مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید موکت ظریف مصور طرح صدف با رنگ های جدید

شرکت ظریف مصور در تولید انواع موکت با توجه به تکنولوژی روز دنیا و استفاده از افراد متخصص و مجرب، فعالیت گسترده ای دارد. محصولات این شرکت با در نظر گرفتن مکان های مختلف، جهت مصارف خانگی، اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.
طرح ها و مدل های موکت ظریف مصور، متنوع و زیاد است و همین نکته باعث شده که افراد با سلایق مختلف، به راحتی بتوانند موکت مورد علاقه خود را انتخاب کنند. با خرید موکت ظریف مصور طرح صدف با توجه به طرح ها و رنگ های متنوع، می توان به محل مورد نظر خود زیبایی و جلوه چشم نوازی بخشید.

 خرید موکت ظریف مصور طرح صدف با رنگ های جدید

بررسی طرح صدف موکت ظریف مصور

بررسی طرح صدف موکت ظریف مصورطرح صدف موکت ظریف مصور دارای انواع و رنگ های گوناگونی است، که در گروه موکت تافتینگ قرار می گیرد. طرح های زیبا، شیک، به روز و نوین موکت ظریف مصور طرح صدف، می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای پوشش کف اتاق و منزل و یا محل کار باشد. با بررسی طرح صدف، می توان با ویژگی ها و کاربردهای آن بیشتر آشنا شد.

الیاف به کار رفته در این موکت، بسیار نرم و لطیف است و با لمس کردن و دست کشیدن بر روی الیاف آن، می توان لطافت راحس کرد. در مدت استفاده طولانی، موکت دچار پرزدهی نمی شود. اگر اجسام سنگین مثل کمد یا مبلمان روی آن قرار داده شود، الیاف فشرده نمی شوند و مقاومت بالایی در برابر فشار سنگین دارند. در اثر کشیده شدن اشیا و اجسام بر روی موکت، الیاف بکار رفته ساییده نمی شوند و خاصیت برگشت پذیری بالایی دارند، به طوری که حالت اولیه خود را حفظ می کنند. نوع بافت، به گونه ای است که ساختمان و ساختار الیاف به شکل یکپارچه و محکمی در کنار هم قرار گرفته اند و به راحتی آسیب نمی بینند و دچار تخریب نمی شوند. در ساختمان هایی که به صورت مجتمع و طبقاتی هستند و سر و صدا زیاد است عایق بسیار مناسبی برای صداست. همچنین عایق حرارتی بسیار خوبی است. 

روش رنگ آمیزی الیاف موکت های ظریف مصور

روش رنگ آمیزی الیاف موکت های ظریف مصوردر صنعت موکت سازی از الیاف طبیعی و الیاف مصنوعی استفاده می شود. با توجه به رشد جمعیت وصنعت ساختمان سازی، استفاده از موکت به طور قابل توجهی افزایش یافته است. روش رنگ آمیزی الیاف بحث گسترده ای است، که به آن می پردازیم. 

یکی از انواع روش رنگ کردن این است، که الیاف قبل از بافته شدن رنگ آمیزی شوند و در هنگام بافت موکت، از الیاف رنگ شده استفاده شود. بنابراین نیازی به رنگ کردن موکت بعد از محصول نهایی نیست. به این صورت که الیاف با نوعی پلیمر مذاب مخلوط می شوند و در اثر ترکیب به رنگ های مختلف در می ایند.تمامی بخش های الیاف با رنگ آغشته می شوند، به طوری که رنگ موکت در اثر ساییده شدن یا خراشیده شدن با اجسام مختلف، تغییر نخواهد کرد. در روشی دیگر الیاف در یک حمام تحت دما و فشار معین، در مخزنی بزرگ با رنگ ترکیب می شوند.پایداری و ماندگاری رنگ در این شیوه خیلی کمتر از مخلوط شدن با پلیمر مذاب است. در روش های سنتی برای رنگ کردن نخ، الیاف را داخل رنگ قرار می دهند تا رنگ را جذب کند.نخ های ابریشم به همین ترتیب رنگ آمیزی می شدند. 

در روشی دیگر، رنگ آمیزی بعد از بافت کامل انجام می شود. به طوری که الیاف استفاده شده در بافت، خام و بدون رنگ هستند. در نتیجه رنگ زنی با استفاده از دستگاه پرینت انجام می شود که بسیار شبیه به پرینت های کاغذی است. با توجه به سرعت عمل و آسانی، این شیوه رایج ترین نوع رنگ آمیزی است. 

صادرات موکت ظریف مصور طرح صدف به کشور های خارجی

صادرات موکت ظریف مصور طرح صدف به کشور های خارجیامروزه محصولات ظریف مصور باطرح و مدل های مختلف، در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می گردد. صادرات موکت ظریف مصور با طرح صدف و دیگر مدل ها جایگاه ویژه ای را در بازار به خود اختصاص داده است. نکته مهم که بسیار اهمیت دارد کیفیت عالی و برتر به همراه قیمت مناسب است.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0