مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید موکت کف با بهترین کیفیت

برای خرید موکت کف می توانید به وب سایت های اینترنتی یا همان فروشگاه های اینترنتی یا فروشگاه های حضوری مراجعه کنید و اقدام به خرید کنید. خرید از طریق وب سایت های اینترنتی به دلیل حذف واسطه بسیار ارزان قیمت خواهد بود و برای خریدار سودمند می باشد. 

خرید موکت کف با بهترین کیفیت

انتخاب موکت به عنوان بهترین کف پوش

انتخاب موکت به عنوان بهترین کف پوشانتخاب موکت و فرش در فرهنگ و تاریخ ما ایرانیان نقش بسیار پر رنگ و مهمی داشته و دارد. هر یک از ما متناسب با سلیقه و معیارهای خود یک نوع موکت یا کف پوش انتخاب می کنیم. با توجه به طیف گسترده محیط هایی که می توانیم از موکت به عنوان کف پوش در آن استفاده کنیم را انتخاب می کنیم.

بسیاری از شما شاید فقط به طرح  و شکل ظاهری موکت و هماهنگی آن با رنگ پرده یا مبلمان و دکوراسیون داخلی توجه کنید. اما در مورد همین محصول که در شبانه روز آن را می بینیم. و زیر پاهایمان احساسش می کنیم. باید مناسب با محیط باشد به عنوان عایق دما، گرما، صدا، جذب تعلیق غبار بر فضا است.

انتخاب طرح موکت برای سالن پذیرایی منزل یا اتاق خواب یک کودک، دفتر شرکت خصوصی یا تالار همایش های یک موسسه می تواند به طور مستقیم به طراحی داخلی آن فضا تاثیر گذار باشد..

موکت های مرغوب برای کف پوش دارای بافت های متفاوتی هستند. از جمله بافت ساکسونی، فریز، بربر و کات و لوپ، هر کدام از این بافت ها می تواند ظاهری فوق العاده ای داشته باشند. استفاده از موکت به عنوان کف پوش جهت پوشش تمام فضا یا استفاده از آن در کنار متریال های دیگر باز می تواند به بهبود فضای شما کمک کند.

استفاده کردن از الیاف و بافت در محیط مانند موکت های مدرن یا فرش مطمئنا هویتی به فضای اصیل خواهد داد .

اصلی ترین توصیه برای استفاده و انتخاب موکت

اصلی ترین توصیه برای استفاده و انتخاب موکت هنگام خرید موکت باید به اندازه خانه خود توجه کنید.  اگر متراژ خانه شما کوچک می باشد از بهترین کف پوش موکتی استفاده کنید. زیرا هزینه شما زیاد نمی شود.  می توانید از موکت پرز دار که پرز کمتری دارد استفاده کنید. موکت های که دارای رنگ های روشن هستند منزل شما را بسیار بزرگ نشان می دهد.پس در انتخاب موکت مناسب برای منزل خود بسیار دقت کنید. اگر واحد شما بسیار بزرگ است می خواهید صمیمی و کوچک تر جلوه کند، توصیه ما به شما استفاده از موکت طرح دار و پرزدار  می باشد. اگر به دنبال یک فضای دنج و صمیمی هستید توصیه ما به شما استفاده از موکت های تیره است.

در هنگام خرید موکت به کیفیت آن توجه کنید. هرچه موکت شما متراکم و فشرده تر باشد کیفیت آن بیشتر است. قبل از خرید پشت موکت را نیز از نظر کیفیت مواد یا نوع گره بررسی کنید هر چه گره ها به نزدیک تر و تراکم و فشردگی بافت بیشتر می باشد. استحکام موکت بیشتر می باشد. هرچه کیفیت یک موکت بالاتر باشد گارانتی و ضمانت آن بیشتر است و مدت زمان بیشتری به شما از طرف شرکت خدمات ارائه می شود. 

فروش ویژه موکت در سراسر کشور

فروش ویژه موکت در سراسر کشوربا توجه به این که میدانیم قیمت موکت و هزینه استفاده از انواع موکت های مرغوب در برخی موارد حتی بیشتر از کفپوش تمام می شود. اما با صرف در نظر گرفتن هزینه اولیه خرید موکت می توانید ملاک انتخاب قرار گیرد. به این علت که ملاک انتخاب درست میزان کیفیت یک کالا و عملکرد آن در دراز مدت است.خرید موکت مرغوب ضمن سرمایه گذاری و عدم نیاز به تعویض آن در کوتاه مدت، به میزان اتلاف انرژی اثر می گذارد.

موکت ها بر اساس کیفیت شان قیمت گذاری می شوند. هر الیاف موکت مرغوب تر و ضخامت آن بیشتر باشد قیمت آن بیشتر می باشد. برای فروش ویژه موکت می توانید به وب سایت یا همان فروشگاه های اینترنتی اقدام به خرید موکت مرغوب کنید. خرید از طریق وب سایت های اینترنتی علاوه بر راحتی خرید برای خریدار سودمند می باشد. باعث جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه می شود.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0