مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید موکت پرز بلند با کیفیت بسیار عالی

یکی از جدیدترین موکت ها در دکوراسیون ” موکت تافتینگ” یا موکت” پرز بلند” است که زیبایی ظاهری فوق العاده ای را در دکوراسیون القا می کند.

موکت پرز بلند به صورت فرش گونه است و می تواند جایگزین فرش های ماشینی باشد. لطیف بودن، نرمی و راحتی، عدم پرزدهی، مقاومت در برابر فشار اجسام سنگین، مقاومت بالا و عدم سایش برخی از مزایایی موکت پرز بلند است که موجب رضایت خریداران شده است.

موکت پرز بلند بسیار مقرون به صرفه است و می تواند جای فرش ماشینی را در دکوراسیون داخلی بگیرد.

ضخامت و کیفیت موکت های تافتینگ بسیار بالاست و زیبایی چشم نوازی دارد.

خرید موکت پرز بلند با کیفیت بسیار عالی

آشنایی با انواع موکت های پرزبلند

 آشنایی با انواع موکت های پرزبلند

موکت های پرز بلند از نظر ظاهری بسیار زیبا هستند و حسی از نرمی و زیبایی را در ذهن ایجاد می کنند. این موکت ها در خلق فضایی مدرن می توانند بسیار کمک کنند.

این نوع موکت ها برای حرارت و صدا به شکلی عایق به حساب می آیند، به همین دلیل برای محیط های سرد و پر سروصدا هم قابل استفاده هستند.

با داشتن این نوع موکت، کف خانه همیشه نرم و راحت است. از نظر رنگ و طرح بسیار متنوع هستند و با هر نوع دکوراسیونی هماهنگ میباشند.

تنوع طراحی در موکت ها این امکان را می‌دهد تا به سادگی با هر نوع مبلمان و دکوری هماهنگ باشد و هارمونی ایجاد شده فضای زندگی را دلنشین‌تر می‌کند.

ایجاد سطح نرم و ایمن برای اتاق کودکان، طراحی فضای لوکس و زیبا برای هتل ها، خلق دکوراسیون هماهنگ با محیط اداری و داشتن پوششی با دوام و اکوستیک در مکان های پرتردد و آمفی تئاترها، موکت را به انتخابی ایده آل در صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی تبدیل کرده است.

انواع موکت پرز بلند عبارتند از:

موکت plush finish، این نوع موکت پرز بلند، الیافش پیچ و تاب کمی دارد و سطح ظاهری صاف و یکدستی را ارائه می کند.

موکت saxony carpets : موکت های ساکسونی، موکت هایی با طول الیاف متوسط هستند. بافت این موکت ها به موکت های plush finish خیلی شبیه هستند.

موکت frieze: این نوع موکت دارای الیاف بلندی است و پیچ و تاب های زیادی دارد.

موکت shaggy: این موکت ظاهری شبیه موی حیوانات دارند و با الیاف مصنوعی تولید می شوند.

موکت های فانتزی: این موکت ها اکثرا دست بافت هستند و از پشم تولید می شوند و حس نرم و راحتی زیادی را به فرد می دهند. تنوع طرح ها و رنگ ها در این نوع موکت بسیار زیاد است.

مزایای استفاده از موکت های پرز بلند

مزایای استفاده از موکت های پرز بلند

از مزایای موکت پرز بلند می توان گفت که به صورت فرش گونه است و می تواند جایگزین فرش های ماشینی باشد. لطیف بودن، نرمی و راحتی، عدم پرزدهی، مقاومت در برابر فشار اجسام سنگین، مقاومت بالا و عدم سایش برخی از مزایای موکت پرز بلند است که موجب رضایت خریداران شده است.

از نظر کیفیت: تولید این موکت با استفاده از ماشین آلات مخصوصی است که ساختار منسجم و مستحکم موکت را تضمین می کند. راه رفتن، نشستن و بازی کودکان موجب سایش و فرسایش موکت نشده و مدت زیادی کیفیت اولیه موکت حفظ خواهد شد.

به طور کلی موکت ها عایق صدا و حرارت هستند ولی موکت پرز بلند در محیط های سرد، به خوبی کف خانه را گرم می کند و پرزهای بلند آن مانع از انتقال صدا به طبقات زیرین می شود.

طرح های متنوع و رنگ های بی نظیر این موکت پرز بلند هماهنگی کامل با هر نوع دکوراسیونی دارد.

فروش انواع موکت پرز بلند با بهترین قیمت

فروش انواع موکت پرز بلند با بهترین قیمت

فروش موکت پرز بلند با قیمت های متفاوتی عرضه می گردد. موکت های پرز بلند بخاطر کیفیت بالا نسبت به دیگر موکت های ساده، قیمت بالاتری دارند.

عوامل تعیین کننده قیمت موکت پرز بلند، پرز و میزان فشردگی و چگالی آن موکت می باشد.

به دلیل مزایا و کیفیت و تنوعی که موکت های پرز بلند دارند اکثر مردم خواهان خرید این نوع موکت هستند و رضایت خریدار را برای استفاده طولانی جلب می کند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0