مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید موکت ظریف مصور تهران به صورت عمده

موکت ظریف مصور یکی از قدیمی ترین تولید کننده های موکت در داخل کشور است که تنوع بالایی که در عرضه محصولات خود دارد همچنان محبوبیت خود را در بین دوستداران موکت دارد.

برای خرید موکت ظریف مصور تهران، در تمام منطقه های تهران نمایندگی های این محصول وجود دارند که می توان به صورت عمده و خرد آن را خریداری کرد.

 خرید موکت ظریف مصور تهران به صورت عمده

میزان کیفیت موکت ظریف مصور

میزان کیفیت موکت ظریف مصور برند ظریف مصور سه دهه است که در زمینه تولید موکت در داخل کشور فعالیت می کند و با مرور زمان و پیشرفت تکنولوژی، با اینکه تنوع زیادی در مواد و محصولات استفاده شده برای کف، وارد بازار شد اما همچنان به عنوان یکی از برند های شناخته شده در داخل کشور به فعالیت خود ادامه می دهد.

یکی از عواملی که باعث شده موکت ظریف مصور محبوبیت خود را در طول سالیان دراز داشته باشد، کیفیت محصولی است که عرضه می کند. نزدیک به 60 طرح متفاوت در شرکت ظریف مصور عرضه می شود که در تهیه همه ی این محصولات از بهترین مواد اولیه و نوع بافت استفاده می شود.

در همه ی طرح ها و مدل های موکت از الیاف ضد حساسیت استفاده می شود. و با توجه به نوع طرحی که به کار می رود مواد استفاده شده در آن نیز متفاوت است. بعضی از طرح هایی که نقش خاصی در آن به کار می رود، از نخ هایی با جنس های ابریشمی نیز در الیاف آن استفاده می شود.

کیفیت موکت ظریف مصور و ماندگاری آن در طرح هایی که بافت الیاف آن محکم و فشرده است بیشتر بوده و نرمی این نوع از طرح ها کمتر است. اما در طرح هایی که از الیاف بلندتری استفاده می شود، بافت آن نیز شل تر و نرمی موکت بیشتر است. 

انواع رنگ های جذاب موکت ظریف مصور

انواع رنگ های جذاب موکت ظریف مصور رنگ موکت ظریف مصور تنوع  بسیار بالایی دارد. در هر کدام از طرح هایی که تهیه شده است، سعی کرده اند که تمام رنگهایی که در دکوراسیون به کار می رود را در تهیه موکت استفاده کنند.

هنگام خرید موکت علاوه بر کیفیت و طرحی که باید در نظر داشت، رنگ موکت نیز از فاکتورهای اصلی انتخاب موکت برای خرید بهتر مشتری است. رنگهای خنثی مانند طوسی، کرمی از پرفروش ترین رنگها در خرید موکت هستند چون به راحتی با هر نوع رنگی در دکوراسیون محیط مورد نظر ست می شوند.

از جمله رنگهای پرطرفدار در انتخاب موکت می توان به تمام رنگهای خانواده قهوه ای، رنگهای طوسی روشن و تیره، رنگهای کرم، رنگهای آبی تیره و زرشکی اشاره کرد. رنگ دکوراسیون و وسایل محیطی که موکت در آن استفاده خواهد شد بر رنگ موکت تاثیر دارد و مشتری با توجه به آن، رنگ مورد نظر را انتخاب می کند.

هنگام خرید موکت در نظر گرفتن قوانین رنگ باعث جذابیت بیشتر محیط می شود. برای اتاق کودک و یا محیط های کوچک انتخاب رنگهای شاد و روشن بهترین پیشنهاد است. مکان هایی که چیدمان شلوغ دارند و وسایل استفاده شده در آن مکان رنگ تیره ای دارد، رنگ روشن موکت می تواند جذابیت خاصی به محیط آنجا بدهد.

نمایندگی موکت ظریف مصور در تهران

نمایندگی موکت ظریف مصور در تهران شرکت ظریف مصور به دلیل استقبال بالایی که از طرف مشتریان و دوستاران موکت دارد، برای راحتی حال آنها در تمام شهرهای ایران نمایندگی های مستقیمی دارد. در شهر تهران نیز به عنوان یکی از شهرهای بزرگ و اصلی در فروش این شرکت، نمایندگی ظریف مصور در تمام منطقه های تهران در دسترس است. و مشتریان به راحتی می توانند انواع طرح ها و مدل های این کالا را در نزدیکترین نمایندگی ها تهیه کنند.

تنوع موکت ظریف مصور با گذشت سال ها همچنان در حال افزایش است و همیشه سعی کرده است که با تولید طرح های جدید از پیشرفت تکنولوژی عقب نباشد و بتواند نیازهای مشتریان خود را برآورده کند. 

در دسترس بودن موکت ظریف مصور به وسیله ی نمایندگی هایی که در سطح شهر تهران وجود دارد، یکی از دلایل فروش بالا و محبوبیت آن در بین مشتریان است.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0