مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید موکت ظریف مصور نویان از کارخانه

موکت ظریف مصور نویان را می‌توان از کارخانه خریداری کرد. این موکت با طرح های متنوع، رنگ های جذاب، جنس عالی و درجه یک از مرغوب ترین موکت های برند ایرانی است.با خرید موکت ظریف مصور به صورت مستقیم و بدون واسطه از کارخانه، قیمت آن برای خریدار بسیار مناسب و ارزان تر می افتد.

خرید موکت ظریف مصور نویان از کارخانه

مشخصات فنی موکت ظریف مصور طرح نویان

مشخصات فنی موکت ظریف مصور طرح نویان

 موکت ظریف مصور از جمله موکت های پرز بلند است. دارای تنوع رنگی است، بطوریکه می تواند پاسخگوی نیاز مشتریان از لحاظ تنوع رنگی باشد.

به طور کلی موکت ظریف مصور دارای دو بافت است. طرح رویان هم، مانند دیگر موکت های این برند، دارای دو بافت است. موکت هایی با بافت ضخیم و موکت های با بافت نازک. موکت های ضخیم به موکت های تافتینگ هم مشهور هستند و موکت های ظریف و نازک، به موکت های نمدی در بازار شناخته می شوند و شهرت دارند.

از مشخصات طرح رویان می توان به جنس نخ آن اشاره کرد. جنس نخ موکت ظریف مصور طرح رویان، از پلی پروپیلن یا پلی آمید است. در نخ پلی پروپیلن، مواد خارجی که احیانا بر روی موکت می ریزند همچنین رطوبت و نم ،جذب موکت برند ظریف مصور نمی شوند. از موکت هایی با نخ پلی آمید که نوعی نخ نایلونی با قابلیت ارتجاعی است در مکان های پر تردد مانند ادارات، فرودگاه ها، دفاتر مدارس و… استفاده می شود. نوع بافت این موکت کات پایل است. نوع بافت در انواع موکت ها متفاوت است. در تعدادی از موکت ها کات پایل و تعدادی دیگر لوپ پایل و…است. در موکت ظریف مصور همانطور که گفته شد، نوع بافت، کات پایل است، یعنی از قرار گرفتن حلقه های کرکی که برش خورده اند، کنار یکدیگر قرار گرفته اند. به این سبب که بتوانند سطحی صاف و یکدست تولید کنند.

موکت ظریف مصور طرح نویان، یکی از طرح های زیبا و شیک این موکت است. برای استفاده به عنوان پوشش کف بسیار عالی است. از این موکت می توان به عنوان کفپوش منزل و پذیرایی استفاده کرد. استفاده از طرح های زیبا و بی نظیر در این موکت، توجه افراد مختلف را به خود جذب می کند. مواد اولیه به کار رفته در موکت ظریف مصور، از نظر جنسی، درجه یک می باشد و کیفیت موکت قابل تضمین است.

طرح و رنگ موکت ظریف مصور ماندگار است و با شستشو از بین نمی رود.  موکت ظریف مصور شفاف است. شفافیت این موکت با شستشو هرگز از بین نمی رود و کدر نمی شود. این موکت ها در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید دارای مقاومت بالایی هستند.

موکت ظریف مصور طرح نویان در رنگ های مختلف

موکت ظریف مصور طرح نویان در رنگ های مختلف

در موکت ظریف مصور، رنگ های طرح نویان، بسیار  متنوع می باشند و در این موکت ها رنگ هایی مانند: کرم، قهوه ای، شکلاتی، نسکافه ای و….به چشم می خورد .

تنوع رنگی در این طرح سبب شده است که همواره علاقه مندان زیادی به دنبال خرید این طرح از موکت ظریف مصور باشند و به دنبال علاقه خود مشتریان دیگری را به سمت خرید آن جذب کنند.

صادرات موکت ظریف مصور نویان با کیفیت عالی

صادرات موکت ظریف مصور نویان با کیفیت عالی

موکت ظریف مصور به علت تنوع رنگی، ثابت بودن و شفافیت رنگ، همچنین تنوع و درجه کیفی بسیار عالی توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده و توانسته است وارد بازار رقابت جهانی شود.

صادرات موکت ظریف مصور طرح نویان و دیگر انواع این موکت ها، به بهترین شکل و با کیفیت عالی به دیگر کشورها انجام می شود. 

شرکت هایی وجود دارند که کار اصلی آنها، صادرات است. برخی از این شرکت ها موکت ظریف مصور را به کشورهای دیگر صادر می کنند. این موکت ها به کشورهای حوزه خلیج فارس، افغانستان، آذربایجان و… صادر می شوند. با صادرات موکت، ارز وارد کشور می شود و همچون صادرات کالاهای دیگر، سبب رونق اقتصادی کشورمان می‌شود. به تازگی، ایران در زمینه صادرات پیشرفت خوب و چشمگیری دارد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0