بازار موکت ایران
خانه / موکت ظریف مصور / خرید موکت های زیبای ظریف مصور

خرید موکت های زیبای ظریف مصور

شرکت ظریف مصور در چه سالی تاسیس شده و چه محصولاتی تولید می کند؟ موکت های این شرکت در چه طرح هایی تولید می شود؟ زیباترین موکت ها را از کجا خریداری کنیم؟
موکت یک کالای اساسی در منازل است، موکت ها هیچ جایگزینی در بازار ندارند، موکت ها اگر زیبا باشند تاثیر بسیار مهمی در زیبایی منزل شما نیز می گذراند، در طراحی موکت ها مانند طراحی تمام کالاهای جدید زیبایی بسیار مد نظر است و تولید یک موکت زیبا یک اولویت برای کارخانه های تولید موکت می باشد، کارخانه های متعددی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند که در این بین ظریف مصور نامی آشنا برای اکثر ایرانی ها می باشد. شرکت ظریف مصور در سال ۱۳۶۳ تاسیس شده است، این شرکت سالانه بیش از ۵۰ میلیون متر مکعب موکت تولید می کند و یکی از صادر کننده های خوش نام این کالا نیز می باشد. این شرکت انواع موکت برای مصارف خانگی و اداری، الیاف پلی استر و پلی آمید و… را تولید می کند.

مشخصات موکت های ظریف مصور

موکت های این شرکت بیشتر از پلی آمید تولید می شوند، پلی آمید ها الیافی نرم، مقاوم و البته برگشت پذیر هستند، موکت های خانگی و اداری این شرکت در خانواده های موکت تافتینگ، موکت چاپی، موکت نقش دوختی، موکت نقش سوزنی و موکت نقش حرارتی تقسیم بندی می شوند، هر کدام از این بخش ها خود انواع موکت ها با طرح ها و رنگ های مختلف را شامل می شوند.
زیباترین موکت های ظریف مصور را از طریق سایت های معتبر و مراکز فروش موکت خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی فرش ایرانا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: علی خوانساری
شماره موبایل: 09130889745

مطلب پیشنهادی

موکت تایلی

نمایندگی فروش بهترین موکت تایلی

موکت تایلی یکی از جدیدترین مدل های موکت است که بسیار جذاب و طبق مد …