بازار موکت ایران
خانه / موکت / خرید موکت های زیبای رز موکت

خرید موکت های زیبای رز موکت

این کارخانه چه محصولاتی تولید می کنند و این محصولات چه مشخصاتی دارند؟ چه نکاتی را برای خرید موکت باید بدانیم؟ برای خرید بهترین موکت های این شرکت از کجا اقدام کنیم؟
موکت ها دارای محاسن بسیاری هستند، موکت ها اگر سطح مورد نظر شما زیبا نباشند آن را پوشانده و سطح شما را زیبا می کنند، موکت ها بر خلاف فرش ها تمام سطح را می پوشانند و از این لحاظ اهمیت زیبایی آنها از فرش نیز بیشتر است. موکت ها اگر مهمترین عضو از دکوراسیون نباشند یکی از مهمترین اعضای دکوراسیون هستند.

محصولات و ویژگی های رز موکت

مجتمع صنایع نساجی نگین رز سپاهان که با نام تجاری رز موکت شناخته شده است در سال ۱۳۶۹ تاسیس شده و از سال ۱۳۷۲ با ماشین الات به روز خود اولین موکت ها را تولید کرده است. این شرکت انواع الیاف و موکت تولید می کند، موکت های این شرکت با طرح های شمیم، باران، نارنج، کبریتی، برلیان، صبا و نگین تولید می کند. تنوع در طرح و رنگ از ویژگی های این موکت ها می باشد.

نکاتی پیرامون خرید و نگهداری موکت

در خرید موکت نیم نگاهی به دکوراسیون داشته باشید برای مثال اگر محیط مورد نظر شما کوچک است از موکت های رنگ روشن استفاده کنید، همچنین در هنگام انداختن موکت ها در نظر داشته باشید برای اینکه راحت تر جارو بشوند راستای خاب الیاف همه تکه های موکت در یک جهت باشد، موکت های با کیفیت دارای تراکم بیشتری بوده و عمر بیشتری نیز دارند.
برای خرید بهترین موکت های این شرکت می توانید از طریق سایت ها و مراکز خرید معتبر اقدام کنید.

جهت خرید و مشاوره در مورد محصولات ما، در تماس باشید:
مدیر فروش : علی خوانساری
راه های ارتباطی:
شماره همراه: 09120677054
رایانامه : iranacarpet@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی مرکزی موکت شاو

قیمت خرید انواع موکت لوپ پایل

موکت لوپ پایل (Moquette loop pail) یکی از مدل های بافت در تولید موکت است که …