بازار موکت ایران
خانه / موکت ایرانا / خرید موکت های زیبای شرکت همدان

خرید موکت های زیبای شرکت همدان

شرکت موکت همدان در چه سالی تاسیس شده است؟ موکت های این شرکت چه مشخصاتی دارند؟ برای خرید زیباترین موکت های همدان از کجا اقدام کنیم؟
موکت ها امروزه یک نیاز اساسی در منازل به شمار می روند، آنها عایق گرما، سرما و صدا در منزل شما هستند، آنها اگر سطح زمین عیب یا زشتی داشته باشند آنها را می پوشانند و منزل شما را یک دست و زیبا می کنند، برای زیبایی منزل خود بهترین موکت را بخرید، موکتی بخرید که بیشترین هماهنگی را با سایر اجزای دکوراسیون شما داشته باشد، امروزه موکت های با طرح مدرن و جدید زیبایی شگفت آوری برای منازل شما به ارمغان می آورند.

مشخصات موکت زیبای همدان

موکت همدان در سال ۱۳۶۲ تاسیس شده است، این شرکت با بهره گیری از بهترین و جدید ترین ماشین آلات و تکنولوژی های روز انواع رزین های صنعتی، ژئوتکستایل، موکت و… را تولید می کند. موکت های این شرکت در طرح های متنوعی تولید می شود و عرض آنها عمدتا ۲ متر است. موکت های ساده تک رنگ عمده این محصولات هستند. موکت های با کیفیت عمدتا از جنس پلی آمید هستند.
برای خرید زیباترین موکت های بازار شما می توانید از طریق سایت های معتبر و مراکز خرید موکت در سراسر کشور اقدام کنید. این محصولات از طریق نمایشگاه های بزرگ عرضه محصولات موکت قابل تهیه است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی فرش ایرانا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: علی خوانساری
شماره موبایل: 09130889745

مطلب پیشنهادی

نمایندگی مرکزی موکت شاو

قیمت خرید انواع موکت لوپ پایل

موکت لوپ پایل (Moquette loop pail) یکی از مدل های بافت در تولید موکت است که …