مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید موکت های تافتینگ ارزان قیمت

موکت های تافتینگ امروزه در طرح ها و مدل های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند. این مدل از موکت ها به دلیل داشتن قیمت ارزان و کیفیت بسیار بالا با استقبال بسیار بیشتری مواجه است و بسیاری از مردم برای مکان های مختلف اقدام به خرید و استفاده از این نوع موکت ها می کنند.

خرید موکت های تافتینگ ارزان قیمت

جنس الیاف در تولید موکت های تافتینگ

جنس الیاف در تولید موکت های تافتینگموکت ها با استفاده از الیاف مختلف و متنوعی تولید می شوند. از لحاظ الیاف به کار رفته در تولید موکت می توان آن ها را به چند دسته تقسیم بندی کرد. جنس الیاف موکت می تواند بر کیفیت آن تاثیر بگذارد و قیمت آن را بالا و پایین کند. امروزه موکت های تافتینگ که دارای جنس تافتینگ می باشد، با الیاف های مختلف تولید می شوند. بر اساس جنس الیاف به کار رفته در تولید موکت می توان آن ها را به دسته های زیر تقسیم کرد.

  • تولید موکت از جنس پشم: یکی از بهترین و طبیعی ترین الیاف استفاده شده در تولید موکت الیاف پشم است. موکت هایی که از پشم برای تولیدشان استفاده می شوند به موکت هایی با جنس طبیعی شهرت دارند.
  • الیاف آکریلیک: از دیگر الیافی که امروزه برای تولید موکت استفاده می شود، آکریلیک است. موکت های تولید شده از این جنس را موکت هایی با الیاف مصنوعی می گویند.
  • الیاف نایلون: نایلون هم از جمله الیافی است که در  تولید موکت استفاده می شود. تولید موکت از این نوع الیاف را نیز الیاف مصنوعی می گویند.
  • استفاده از الیاف پلی استر: پلی استر هم از جمله الیاف استفاده شده برای تولید موکت تافتینگ است.
  • علاوه بر الیافی که گفته شده می توان به دیگر الیاف مصنوعی که در تولید موکت استفاده می شود، اشاره کرد، از جمله این الیاف باید، به پلی پروپیلن و تریکستا اشاره کرد.

مراحل تولید موکت های تافتینگ

مراحل تولید موکت های تافتینگمراحل تولید موکت تافتینگ یا همان موکت های بافته شده در مقایسه با موکت های نمدی و یا یافته نشده متفاوت است. از این رو تولبد موکت تافتینگ و فرایند آن تا حدودی متفاوت و خاص می باشد. ولید موکت به روش تافتینگ می توان گفت که یکی از متداول ترین و راج ترین روش های تولید موکت در دوره معاصر است. در این روش تولید، با استفاده از سوزن الیاف را از لایه اول زمینه موکت رد می کنند. سپس الیاف به لایه دوم موکت که از این لایه به عنوان بکینگ یاد می شود، چسبانده می شود. برای چسباندن الیاف به لایه دوم و یا همان بکینگ موکت باید از چسب های با کیفیت استفاده شود، اگر از چسب با کیفیت استفاده نشود، در آن صورت امکان دارد، موکت استحکام لازم را پیدا نکند و به مرور استحکام آن از بین برود و در نتیجه موکت گسسته شود.

امروزه موکت های تافتینگ به صورت سه روش کلی تولید و به بازار عرضه می شوند. این سه روش تولید موکت های تافتینگ عبارتند از مدل برش خورده، مدل برش نخورده و یا ترکیبی از آن ها. به همین دلیل در بسیاری از مواقع ما شاهد تفاوت های ظاهری در مدل این موکت ها می باشیم.

خرید و فروش انواع موکت های تافتینگ در کشور

خرید و فروش انواع موکت های تافتینگ در کشورخرید و فروش موکت تافتینگ به دلیل کیفیت بالای آن و همچنین قیمت مناسبی که دارد، روز به روز پر رونق تر و گرم تر می شود. امروزه از این نوع موکت ها می توان در مکان های مختلف استفاده کرد. از این رو، بازار این نوع از موکت ها در کشور بسیار پر رونق است و بسیاری از افراد به خرید آن اقدام می کنند. برای خرید این مدل از موکت ها بهتر است به مرکز فروش موکت تافتینگ مراجعه کرد. در این مرکز می توان انواع مدل های موکت تافتینگ را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری کرد. خرید از این مرکز می توان مزایای زیادی داشته باشد؛، که از جمله آن می توان به خرید ارزان و مطمئن به صورت عمده اشاره کرد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0