مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید چمن مصنوعی تهران به طور مستقیم از تولیدکننده

چمن مصنوعی تهران از کیفیت بالایی برخوردار است. از آنجا که نگه داری از چمن طبیعی بسیار دشوار و سخت است بسیاری از مردم برای ایجاد زمین های ورزش خود در حیاط خانه شان از چمن مصنوعی استفاده می کنند.

 خرید چمن مصنوعی تهران به طور مستقیم از تولیدکننده

انواع مصارف مختلف چمن مصنوعی

انواع مصارف مختلف چمن مصنوعی مصارف چمن مصنوعی بسیار زیاد است که در ادامه به چند نمونه از آنها می پردازیم. چمن مصنوعی بیشتر برای ایجاد زمین های ورزش استفاده می شود. زمین های ورزشی که بیشتر در آنها گلف بازی می شود. همچنین از چمن مصنوعی برای اینجاد زمین فوتبال نیز استفاده می شود. تیم هایی که در دسته های پایین لیگ های فوتبال حضور دارند برای تمرین از چمن مصنوعی استفاده می کنند.
از چمن مصنوعی در زیبایی نیز می توان استفاده کرد و به حیاط خانه جلوه ای زیباتر داد. امروزه حتی از چمن مصنوعی در دکوراسیون داخلی نیز استفاده می شود. بسیاری از مردم از چمن مصنوعی در تراس خانه شان هم استفاده می کنند و آنجا را تبدیل به باغچه ای کوچک می کنند.
شاید دیده باشید که بسیاری از رستوران دار ها فضای داخل و یا بیرون رستورانشان را با چمن مصنوعی زیبا می کنند و حس شادابی و نشاط را در آنجا به وجود می آورند که باعث شده حتی مشتریان بیشتری را هم جذب کنند.
همه ی این کاربرد ها به دلیل اینکه مقاومت چمن مصنوعی بالا است و همیشگی نیز هست بیشتر شده و همه مشتاق هستند که به جای چمن طبیعی از مصنوعی استفاده کنند.

متریال مصرفی برای تولید چمن مصنوعی

متریال مصرفی برای تولید چمن مصنوعیمتریال چمن مصنوعی و یا همان جنس آن و موادی که برای تولید آن استفاده می شوند متفاوت هستند. برای مثال برخی از آنها از جنس نایلون هستند. چمن هایی که جنس آنها نایلون است محکم ترین و قوی ترین نوع چمن مصنوعی هستند. این نوع چمن مصنوعی می تواند گرمای زیاد را تحمل کند به همین دلیل در مناطق گرمسیر بیشتر از چمن مصنوعی جنس نایلون استفاده می شود. لازم به ذکر است به دلیل داشتن این ویژگی ها از قیمتی بیشتری برخوردار است.

یکی دیگر از جنس های چمن مصنوعی پلی اتیلن است. چمن مصنوعی با این جنس بسیار شبیه به چمن طبیعی بوده و برای ورزش های رزمی پوششی ایده آل می باشد و که به نسبت جنس نایلونی بسیار نرم تر است. چمن مصنوعی پلی اتیلن نیز مانند جنس نایلونی بسیار مقاوم بوده و تحت سخت ترین شرایط هم فرم اولیه خود را حفظ می کند.

چمن مصنوعی جنس پلی پروپیلن از ارزانترین نوع چمن مصنوعی به حساب می آید که دارای انعطاف پذیری و مقاومت خوبی هم برخوردار است. البته به دلیل داشتن نقطه ذوب پایین برای استفاده در مناطق گرمسیری پیشنهاد نمی شود. از این نوع چمن بیشتر در فضای سبز حیاط و فضای بازی بچه ها  و همچنین در مهد کودک ها و مدرسه ها استفاده می شود. 

مشاوره خرید چمن مصنوعی در تهران

مشاوره خرید چمن مصنوعی در تهرانهمان طور که گفته شد شما می توانید از چمن مصنوعی با جنس های مختلف در مکان های مختلفی استفاده کنید اما برای خرید و انتخاب آن باید به آب و هوای آن منطقه توجه کنید زیرا در قسمت قبل خواندید که چمن مصنوعی جنس پلی پروپلین در مناطق گرمسیر استفاده نمی شود زیرا گرما باعث خراب شدن آن می شود.
برای خرید چمن مصنوعی باید ابتدا بدانید که چمن مصنوعی تحت چه شرایطی می خواهد قرار بگیرد و آیا می تواند آن شرایط را تحمل کند یا خیر. یکی دیگر از نکاتی که باید به آن توجه ویژه کنید این است که چمن های محکم و سخت تر برای ورزش های رزمی توصیه نمی شود زیرا این گونه ورزش ها به مکانی با زمین نرم نیاز دارند تا به بدن آسیبی وارد نشود.
شما می توانید با خواندن دوباره مطالب بالا و ویژگی های انواع چمن مصنوعی تصمیم بهتری بگیرید و از چمن مصنوعی نهایت استفاده را ببرید.
برای خرید چمن مصنوعی در تهران می توانید در این سایت چمن مورد نظر خود را خریداری کنید. قابل ذکر است که به هیچ وجه نگران قیمت آن نباشید زیرا چمن های مصنوعی در تهران با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت به دست مردم می رسد کافی است که در این سایت خرید خود را انجام دهید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0