مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید چمن مصنوعی زمین فوتبال با کیفیت تضمین شده

چمن مصنوعی یک جایگزین مناسب برای چمن طبیعی می باشد. از چمن مصنوعی در جاهای مختلفی استفاده می شود. یکی از موارد استفاده از این چمن در زمین های فوتبال است.

چمن مصنوعی زمین فوتبال نسبت به چمن طبیعی مقرون به صرفه تر می باشد و همچنین عمر طولانی تری دارد. این چمن مصنوعی با توجه به ویژگی هایی از قبیل تراکم، ارتفاع و طول و عرض قیمت های متفاوتی دارد.

خرید چمن مصنوعی زمین فوتبال با کیفیت تضمین شده

چمن مصنوعی زمین فوتبال باید چه ویژگی هایی داشته باشد

چمن مصنوعی زمین فوتبال باید چه ویژگی هایی داشته باشدچمن مصنوعی فوتبال باید ویژگی های خاصی داشته باشد تا مناسب زمین فوتبال باشد. یکی از ویژگی ها ارتفاع چمن مصنوعی می باشد. ارتفاع چمن مصنوعی فوتبال باید استاندارد باشد یعنی بین ۱۱ تا ۲۵ میلی متر باشد.اگر کم تر از ۱۱ میلی متر باشد باعث اسیب افراد در هنگام زمین خوردن خواهد شد. و یا اگر بیشتر از ۲۵ میلی متر باشد باعث می شود چمن خوابیده و بدفرم شود. یکی دیگر از ویژگی های این چمن وزن ان است. وزن چمن مصنوعی هم باید تقریبا ۳ کیلو گرم در یک متر مربع باشد. در غیر این صورت چمن مصنوعی استاندارد نخواهد بود. ویژگی دیگر چمن مصنوعی رنگ آن است به این صورت که هرچه رنگ چمن تیره تر باشد آن چمن کیفیت بالا تری خواهد داشت. از ویژگی های مهم چمن مصنوعی زمین فوتبال با دوام بودن ان است این چمن باید استحکام بالایی داشته باشد و در مقابل ضربه هایی که به ان وارد می شود مقاوم باشد. مقاومت چمن مصنوعی به ویژگی هایی مانند تراکم و مواد پر کننده و … بستگی دارد. چمن مصنوعی ویژگی های دیگری از قبیل: قابل شست و شو بودن، بهداشتی بودن، مقاوم بودن در برابر نور خورشید و… نیز دارد. هم چنین این چمن مانند چمن طبیعی نیاز به آبیاری کردن، هرس کردن و رسیدگی های زیادی ندارد.

مراحل تولید چمن مصنوعی فوتبال

مراحل تولید چمن مصنوعی فوتبالچمن مصنوعی از بخش های گوناگونی تشکیل شده است که شامل پشتی چمن مصنوعی و الیاف چمن مصنوعی می باشد. هرچه مواد اولیه مورد استفاده در چمن مصنوعی مرغوب تر باشد چمن مصنوعی با کیفیت تر خواهد بود. تولید چمن مصنوعی مراحل گوناگونی دارد که به طور مختصر توضیح می دهیم. در مرحله اول مواد اولیه را با هم مخلوط می کنند و بعد رنگ سبز را با ان ها اضافه می کنند سپس مواد را در میکسر ریخته و کاملا باهم میکس می کنند بعد برای اینکه قوام بیشتری داشته باشد در دستگاه مخصوصی می ریزند تا قوام بیاید بعد از قوام امدن چمن ان را در دستگاهی به نام اکسترودر به شکل رشته هایی در می اورند. رشته ها را به طور منظم در کنار هم قرار می دهند و در مرحله بعدی رشته ها را به پشتی چمن متصل می کنند. این مرحله تقریبا مانند تولید فرش می باشد و از دستگاه هایی شبیه به دستگاه های فرش بافی استفاده می کنند‌.

ارزان ترین چمن مصنوعی را از کجا تهیه کنیم؟

ارزان ترین چمن مصنوعی را از کجا تهیه کنیم؟چمن مصنوعی بسته به کیفیت و نوع مواد ان قیمت های متفاوتی دارد. اگر بخواهیم چمن مصنوعی ارزانی بخریم مسلماً ان دوام و کیفیت بالا را نخواهد داشت. ارزان ترین چمن مصنوعی چمن های دست دوم می باشد که در بازار ها به فروش می رسند. و شما می توانید از ان برای مکان های تزیینی و بالکن و حیاط و … استفاده کنید اما این چمن برای زمین های فوتبال مناسب نخواهد بود زیرا قبلا استفاده شده و کیفیت خود را تا حدودی از دست داده است. در زمین های فوتبال باید از چمن هایی با دوام بالا استفاده شود. اما بنظر من باید با کیفیت ترین چمن مصنوعی را خریداری کنید زیرا طول عمر ان بیشتر و مقاوم تر است اما چمن مصنوعی نامرغوب عمر کوتاه تری خواهد داشت و شما باید مجدداً هزینه کرده و چمن را عوض کنید. پس بهتر است از همان ابتدا بهترین چمن را انتخاب کنید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0