بازار موکت ایران
خانه / موکت پالاز / خرید موکت های زیبای طرح الماس پالاز

خرید موکت های زیبای طرح الماس پالاز

موکت های طرح الماس پالاز موکت دارای چه مشخصاتی هستند؟ این موکت ها از چه نخ هایی تولید می شوند؟ برای خرید زیباترین این موکت ها بهترین راه چیتس؟
موکت ها یک کالای غیر جایگزین در منازل هستند، موکت های زیبا واقعا هیچ جایگزینی در منازل ندارند و به خاطر آسایشی که برای مشتری به ارمغان می آورند جز پر متقاضی ترین کالاهای منازل به شمار می روند، این کالاهای با ارزش عایق صدا و عایق حرارتی هستند، در منازل پوشیده شده با موکت اگر فرزند شما بار ها هم زمین بخورد نباید نگرانی برای شما ایجاد شود، افتادن روی موکت کمترین آسیب را به کودک شما وارد می کند، لذا خرید موکت برای افرادی که کودک خردسال در منزل خود دارند امری بسیار ضروری است. موکت ها هم همانند سایر کالا ها روند رو به رشدی داشته اند، این روند رو به رشد در زیبا و کیفیت این کالاها مشاهده می شود.

مشخصات انواع موکت های طرح الماس

وزن این موکت های زیبا به ازای هر متر مربع در جدود ۲۸۴۰ گرم است، این موکت ها از نخ پلی آمید تولید می شوند، پلی آمید ها در مقابل رفت و آمد بسیار مقاوم هستند و برای اتاق کودک و نشیمن بسیار توصیه می شوند. عرض این موکت های زیبا ۳ متر می باشد، اگر مجبور به استفاده از چند تکه موکت در یک محیط شدید آنها را طوری پهن کنید که جهت خاب همه آنها در یک جهت باشند تا راحت تر جارو شوند.
برای خرید زیباترین موکت های بازار شما می توانید از طریق سایت های معتبر و مراکز خرید این محصولات در سراسر شهر ها اقدام کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی فرش ایرانا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: علی خوانساری
شماره موبایل: 09130889745

مطلب پیشنهادی

نمایندگی مرکزی موکت شاو

قیمت خرید انواع موکت لوپ پایل

موکت لوپ پایل (Moquette loop pail) یکی از مدل های بافت در تولید موکت است که …