مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید موکت دولایه ظریف مصور با نازلترین قیمت

موکت های ظریف مصور امروزه در طرح ها و مدل های مختلف تولید می شوند. از جمله این طرح ها، می توان به طرح تک لایه و دو لایه استفاده کرد. موکت های دو لایه به دلیل ویژگی هایی که دارند، بیشتر با استقبال مردم مواجه هستند. موکت دولایه ظریف مصور یکی از بهترین و عالی ترین موکت های تولید شده به صورت دو لایه در کشور است.

خرید موکت دولایه ظریف مصور با نازلترین قیمت

آشنایی با انواع موکت های دولایه

آشنایی با انواع موکت های دولایهموکت های دولایه دارای خصوصیات و ویژگی هایی هستند که برای خرید و انتخاب باید با برخی از این ویژگی ها و مشخصات آشنایی داشت. آشنایی موکت دولایه سبب می شود که در زمان خرید بهترین و مناسب ترین مدل و نوع این موکت را خریداری کرد. این موکت ها به صورت کلی دارای دو نوع و مدل اصلی می باشند، که به وسیله کمپانی ظریف مصور تولید و به بازار عرضه می شود. مدل های موکت دو لایه عبارت است از: 

  • مدل های دو لایه تافتینگ: یکی از مدل های موکت ظریف مصور که به صورت دو لایه بافته می شود، مدل های تافتینگ است. به این مدل ها، موکت های بافته شده نیز می گویند. امروزه این مدل از موکت ها به روش های مختلف برش خورده، برش نخورده و یا ترکیبی از این دو تولید و به بازار مصرف ارائه می گردد.
  • مدل نمدی: نوع دیگری از مدل های موکت دولایه که در بازار وجود دارد، موکت های نمدی می باشند. این موکت ها را موکت های بافته نشده نیز می نامند. موکت های دو لایه نمدی از جمله پر طرفدار ترین و بهترین نوع این موکت ها می باشد، که فروش بالایی را در بازار دارند.

بنابراین باید گفت که موکت های دو لایه ظریف مصور به طور کلی در دو مدل اصلی و کلی تولید می شوند، که علاقه مندان می توانند بر اساس نیاز خود یکی از این دو مدل را انتخاب و خریداری کنند.

مواد اولیه در تولید موکت های دولایه

مواد اولیه در تولید موکت های دولایهموکت ها با استفاده از الیاف مختلف و متنوع تولید می شوند. بر اساس مواد اولیه موکت می توان آنها را به طور کلی به دو دسته تقسیم بندی کرد. دسته اول موکت هایی هستند که با استفاده از الیاف طبیعی بافته می شوند. موکت هایی الیاف طبیعی دارند، موکت هایی هستند که از الیاف پشم در تولیدشان استفاده می گردد. این موکت ها دارای نرمی و گرمی خاصی هستند و تولید و استفاده از آن ها بسیار رایج است. الیاف دیگری که برای تولید موکت دو لایه استفاده می شود، الیاف مصنوعی می باشند. از جمله این الیاف می توان به نایلون، پلی آمید، پروپیلن، آکریلیک، پلی استر و غیره اشاره کرد. بر اساس این که کدام یک از این نوع از الیاف مصنوعی در تولید موکت به کار رود، می تواند جنس و نوع و مدل آن متفاوت باشد. بنابراین موکت های دو لایه امروزه با استفاده از انواع الیاف طبیعی و یا مصنوعی تولید می شوند، که هر کدام ویژگی و خصوصیات متنوع و زیادی دارند. علاقه مندان و مشتریان می توانند بر اساس نیاز خود و سلیقه ای که دارند، به انتخاب و خرید یکی از مدل های موکت دو لایه که از الیاف طبیعی و یا مصنوعی بافته شده است، بپردازند.

مشاوره خرید انواع موکت دولایه ظریف مصور

مشاوره خرید انواع موکت دولایه ظریف مصورخرید موکت دولایه می تواند کار دشواری باشد. چرا که داشتن تنوع و کیفیت های مختلف در برخی مواقع سبب سردرگمی مشتریان در خرید بهترین و با کیفیت ترین نوع این موکت ها می گردد. از این رو، لازم است، قبل از خرید با افرادی که در این زمینه تخصص و دانش لازم را دارند، مشاوره کرد. مشاوره خرید انواع موکت دو لایه ظریف مصور می تواند برای انتخاب و خرید بهترین و با کیفیت ترین نوع این موکت ها بسیار مفید و موثر باشد. با مشاوره قبل از خرید می توان بهترین و مناسب ترین انتخاب را انجام داد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0