شما می توانید جنس و طرح موکت را در بروشور ها و کاتالوگ ها ببینید و با دقت بیشتری این محصول را انتخاب کنید. برای خرید این محصول برای ادارات و مراکز بزرگ می توانید به قیمت عمده از بازار های بزرگ و فروشگاه ها تهیه کنید. سایت شرکت سیزال به محصولات خود علاوه بر موکت های ادراری و هتلی و مسکونی، کفپوش های آلومینیومی و موکت پادری نیز اضافه کرده است. از جدیدترین محصولات این شرکت که برای زمین های فوتبال و روف گاردن استفاده می شود چمن مصنوعی شرکت سیزال است.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0