مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش طرح های مختلف موکت تشریفاتی

موکت تشریفاتی چه تفاوتی با سایر موکتها دارد؟ در چه مکان هایی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد؟ از کجا میتوان آنرا تهیه کرد؟ آیا ظاهری شبیه به موکتهای ساده دارد یا می تواند دارای نقش و نگار باشد؟ آیا جنس الیاف آن مشابه سایر موکت ها است یا با آنها متفاوت است؟ با ما بمانید تا بیشتر با این محصول پرکاربرد( در برخی مکانها)  و انواع آن آشنا شویم.

خرید و فروش طرح های مختلف موکت تشریفاتی

معرفی انواع موکت تشریفاتی

معرفی انواع موکت تشریفاتیاگر دقت کرده باشید راه پله برخی منازل با کفپوش هایی پوشیده شده که بسیار جذاب و زیبا هستند و هنگام پا گذاشتن روی آن حس خوبی به شما دست می دهد. 

و یا اگر گذرتان به هتل یا رستورانها و یا حتی تالارها افتاده باشد متوجه شده اید که برای اینکه کف را بپوشانند از موکت استفاده می کنند اما نه هر موکتی. در مکانهایی که ذکر شد و یا در برخی اماکن تجاری و مراسمات خاص برای اینکه فضای محیط را تغییر دهند و از سادگی درآورند و احساس تشریفاتی و لوکس بودن به مکان بدهند طوری که مهمان یا مشتری احساس کند توجه خاصی به او شده به جای پهن کردن موکت های ساده در کف  از موکت هایی به اسم موکت تشریفاتی استفاده می کنند. البته مکان هایی که تجملاتی تر هستند و برای جذب مشتری یا جلب توجه بسیار هزینه می کنند ممکن است به جای موکت تشریفاتی از فرش تشریفاتی استفاده کنند. که فعلا مورد بحث ما نیست.

انواع موکت تشریفاتی معمولا از سه جنس الیاف ساخته می شوند:

  1. الیاف نایلون
  2. الیاف پلی پروپیلن
  3. الیاف پشم

این سه هر کدام معایب و محاسنی دارند که پرداختن به آن بحث را بسیار طولانی میکند ولی بعنوان یک مثال ساده در این بین موکت های تشریفاتی نوع  پشمی ان از همه گرانتر و موکت های نایلونی ارزانترند. از محاسن موکت فرشهای تشریفاتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مانع لیز خوردن افراد هنگام راه رفتن روی آن می شوند.
  • حسن مهم بودن و تشریفاتی به مهمانان یا مشتریان می دهند.
  • معایب کف مانند ترک داشتن راه پله یا شکستگی سنگهای کف را به بهترین شکل ممکن می پوشانند.

طرح اغلب موکت های تشریفاتی چگونه است

طرح اغلب موکت های تشریفاتی چگونه استتولید موکت های تشریفاتی چون در برخی مکانهای خاص کاربرد دارند نسبت به بقیه کمتر است و بنابراین تنوع رنگ و طرح لااقل در ایران و بین تولیدکنندگان ایرانی کمتر است. آنچه بیشتر از همه باعث تمایز موکت های تشریفاتی می شود بیشتر مربوط به ابعاد انها بویژه تفاوت در عرض آنهاست که چون در مکانهای متفاوتی استفاده می شوند ممکن است عرض کم مثلا 80 سانتی متر برای راه پله منازل و زیاد مثلا 300 سانتی متر مثلا برای لابی هتلها داشته باشند. از نظر طرح موکت تشریفاتی سلیقه بیشتر ایرانیان طرح ورساچه است  که در آن طرح حاشیه های معمولا طلاکوب شده  خودنمایی می کند. از نظر رنگ نیز به جز در موارد سفارشی اکتر موکتهای تشریفاتی در دو رنگ قرمز و قهوه ای به بازار ارائه شده اند. با توجه به نوپا بودن تولید موکت تشریفاتی در ایران  امید است به تدریج تنوع در این محصول بیشتر شود.

خرید انواع موکت تشریفاتی با عالی ترین کیفیت

خرید انواع موکت تشریفاتی با عالی ترین کیفیتدر بالا انواع کیفیت و جنس موکت تشریفاتی بطور خلاصه بیان شد. توصیه ما برای انتخاب موکت تشریفاتی این است که ابتدا توجه کنید  از آن برای چه مکانی استفاده می کنید. اگر برای محلهای با رفت و آمد زیاد مثل ورودی اماکن تجاری یا تالارها استفاده می کنید طبیعتا به دنبال جنس بادوامتر و در نتیجه گرانتر باشید و در غیر اینصورت میتوانید  از انواع ارزانتر آن استفاده کنید. در هر صورت خرید موکت تشریفاتی هر چند نسبت به خرید موکت ساده که راحت قابل دسترسی است مشکل تر می باشد اما با گشت و گذاری در فروشگاههای شهرتان و یا از طریق جستجویی ساده در اینترنت میتوانید به راحتی به وب سایتهای فروشگاهی و حتی وب سایت کارخانجات تولید کننده موکت تشریفاتی  دسترسی پیدا کنید و  بصورت رول تکی چند متری و یا بصورت عمده آنرا خریداری و استفاده کنید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0