مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید فرش ۷۰۰ شانه گردویی ارزان

خرید فرش ۷۰۰ شانه گردویی با قیمت عمده فروشی در مرکز خرید ما به فروش می رسد این فرض به نرخ کارخانه ای عرضه می شود و نسبت به قیمت های سطح بازار قیمت مقرون به صرفه ترین دارد. همچنین دارای ضمانت خرید فرش می باشد و همین از علل استفاده از فرش ۷۰۰ شانه گردویی به میزان زیاد می باشد.

خرید فرش ۷۰۰ شانه گردویی ارزان

توضیح کلی در مورد فرش ۷۰۰ شانه گردویی

توضیح کلی در مورد فرش ۷۰۰ شانه گردویی  فرش گردویی ۷۰۰ شانه پرکاربردترین پوشش کف در کشور است. آنها زیبا، به سرعت نصب شده, ساکت و گرم زیر پا هستند. فرش ها عایق کاری را ایجاد کرده و انتقال سر و صدا را در داخل خانه و از اتاق دیگری در زیر یا بالاتر کاهش می دهند.

فرش ۷۰۰ شانه باکیفیت از مواد طبیعی و مصنوعی ساخته شده اند. مواد الیاف طبیعی شامل پشم و ابریشم هستند که ابریشم تقریباً به طور انحصاری در فرشهای ظریف مورد استفاده قرار می گیرد. الیاف مصنوعی بیشتر نایلون، پلی استر، پلی پروپیلن و اکریلیک هستند.

 بهترین مدل فرش به چهار روش مختلف ساخته می شوند. این دستگاه می تواند بافته شده باشد و این به معنی شمع یا سطح است، نخ همزمان با نخ پشتی بافته می شود. در صورت پاشیدن، این بدان معنی است که یک دستگاه کنترل شده کامپیوتری، نخهای مصنوعی را به داخل و خارج می کند و سپس یک سبک برش را انتخاب می کند.  فرش نیز قابل اتصال است، به این معنی که طول های کوتاهی از نخ در حالت های مختلف به پشتی های بافته شده وصل می شوند. سپس می توان آن را گره زد، که در ایجاد فرش دستباف و فرش استفاده می شود.

 بافتهای رایج

 بافت فرش در طول ساخت آن تحت تأثیر سه عامل نخ است: برش، تراکم و محکم بودن پیچ.

 برای دوام بیشتر فرش، دو یا چند نخ تخته معمولی به هم پیچیده شده اند: بنابراین پیچ و تاب هر چه محکم تر باشد شمع قوی تر می شود. پیچش های گشاد کننده ممکن است نسبت به لمس نرمتر باشند، اما دوام آنها به طول نمی انجامد. برخی از نخ های پیچ خورده برای عملکردهای با ماندگاری حتی بیشتر گرم شده اند. فرآیندهای به کار رفته در ساخت فرش روی برچسب ذکر شده است.

 بسته به اینکه آیا حلقه های انتهایی نخ بعد از اینکه در پشتی بافته شده باشد، بسته می شوند، فرش را می توان قطع یا جدا کرد. اگر برش خورده باشد، این شمع محکم تر و سخت تر خواهد بود زیرا حلقه های انتهایی وجود ندارد، در حالی که حلقه ها به دلیل لک های باقی مانده نرم تر از لمس پشت هستند.

 پشم: پشم از بدو ورود به فرش ها بافته شده است و هنوز هم اولین انتخاب برای زیبایی و جذابیت محسوب می شود.  آن را به خوبی پوشیده و با مراقبت مناسب هرچه پیرتر می شود زیبایی بیشتری پیدا می کند. پشم به طور طبیعی دفع کننده آب است و به پوشیدن بهتر آن کمک می کند. بسته به نوع پشم گوسفند انتخاب شده، در چندین سایه مختلف عرضه می شود و به راحتی می توان هر رنگی را رنگ کرد.

 نایلون: در سال 1938، نایلون به اولین الیاف مصنوعی تبدیل شد که برای فرش مورد استفاده قرار گرفت و حتی امروزه همچنان پرکاربردترین ماده فرش است. کیفیت نایلون طی سال‌ها بسیار بهبود یافته است، به حدی که امروزه برخی محصولات تقریباً به اندازه پشم احساس نرم دارند. نایلون همچنین جایگزین خوبی برای افرادی است که به پشم حساسیت دارند. از نظر لکه ای مقاوم است، بسیار مناسب است و به راحتی تمیز می شود.

 پلی پروپیلن: این یکی دیگر از الیاف مصنوعی است که در ساختمانهای مسکونی و تجاری بسیار مناسب است.  این مواد پس از سال 1950 توسط بسیاری از تولید کنندگان فرش تبدیل به استاندارد شد.این فرش ها معمولاً با حلقه های حلقه ای یا حلقه های بربر تولید می شوند.

مشخصات فرش ۷۰۰ شانه گردویی خوب

مشخصات فرش ۷۰۰ شانه گردویی خوب ضخامت خرید فرش ۷۰۰ شانه گردویی به اندازه مناسب می باشد و می تواند استحکام و قوام خوبی را از خود نشان دهد همچنین دارای الیاف نخ ضد الکتریسیته ساکن است و هنگام راه رفتن بسیار راحت و نرم است و قیمت مقرون به صرفه ای هم دارد.

راهنمای کامل خرید فرش ۷۰۰ شانه گردویی

راهنمای کامل خرید فرش ۷۰۰ شانه گردویی

نکته ای که باید هنگام خرید فرش در نظر بگیرید، ویژگی های لکه و مقاومت در برابر سایش و همچنین مقاومت در برابر محو شدن هستند. فرش ها همچنین ممکن است دارای کنترل های ضد الکتریسیته ساکن باشند. بیشتر مواد فرش باید با توجه به استفاده نهایی انتخاب شود، یعنی آیا در مناطقی از لباس سبک مانند اتاق خواب یا سایش سنگین مانند راهروها، ورودیها و اتاقهای نشیمن استفاده خواهد شد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0