بازار فرش ایران
خانه / موکت ایرانا / راهنمای خرید بهترین موکت

راهنمای خرید بهترین موکت

چه نکات و راهنمایی هایی برای خرید انواع موکت ضروری است؟ موکت های رنگ روشن برای چه محیط هایی توصیه می شوند؟ موکت های طرح دار و تیره برای چه محیطی مناسب است؟
پوشش کف مبنای طراحی دکوراسیون است، این پوشش کف است که در کل فضاها وجود دارد و در نتیجه هماهنگ بودن آن با سایر اجزا و همچنین برعکس بسیار مهم بشمار می رود. امروز ما تصمیم داریم خلاصه ایی از نکات حائز اهمیت در خرید موکت را برای شما همراهان عزیز بیان کنیم.

نکات خرید یک موکت خوب

موکت ها علاوه بر زیبایی عایق صوت و حرارت نیز به شمار می روند و این اهمیت آنها را دوچندان می کند. وقتی شما اتاقی با کف زیبا ندارید می توانید با انداختن فقط یک موکت تمام آن زشتی ها را پوشانده و بستر را برای سایر اجزای دکوراسیون فراهم کنید. برای فضاهای کوچک توصیه به استفاده از موکت رنگ روشن می شود. این موکت ها فضا را بزرگتر نشان می دهند. برای فضاهای تاریک از موکت های رنگ روشن استفاده کنید. زمانی موکت ها بدون طرح و فقط برای پوشش کف بودند امروزه بعضی از موکت ها به قدری زیبا هستند که در برخی از فضاها نیاز به استفاده از فرش عملا حس نمی شود. همچنین شما می توانید با موکت های رنگ تیره فضاهای بزرگ را صمیمی تر و دنج تر نشان دهید.
در نهایت تصمیم با شماست که چه موکتی خواهید خرید، در خرید موکت بسیار دقت کنید آنها اساس زیبایی منازل هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : مهندس خوانساری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128476696
شماره دفتر: 02166939640
شماره فکس: 02166939640
آدرس کانال: iranacarpet@

مطلب پیشنهادی

نمایندگی مرکزی موکت شاو

قیمت خرید انواع موکت لوپ پایل

موکت لوپ پایل (Moquette loop pail) یکی از مدل های بافت در تولید موکت است که …