مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید موکت طرح آفتاب پالاز موکت

42

کارخانه پالاز در چه سالی تاسیس شده و چه محصولاتی تولید می کند؟ موکت های طرح آفتاب پالاز موکت چه ویژگی هایی دارند؟ برای خرید بهترین محصولات این شرکت از کجا اقدام کنیم؟
موکت ها بنا به نظر کارشناسان و طراحان دکوراسیون یکی از مهمترین ارکان زیبایی منازل به شمار می روند. موکت ها عایق دما و صدا نیز هستند، این موارد نشان دهنده اهمیت این کالا در منازل هستند. موکت ها باید کل کف ساختمان شما را بپوشانند، لذا زیبایی و کیفیت آنها بسیار مهم است، موکت ها هم باید مانند سایر کف پوش های تولیدی از رطوبت محافظت شوند. رطوبت باعث خرابی این محصولات می شود.

مشخصات و ویژگی های موکت طرح آفتاب

شرکت پالاز در سال 1353 تاسیس و در سال 1356 اولین خط تولید خود را راه اندازی کرده است، این شرکت امروزه بیش از یک میلیون متر مربع موکت تولید می کند. موکت ها، کاغذ دیواری و… برخی از محصولات این شرکت به شمار می روند. موکت طرح آفتاب دارای 1450 گرم وزن به ازای هر متر مربع است، جنس نخ این موکت ها 100 درصد از پلی آمید است. عرض این موکت ها عموما 3 متر است.
امروزه برای خرید محصولات این شرکت از جمله موکت های زیبای آن، می توانید از طریق سایت های معتبر و مراکز خرید اقدام کنید. نکات بسیاری برای خرید یک موکت خوب در اینترنت وجود دارد، آنها را مطالعه کنید و بهترین موکت را خریداری کنید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0