مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید موکت پرز بلند به طور مستقیم از تولیدکننده

موکت پرز بلند که به آن تافتینگ گفته می شود، نقش ویژه ای در فضا و دکوراسیون داخلی دارد. در گذشته به دلیل نبود تکنولوژی و دانش علمی، موکت ها به صورت دست باف تولید می شدند. اما با رشد تکنولوژی و ماشین آلات، تحول عظیمی در صنایع نساجی ایجاد گردید، به گونه ای که فرش ها و موکت ها توسط دستگاه های پیشرفته تولید و عرضه می گردند. امروزه با توجه به طراحی های مدرن، انواع موکت های پرزبلند، موکت پرز کوتاه و موکت تایل جایگزین موکت های قدیمی شده اند. یکی از جدیدترین تولیدات و دستاوردها موکت پرز بلند است که زیبایی و جلوه ویژه ای را به دکوراسیون خانه می بخشد. خرید موکت پرز بلند بدون واسطه و به طور مستقیم مزیتی که دارد، این است که هزینه پرداختی برای خرید بسیار مناسب تمام می شود. همچنین کیفیت و الیاف به کار رفته در آن مهم است و باید مورد توجه قرار گیرد. 

 خرید موکت پرز بلند به طور مستقیم از تولیدکننده

از موکت های پرز بلند چه می دانید

از موکت های پرز بلند چه می دانیدیکی از ویژگی ها و مزایای موکت های پرز بلند این است که شباهت زیادی به فرش های ماشینی دارند و از قیمت پایین تری نسبت به فرش ماشینی برخوردارند. بنابراین برای کسانی که نمی خواهند هزینه زیادی برای فرش ماشینی بپردازند و بحث هزینه برای آن ها مطرح است، خرید آن به صرفه بوده و صرفه اقتصادی بالایی دارند. 

نوع الیاف به کار رفته در این محصول به گونه ای است که دارای انعطاف و نرمی بالایی است. با دست کشیدن روی سطح موکت می توان به لطافت و نرمی آن پی برد. جنس الیاف استفاده از کیفیت بالایی بهره می برد، بنابراین در برابر فشار اجسام سنگین و پا خوردن های مکرر، دارای مقاومت و دوام بالایی است. این موکت در برابر ساییدن نیز پایداری بالایی دارد و حالت اولیه خود را از دست نمی دهد. تولید و بافت موکت های پرز بلند با توجه به دانش فنی روز دنیا و طبق استاندارد های بین المللی صورت می گیرد، در نتیجه این محصول از ساختار بسیار منسجم و محکمی برخوردار است.

استفاده از این موکت در اتاق خواب کودکان توصیه می شود، زیرا در اثر بازی کردن بچه ها الیاف آن دچار فرسایش و تخریب نشده و با توجه به به نرمی و لطافت آن، برای استراحت و خواب کودک بسیار مناسب است. به کار بردن این موکت برای مکان های اداری و ساختمان های تجاری به هیچ وجه توصیه نمی شود، زیرا با در نظر گرفتن الیاف بلند آن و حرکت صندلی چرخ دار ممکن است که الیاف در چرخ گیر کرده و باعث تخریب و آسیب در ساختار موکت گردد. 

محل های مناسب برای استفاده از موکت های پرز بلند

محل های مناسب برای استفاده از موکت های پرز بلندموکت های پرز بلند با توجه به اینکه طرح ها ی متنوعی دارد، در مکان های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول جهت دکوراسیون اتاق نشیمن بسیار مناسب می باشد و بهتر است از رنگ هایی استفاده شود که در صورت نظافت و تمیز کردن دچار مشکل نشوید. استفاده از این موکت در اتاق خواب، آرامش و آسایش را برای شما به هدیه می آورد. نوع پوشش و الیاف آن به گونه ای است که باعث گرم شدن فضای خانه تان می شود. بنابراین استفاده از انواع طرح موکت های پرز بلند، ظاهر اتاق خواب را زیبا و موجب راحتی شما می شود. از طرفی این موکت عایق خوبی برای صدا و حرارت است، به طوری که در فصول سرد از اتلاف و هدر رفت انرژی جلوگیری می کند و پرز های بلند آن مانع از انتقال صدا به سایر طبقات می شود. 

فروش مستقیم موکت های پرزبلند در تهران

فروش مستقیم موکت های پرزبلند در تهراندر فروش موکت پرزبلند عواملی چون مواد اولیه و نوع الیاف به کار رفته دخیل هستند. آنچه که اهمیت دارد، کیفیت بالا به همراه قیمت مناسب است. فروش مستقیم از طرف کارخانه ی تولید موکت در تهران و سایر شهرها، قیمت نهایی را بسیار مناسب تمام می کند. در هنگام خرید می توان از کارشناسان فعال در زمینه فرش، می توان مشاوره های لازم را گرفت. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0