مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید موکت تافتینگ با بهترین کیفیت

در این محتوا قصد داریم اطلاعاتی درباره ی خرید موکت تافتینگ با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار دهیم. در حال حاضر شرکت ها و تولید کنندگان زیادی مشغول به تولید این نوع موکت هستند و با توجه به این که این موکت، به موکتی پرفروش تبدیل شده است، تعداد تولید کنندگان این محصول نیز روز به روز در حال افزایش می باشند. 

خرید موکت تافتینگ با بهترین کیفیت

آشنایی با انواع مختلف موکت تافتینگ

 آشنایی با انواع مختلف موکت تافتینگبا پیشرفت های فناوری، 95 درصد از کل موکت های تولید شده امروز به صورت تافته تولید می شوند. یک رول موکت تافتینگ توسط دستگاه می تواند در یک ساعت تولید شود، در حالی که همین موکت برای بافته شدن با دست، 8 ساعت طول می کشد.  

جهت آشنایی با انواع مختلف موکت تافتینگ اطلاعاتی در اختیار شما قرار می دهیم. 

انواع موکت تافتینگ می تواند شامل: موکت حلقه درشت تافتینگ، موکت تافتینگ حلقه ریز و موکت های مخملی و… باشد. به طور کلی این انواع در حلقه های ساختار بافت موکت تفاوت دارند. 

موکت های مخملی تافتینگ، دارای ضخامتی حدود 5 الی 10 میلی متر هستند. موکت های حلقه درشت تافتینگ، به علت داشتن حلقه هایی درشت، از ضخامت بیشتری نیز برخوردار می باشند. موکت تافتینگ حلقه ریز، دارای ضخامتی متوسط است. 

هر سه نوع این موکت، برای اتاق خواب مناسب می باشند و جزو شیک ترین تولیدات سال های اخیر محسوب می شوند. 

موکت تافتینگ در دکوراسیون اتاق خواب

موکت تافتینگ در دکوراسیون اتاق خوابموکت تافتینگ، موکتی بسیار انعطاف پذیر و با دوام است که حتی اگر معمولاً از الیاف مصنوعی ساخته شده باشد، ظاهری کاملاً طبیعی به وجود می آورد. بافت حلقه محکم تمایل به ایجاد علامت های مبدل دارد و به همین دلیل موکت حلقه ای، ترکیبی ایده آل از لوکس بودن و کاربردی بودن را ایجاد می کند و این موکت را به یک موکت اتاق خواب شیک تبدیل می کند. 

موکت تافتینگ در دکوراسیون اتاق خواب تاثیر زیادی دارد. شما می توانید یک اتاق خواب شیک و لوکس را با این موکت تجربه کنید. البته هماهنگ سازی رنگ سایر وسایل موجود در اتاق نیز دارای اهمیت است. 

این موکت با وجود سطحی از حلقه های مختلف که ظاهری غیر رسمی ایجاد می کند، آن را برای مناطق پر رفت و آمد و اتاق های خانوادگی شلوغ ایده آل می کند. 

موکت های مخملی که از انواع موکت های تافتینگ می باشند، فضای مناسب و لوکسی را در اتاق ایجاد می کنند و تکمیل کننده ی یک دکوراسیون زیبا و شیک هستند. 

عده ی زیادی از مردم موکت تافتینگ مخملی را ترجیح می دهند و این محصول را برای اتاق خواب خود، خریداری می نمایند. این مسئله کاملاً به سلیقه ی مشتری وابسته است. 

صادرات موکت تافتینگ به بازار های بین المللی

صادرات موکت تافتینگ به بازار های بین المللیدر این قسمت از محتوا قصد داریم به موضوع صادرات موکت تافتینگ به بازار های بین المللی بپردازیم. این موکت از پرطرفدار ترین موکت های جهان محسوب می شود و جایگاه ویژه ای در صادرات دارد. کیفیت و زیبایی این موکت ها از دلایلی هستند که زمینه را برای صادراتی شدن آن فراهم کرده اند. 

بازار های بین المللی همیشه پذیرای محصولات با کیفیت هستند. این باعث افتخار شرکت های ایرانی است که توانسته اند با تولید موکت های تافتینگ با کیفیت، جایگاه خوبی را در بازار بین المللی بیابند. 

نرخ صادرات این محصول روز به روز در حال افزایش می باشد و با توجه به این مسئله، تولید کنندگان این محصول نیز، به رشد و توسعه ی تولیدات خود می اندیشند. 

در ابتدا موکت تافتینگ محصولی آزمایشی بود و با توجه به تمایل مشتریان به خرید این محصول، این موکت در انواع مختلف تولید شد و با گذشت زمان توانست به یک محصول ایده آل تبدیل شود. شرکت هایی که محصولات صادراتی دارند، دارای کارکنانی خلاق و کاردان هستند و در رسیدن به چنین جایگاهی، نقش مهمی را ایفا می کنند. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0