مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید موکت های زیبای ظریف مصور

ظریف مصور

شرکت ظریف مصور در چه سالی تاسیس شده و چه محصولاتی تولید می کند؟ موکت های این شرکت در چه طرح هایی تولید می شود؟ زیباترین موکت ها را از کجا خریداری کنیم؟
موکت یک کالای اساسی در منازل است، موکت ها هیچ جایگزینی در بازار ندارند، موکت ها اگر زیبا باشند تاثیر بسیار مهمی در زیبایی منزل شما نیز می گذراند، در طراحی موکت ها مانند طراحی تمام کالاهای جدید زیبایی بسیار مد نظر است و تولید یک موکت زیبا یک اولویت برای کارخانه های تولید موکت می باشد، کارخانه های متعددی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند که در این بین ظریف مصور نامی آشنا برای اکثر ایرانی ها می باشد. شرکت ظریف مصور در سال 1363 تاسیس شده است، این شرکت سالانه بیش از 50 میلیون متر مکعب موکت تولید می کند و یکی از صادر کننده های خوش نام این کالا نیز می باشد. این شرکت انواع موکت برای مصارف خانگی و اداری، الیاف پلی استر و پلی آمید و… را تولید می کند.

مشخصات موکت های ظریف مصور

موکت های این شرکت بیشتر از پلی آمید تولید می شوند، پلی آمید ها الیافی نرم، مقاوم و البته برگشت پذیر هستند، موکت های خانگی و اداری این شرکت در خانواده های موکت تافتینگ، موکت چاپی، موکت نقش دوختی، موکت نقش سوزنی و موکت نقش حرارتی تقسیم بندی می شوند، هر کدام از این بخش ها خود انواع موکت ها با طرح ها و رنگ های مختلف را شامل می شوند.
زیباترین موکت های ظریف مصور را از طریق سایت های معتبر و مراکز فروش موکت خریداری نمایید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0