بازار موکت ایران
خانه / موکت پالاز / خرید موکت های طرح راش پالاز موکت

خرید موکت های طرح راش پالاز موکت

کارخانه پالاز موکت در چه سالی تاسیس شده است؟ موکت های طرح راش این شرکت چه مشخصاتی دارند و برای خرید بهترین موکت های این شرکت از کجا اقدام کنیم؟
موکت ها کفپوشی برای کل منزل هستند، بر خلاف فرش ها که بخشی از خانه را پوشش می دهند موکت ها موظف و پوشش کل خانه هستند، اگر شما مردد هستید بین انتخاب سنگ یا موکت، حتما موکت را انتخاب کنید، سنگ ها در فصول سرد کفپوشی سرد و غیر قابل تحمل می شوند در تابستان نیز گرمای بیش از اندازه آنها اذیت کننده است، اما موکت ها عایق هستند. اگر کودک شما روی موکت زمین بخورد اتفاق خاصی برایش نخواهد افتاد اما اگر روی سنگ زمین بخورد احتمالا آسیب می بیند.

مشخصات موکت های شرکت پالاز موکت

شرکت پالاز موکت در سال ۱۳۵۳ تاسیس شد، این شرکت در سال ۱۳۵۶ اولین خط تولید خود را افتتاح کرد، و امروزه این شرکت با استفاده از تکنولوژی های جدید سالانه حدود یک میلیون متر مربع موکت تولید می کند. اما موکت تنها محصول این شرکت نیست، کاغذ دیواری لمینت و ملزمات از جمله دیگر محصولات این شرکت هستند.
وزن موکت طرح راش به ازای هر متر مربع ۱۷۰۰ گرم بودن و جنس نخ آن پلی آمید است، عرض این موکت ها عموما ۳ متر بوده و در طول های حداکثر ۲۵ متری تولید می شوند.
امروزه امکان خرید موکت های زیبای این شرکت در طیف وسیعی از طرح ها از طریق سایت های معتبر و مراکز خرید وجود دارد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی فرش ایرانا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: علی خوانساری
شماره موبایل: 09130889745

مطلب پیشنهادی

موکت کاپوت 206

قیمت خرید موکت کاپوت ۲۰۶ و مشخصات فنی عایق نمد کاپوت

موکت کاپوت ۲۰۶ امروزه یکی از ملزومات این خودرو شده که موجب کمتر شدن صدای …