مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید چمن مصنوعی تزیینی به طور مستقیم

چمن مصنوعی تزیینی را می توان به صورت مستقیم تهیه کرد. خرید چمن های مصنوعی با کیفیت و درجه یک به صورت مستقیم باعث می شود تا افراد بتوانند محصول مورد احتیاج خود را با صرف هزینه بسیار کمی تهیه کنند. خرید مستقیم موجب ایجاد تعادل در بازار داخلی خواهد شد. مشتریان گرامی در زمان خرید این محصول بهتر است به راهنمایی های مختلفی توجه کنند.

خرید چمن مصنوعی تزیینی به طور مستقیم

نقش چمن مصنوعی در تزئین نمای خارجی ساختمان

نقش چمن مصنوعی در تزئین نمای خارجی ساختمانچمن مصنوعی یکی از مهم ترین و کاربردی ترین پوشش های ساختمانی است که امروزه توانسته جایگاه بسیار زیادی در دکوراسیون داخلی منازل پیدا کند. این محصول همواره سبز رنگ است و نیاز به مراقبت چندانی ندارد. نقش چمن مصنوعی در نمای داخلی و خارجی ساختمان ها باعث شده تا میزان تولید این محصول در کشور تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کند.

کاربرد این کالا در نمای خارجی ساختمان موجب می شود تا ساختمان های شما ظاهر بسیار زیبایی را به خود بگیرد. این محصول از دوام و استحکام بسیار زیادی برخوردار می باشد و در برابر شرایط آب و هوایی گوناگون بسیار مستحکم است. این ویژگی موجب شده تا از این کالا برای تزیین نمای خارحی منازل استفاده گردد. این محصول رطوبت را به خود جذب می کند و از تجمع آب در حیاط منازل جلوگیری خواهد کرد. چمن های مصنوعی بسیار نرم و لطیف هستند و گزینه مناسبی برای پوشش در حیاط منازل شما خواهند بود.

ویژگی های چمن مصنوعی برای مصارف تزئینی

ویژگی های چمن مصنوعی برای مصارف تزئینیچمن مصنوعی بیشتر برای تزیین استفاده می شوند و در قیاس با چمن های تازه راحت تر نصب خواهند شد. چمن های مصنوعی ویژگی های گوناگونی دارند که این خصوصیات را می توان به صورت زیر طبقه بندی کرد:

  • یکی از مهم ترین ویژگی های چمن مصنوعی برای مصارف تزیینی، عذم نظافت آن ها می باشد. این چمن ها بسیار دیر کثیف می شوند و نیاز به نظافت هر روزه ندارند.
  • از دیگر ویژگی های و خصوصیات این محصول می توان به مقاومت این محصول در برابر حملات حشرات اشاره کرد. چمن های تازه در برابر حمله حشرات دچار آسیب خواهند شد. این در حالی است که چمن های مصنوعی از مقاومت بسیار زیادی در برابر حمله حشرات برخوردار هستند.
  • از دیگر ویژگی های این کالا می توان به کاهش مصرف آب اشاره کرد. چمن های تازه نیاز به آبیاری روزانه دارند، در حالی که چمن های مصنوعی به دلیل عدم رشد احتیاجی به آبیاری ندارند که این ویژگی موجب کاهش در مصرف آب خواهد شد.
  • عدم نیاز به کاشت مجدد از دیگر ویژگی های بسیار مهم این محصول می باشد. چمن های مصنوعی به صورت یک پوشش یکپارچه هستند و بعد از نصب نیازی به کاشت مجدد ندارند. در حلی که چمن های تازه بعد از مدتی از بین می روند و باید به صورت مجدد کاشته شوند.

چمن مصنوعی تزیینی با تضمین کیفیت

چمن مصنوعی تزیینی با تضمین کیفیتچمن های مصنوعی جایگزین بسیار مناسب و خوبی برای کفپوش های سنگ می باشند که از آن ها بیشتر برای نمای خارجی ساختمان ها استفاده می شود. این محصول را می توان برا تزیین کف تالار ها و اطراف استخر ها به کار گرفت. ضخامت چمن های مصنوعی بسیار زیاد می باشد و این ویژگی باعث شده تا از این محصول برای پوشش حیاط مهد کودک ها اشاره کرد. ضخامت این محصول باعث می شود تا در زمان افتادن بر روی آن هیچ گونه آسیبی به کودکان وارد نشود.

کیفیت چمن مصنوعی یکی از مهم ترین مواردی است که مشتریان بهتر است در زمان خرید به آن توجه کنند. کیفیت یک از مهم ترین انواع ویژگی چمن مصنوعی می باشد که مدت زمان استفاده از این محصول را تعیین می کند. این سایت یکی از معتبر ترین مراکز ارائه کننده چمن مصنوعی می باشد که انواع مختلف این کالا را با تضمین کیفیت در دسترس مشتریان و سفارش دهندگان گرامی و ارجمند قرار می دهد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0