مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سایت فرش ماشینی ابریشمی سنتی رادین

فرش ابریشمی رادین

فرش های ماشینی ابریشمی به دلیل درخشش رنگ و ظرافتی که دارند در طرح های سنتی و مدرن مورد استقبال مصرف کننده قرار گرفته و در حال حاضر محصولات شرکت رادین از طریق سایت عرضه می شوند.
حتما شما نیز بارها و بارها هنگام خرید یک فرش ماشینی با این گفته فروشنده روبرو شده اید که این فرش ها ابریشمی هستند. ممکن است این سوال برایتان پیش آمده باشد که اگر از الیاف ابریشم بافته شده پس چرا قیمتی بسیار پایین تر از انواع دستباف تولید شده از این نخ دارند؟
در واقع باید گفت ابریشمی که برای تهیه یک فرش ماشینی به کار می رود از انواع طبیعی نیست. به عبارت دیگر نخ های پلی استر تولید شده به روش مصنوعی را که شباهت زیادی به نمونه های اصلی دارند به این نام می خوانند.
گاه نیز در بازار یک فرش ماشینی ابریشمی را با نام ابریشم گونه نیز خواهند خواند. که نشان از این دارد که الیاف به کار رفته برای تهیه آن مصنوعی است.
همانطور که می دانید در کشور ما از دهه پنجاه به بعد و با ورود ماشین های فرش بافی، اولین کارخانه های تولید فرش به این صورت شروع به کار کردند.
طرح و نقشه های زیبایی که استفاده می شد در کنار مرغوبیت مطلوبی که محصول داشت و صد البته بهای کمتری که نسبت به یک مدل فرش دستباف پیشنهاد می شد عواملی بود تا مشتریان به سمت خرید این محصولات کشیده شوند.
در نتیجه در طول زمان این صنعت در ایران رشد موفقیت آمیزی داشته و برخی شرکت ها توانستند محصولات خود را حتی به اروپا نیز صادر کنند.
از جمله کارخانه هایی که به این امر مشغول بوده و فرش های زیبایی در طرح های سنتی و مدرن تولید نموده است باید به شرکت رادین اشاره کرد.
فرش های ماشینی سنتی رادین در بسیاری موارد نقشه های اصیل ایرانی را پیش روی مخاطب گسترانده و به این خاطر محبوبیتی دو چندان یافته اند.
در کنار مراکز و نمایندگی هایی که طریقه قدیمی و معمول به عرضه و فروش فرش مشغول می باشند، سایت هایی راه اندازی شده که انواع مدل های سنتی و جدید فرش رادین را با قیمتی مناسب و بدون واسطه در اختیار مخاطبان قرار می دهند.
منبع: بازار فرش ایران

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0