مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

راهنمای خرید بهترین موکت

26

چه نکات و راهنمایی هایی برای خرید انواع موکت ضروری است؟ موکت های رنگ روشن برای چه محیط هایی توصیه می شوند؟ موکت های طرح دار و تیره برای چه محیطی مناسب است؟
پوشش کف مبنای طراحی دکوراسیون است، این پوشش کف است که در کل فضاها وجود دارد و در نتیجه هماهنگ بودن آن با سایر اجزا و همچنین برعکس بسیار مهم بشمار می رود. امروز ما تصمیم داریم خلاصه ایی از نکات حائز اهمیت در خرید موکت را برای شما همراهان عزیز بیان کنیم.

نکات خرید یک موکت خوب

موکت ها علاوه بر زیبایی عایق صوت و حرارت نیز به شمار می روند و این اهمیت آنها را دوچندان می کند. وقتی شما اتاقی با کف زیبا ندارید می توانید با انداختن فقط یک موکت تمام آن زشتی ها را پوشانده و بستر را برای سایر اجزای دکوراسیون فراهم کنید. برای فضاهای کوچک توصیه به استفاده از موکت رنگ روشن می شود. این موکت ها فضا را بزرگتر نشان می دهند. برای فضاهای تاریک از موکت های رنگ روشن استفاده کنید. زمانی موکت ها بدون طرح و فقط برای پوشش کف بودند امروزه بعضی از موکت ها به قدری زیبا هستند که در برخی از فضاها نیاز به استفاده از فرش عملا حس نمی شود. همچنین شما می توانید با موکت های رنگ تیره فضاهای بزرگ را صمیمی تر و دنج تر نشان دهید.
در نهایت تصمیم با شماست که چه موکتی خواهید خرید، در خرید موکت بسیار دقت کنید آنها اساس زیبایی منازل هستند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0