مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش فرش فرهی ۱۵۰۰ شانه با قیمت مناسب

امروزه بازار خرید و فروش فرش فرهی ۱۵۰۰ شانه، بازار بسیار پر رونقی است. فرش فرهی، فرشی همه چیز تمام است که بسیاری از مردم به خرید آن می پردازند.
از این رو، بازار خرید و فروش فرش فرهی 1500 شانه با قیمت مناسب بسیار گرم است، چرا که این فرش ها دارای ویژگی ها و خصوصیات زیادی می باشند و قیمت آنها نیز ارزان تر و مناسب تر است. 

 خرید و فروش فرش فرهی ۱۵۰۰ شانه با قیمت مناسب

مفهوم شانه و تراکم در فرش ماشینی

 مفهوم شانه و تراکم در فرش ماشینی در زمانی که می خواهیم فرش بخریم، یکی از مهمترین پارامترها توجه به تراکم و شانه فرش است. اگر دقت داشته باشیم، بر همین اساس فرش ها را نام گذاری نیز می کنند. از این رو، برای بسیاری از مردم این سوال مطرح می شود که مفهوم شانه تراکم در فرش ماشینی چیست؟ و به چه چیزی شانه و یا تراکم می گویند؟
در پاسخ به این سوال باید گفت که هر تخته فرش دارای دو  مشخصه می باشد که به آن شانه و تراکم می گویند. تراکم عرضی به تعداد ریشه ها و یا گره های موجود در هر متر مربع از عرض فرش گفته می شود، این تراکم را بیشتر شانه می گویند. برای نمونه یک فرش 1500 شانه به این معنی است که در هر متر مکعب از عرض این فرش در حدود 1500 گره و یا ریشه وجود دارد.

تراکم فرش نیز همانند شانه آن است. یعنی به تعداد گره های که در هر متر مربع از طول فرش ماشینی وجود دارد، تراکم می گویند. بنابراین می توان گفت که هر چه تراکم و شانه فرش بیشتر باشد، به این معنی است که فرش از کیفیت بالایی برخوردار است و ریز نقش تر بافته شده است. به همین دلیل است که فرش های ماشینی با تراکم و شانه بالا به فرش های دست بافت شبیه تر می باشند.

 

معرفی طرح های 1500 شانه فرهی

معرفی طرح های 1500 شانه فرهی یکی از طرح ها و مدل های فرش بر اساس تعداد شانه ها، فرش 1500 شانه فرهی می باشد. این فرش دارای ویژگی ها و خصوصیاتی است که سبب محبوبیت انواع مدل ها و طرح های این فرش شده است. از جمله این طرح ها می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

  • طرح گل برجسته: یکی از طرح های محبوب و دوست داشتنی این فرش ها، فرش ماشینی فرهی 1500 شانه گل برجسته است. این فرش دارای خصوصیات و ویژگی هایی مانند ضد حساسیت، قابلیت شستشو، مقاومت زیاد، کیفیت بالا و استفاده از برترین الیاف می باشد.
  • طرح Jz004: از دیگر طرح ها و مدل های این فرش، می توان به طرح JZ004 اشاره کرد که به رنگ قهوه ای 1500 شانه پلی استر فیلامنت تولید می شود. این طرح و مدل از فرش هم به دلیل داشتن قابلیت های زیاد مانند ضد حساست بودن، قابلیت شستشو و همچنین کیفیت و دوام بسیار بالا با استقبال بسیاری از مردم برخوردار است.

علاوه بر این ها، می توان به دیگر طراح ها و مدل های فرش 1500 شانه اشاره کرد که بر اساس رنگ بندی ها مختلف و طرح ها و نقشه هایی که دارند، به انواع مختلف و متفاوتی تقسیم می شوند. همگی این فرش ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و می تواند اطمینان و رضایت بالای مشتریان را به دنبال داشته باشد. 

قیمت فرش فرهی ۱۵۰۰ شانه کاشان

قیمت فرش فرهی ۱۵۰۰ شانه کاشان در زمانی که مشتریان اقدام به خرید فرش می کنند. فاکتورهای زیاد در انتخاب و خرید فرش موثر هستند. یکی از مهمترین و اصلی ترین این فاکتورها قیمت فرش می باشد. قیمت فرش بر اساس نوع نخ استفاده شده در آن و طرح و مدل های آن می تواند بسیار متغیر باشد.
ولی با این حال، می توان از مراکز معتبر و قابل اطمینان بهترین و باکیفیت ترین فرش های 1500 شانه کاشان را به قیمت بسیار مناسب و ارزان خریداری کرد. برای خرید فرش های فرهی می توانید با ما تماس بگیرید و بهترین و با کیفیت ترین فرش ها را خریداری کنید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0