بازار موکت ایران
خانه / موکت ایرانا / راهنمای خرید زیباترین موکت های بازار

راهنمای خرید زیباترین موکت های بازار

یک موکت زیبای موجود در بازار چه مشخصاتی باید داشته باشد؟ کدام طرح موکت برای کدام فضا بهتر است؟ آیا راهنمایی های فروشندگان موکت قابل اعتماد است؟
موکت ها یک نیاز اساسی در زندگی های امروزی هستند، نقش موکت ها در زندگی امروزه غیر قابل انکار است، این نقش پر رنگ هم برای ایجاد عایق صدا و حرارت است هم برای زیبایی منزل، پس باید موکتی را بخرید که اولا هم زیبایی داشته باشد و بتواند زیبایی منزل شما را بیشتر کند و دوما کیفیت خوبی داشته باشد تا خیلی زود خراب نشود، امروز کمی پیرامون این بحث ها صحبت خواهیم کرد.

مشخصات انواع موکت خوب

موکت ها عموما از پلی آمید، اکریلیک و پلی پروپیلن بافته می شوند. هر کدام از این موکت ها دارای مشخصاتی هستند، موکت های پلی آمید بسیار مقاوم هستند و برای اتاق های پر رفت و آمد توصیه می شوند، اکریلیک ها به لحاظ زیبایی و مقاومت شبیه پشم هستند، پلی پروپیلن ها جاذب رطوبت نیستند، این موکت ها راحت تر شسته می شوند و قیمت مناسب تری نیز دارند.

انتخاب موکت با توجه به محیط

معیار مهمی که در انتخاب موکت باید به آن بیشتر توجه کرد معیار زیبایی و البته هماهنگی آن با سایر اجزای دکوراسیون است، موکتی که شما می خرید علاوه بر اینکه باید ذاتا زیبا باشد، باید بیشترین هماهنگی را نیز با سایر اجزای دکوراسیون داشته باشد. برای مثال موکت های رنگ روشن و بدون طرح برای خانه های کوچک مناسب هستند، همچنین موکت های طرح دار و رنگ تیره برای خانه های بزرگ مناسب تر می باشند. اگر فروشنده موکت را می شناسید و به او اعتماد کامل دارید می توانید از راهنمایی های او نیز برای خرید بهترین موکت استفاده کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی فرش ایرانا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: علی خوانساری
شماره موبایل: 09130889745

مطلب پیشنهادی

نمایندگی مرکزی موکت شاو

قیمت خرید انواع موکت لوپ پایل

موکت لوپ پایل (Moquette loop pail) یکی از مدل های بافت در تولید موکت است که …