مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید موکت دولایه ظریف مصور با کیفیت بی نظیر

قیمت موکت دولایه ظریف مصور بر اساس  کیفیت و مرغوبیت آن قیمت گذاری می شود برای خرید آسان و ارزان می توانیم از طریق فروشگاه های اینترنتی و سایت های آنلاین اقدام به خرید کنید، خرید از طریق سایت های اینترنتی به دلیل حذف و خرید مستقیم بسیار ارزان قیمت بوده و برای خریدار سود مند می باشد

خرید موکت دولایه ظریف مصور با کیفیت بی نظیر

مزیت استفاده از موکت های دولایه

مزیت استفاده از موکت های دولایه مزیت موکت دولایه نسبت به موکت های نمدی یک لایه ضخامت بیشتری دارند.که باعث می شود در حفظ گرما عملکرد بهتری داشته باشند .موکت دو لایه بسیار نرم تر از  یک لایه آن است و گزینه مناسبی برای پوشش کف اتاق کودکان می باشد. این نوع موکت بدلیل فرآیند تولید آن و مقاومت بسیار بالایی که در برابر تغییر شکل و پاره شدن دارد، انتخاب خوبی برای اماکن پر تردد مانند دفاتر کار و مراکز تجاری است.

موکت هایی که در امکان عموما به عنوان کفپوش استفاده می شوند. معمولا بعد از مدتی تغییر شکل می دهند. این تغییر شکل در دیوارها جایی که موکت باید کاملا به لبه دیوار چسبیده باشد. به خوبی دیده می شود.موکت نمدی دولایه به دلیل ضخامت بیشتر، بافت نسبتا مقاوم تری دارد و نسبت به تغییر شکل مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد. و در صورتی که در مکان های نظیر راهروها از آن استفاده شود ظاهر بسیار بهتری خواهد داشت.

متریال اصلی در تولید موکت های دولایه

متریال اصلی در تولید موکت های دولایه متریال موکت دولایه براساس ساختمان تعیین می شود. موکت دولایه مصور در متریال های مختلف کاربرد دارد.این موکت امروزه در بازار طرفداران بسیاری دارد. موکت دولایه دارای طرح و نقش زیبایی می باشد ،با طرح های مختلفی، که با وجود رنگ های خنثی با طیف وسیعی از رنگ های چیدمان قابلیت ست شدن دارد. از این رو موکت های  ظریف مصور یکی از پرطرفدار ترین موکت نمدی بشمار می آید.

موکت دولایه در طبقه موکت نمدی ظریف مصور چاپی قرار دارد.در حقیقت این موکت نمدی دولایه است که لایه زیرین آن نمدی بوده که علاوه بر صدا ،رطوبت،  گرما و سرما از کف، باعث نرمی و لطافت بیشتر نسبت به موکت‌های نمدی تک لایه نیز است. جنس این موکت الیاف است که ضد حساسیت بوده و دارای ضخامت ۷ میلیمتر می‌باشد.

موکت نمدی دولایه ظریف مصور فاقد پرز و کرک بوده، مو و گرد و غبار را جذب نمی‌کند و به راحتی قابل شستشو و جارو کشیدن است. به دلیل وجود لایه‌ی نمدی زیرین آن در زمره‌ی موکت‌های با استحکام و مقاوم در برابر فرسایش و تغییر رنگ در مدت زمان طولانی است

ارائه موکت دولایه ظریف مصور به بازار های جهانی

ارائه موکت دولایه ظریف مصور به بازار های جهانی  فروشگاههای اینترنتی در زمینه ارائه موکت دو لایه ظریف مصور در حال فعالیت می باشند .موکت دو لایه ظریف مصور با توجه به نوع الیاف و همچنین جنس و کیفیت آن متفاوت است. که گاهی از ارقامی سر در می آورد که جای تعجب و حیرت دارد. برخی موکت های معمولی و قدیمی نظر به اینکه الیافی با سطح پایین تر و تبع قدیمی نظر به اینکه پایین تر است و برخی موکت ها نیز هستند که از الیاف جدید و پیشرفته در آن استفاده شده است به تبع قیمت موکت ساخته شده با این الیاف قیمت بالاتر و گران تری دارد.

البته باید به این نکته توجه کرد که  با توجه به پیشرفت علم و استفاده ای که قرار است از این نوع موکت شود بسیاری از مشتریان بر اساس سلایق و نوع استفاده خود پول خرج می کنند. فروشگاه اینترنتی عرضه کننده موکت دو لایه ظریف مصور با قیمت مناسب و ارزان می باشد.فروشگاه های اینترنتی هیچگاه به دنبال افزایش بی دلیل قیمت موکت نبوده و نیست.

این فروشگاه های اینترنتی همیشه سعی می کند تا قیمت موکت را حد امکان با شیوه های گوناگونی برای مشتریان بکاهد.یکی از راهکار های فروشگاه های اینترنتی کاهش هزینه قیمت موکت می باشد و محصولی بدون واسطه مستقیم از تولید به مصرف برسد که این خود عامل مهمی برای کاهش قیمت بوده باعث ارتباط میان مشتری و تولیدکننده می شود 


مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0