مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سایت خرید موکت اداری ایرانی با قیمت مناسب

موکت اداری ایرانی در فضاهای اداری و داخلی نیز می توان به کار برد بهتر است برای اداره ها از موکت های مقاوم استفاده کرد چون در محیط های پر رفت و آمد زود کیفیت خود را از دست داده و از بین می روند خرید موکت های اداری بهتر است با پرز کوتاه و رنگ تیره تهیه می شود.

سایت خرید موکت اداری ایرانی با قیمت مناسب

برای مصارف اداری چه نوع موکتی مناسب است

برای مصارف اداری چه نوع موکتی مناسب است موکت مصارف اداری بسیار زیبا و با کیفیت بالا ساخته می شوند از بهترین شرکت های ساخت موکت شرکت پالاز موکت می باشد نام آن را حتما بسیار شنیده اید این موکت کیفیت بالایی دارد.

می توان موکت های اداری را در طرح ها و رنگ های گوناگون با کیفیت بالا خریداری نمود این نوع موکت را می توان از طریق فروشگاه های بزرگ فرش و موکت تهیه کرد اگر این موکت ها را برای استفاده از اداره های مختلف در نظر دارید بهتر است از جنس مرغوب تر آن که جنس بهتر و مقاوم تری دارد خریداری کنید چون محیط اداره رفت و آمد بیش تر ی نسبت به محیط های مسکونی دارند موکت های اداری در دو نوع رول، چهار ضلعی و شش ضلعی در بازار عرضه می شود اگر برای اداره ها از موکت هایی که در خانه استفاده می کنیم به کار ببریم به دلیل مقاومت پایین نسبت به رفت و آمد زیادی که در این محیط دارند فوراً از بین می روند و باید دوباره اقدام به خرید کرد. پس بهتر است همان اول از موکت مخصوص اداره با ضخامت بالا استفاده کرد و حتما از نوع موکت پرز کوتاه تهیه کنید چون رفت و آمد زیاد است ممکن است باعث زمین خوردن افراد گردد موکت های اداری بهتر است نرم و لطیف باشد که باعث اذیت شدن کف پاهای افراد نشود. به هیچ عنوان در اداره ها نباید از موکت های پرز بلند استفاده شود چون به مرور زمان پرز های موکت خوابیده و از بین می رود یکی از خصوصیات موکت اداری این است که ضد چرک است و به راحتی می توان آن ها را تمیز کرد شما می توانید برای خریداری از طریق کاتالوگ های مخصوص موکت مورد نظر خود را سفارش دهید. در ضمن موکت های اداری باید قابلیت این را داشته باشند اگر آتش سیگار یا… روی آن بیفتد آتش را در همان نقطه حفظ کند که باعث آتش سوزی آن محیط  نشود. قیمت های موکت های اداری ایرانی نسبت به موکت های صنعتی متفاوت است این دیگر بستگی به نوع جنس موکت دارد.

اهمیت ویژه رنگ در موکت های اداری

اهمیت ویژه رنگ در موکت های اداری رنگ موکت اداری را می توان بر اساس سلیقه کار کنان محیط اداره انتخاب کنند چون افرادی که در آن محیط کار می کنند باید مطابق سلیقه خود و دیگر همکارانشان رنگ موکت محل کارشان را انتخاب کنند تنوع در رنگ و طراحی این موکت ها این امکان را به شما خواهد داد تا فضای کاری خود را زیباتر و دلنشین تر کنید و باعث شده که سطح نرم و ایمن را برای خود و دیگران رقم بزنید. رنگ موکت را می توان با دکوراسیون اداره یا محل زندگی خود هماهنگ کنید که پوشش زیبا و شکیل به آن محیط می دهد. موکت ها انواع مختلفی دارند بعضی از آن ها با پرز بلند تولید شده اند که ضخامت و کیفیت مرغوبی نسبت به موکت های پرز کوتاه که مقاومت بیشتری نسبت به گرد و خاک و چرک ندارند. قیمت موکت اداری را می توان از طریق نمایندگی های فروش در شهر های مختلف ایران جویا شد.

میزان تولید سالانه انواع موکت اداری ایرانی

میزان تولید سالانه انواع موکت اداری ایرانی تولید موکت اداری را می توان در بسیاری از شهرهایی چون مشهد، تهران، تبریز و… ببینید این شهرها سالانه تعداد زیادی موکت تولید کرده و وارد بازار می کنند این موکت ها را می توان با کیفیت عالی از بازار یا نمایندگی های فروش تهیه کنید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0