مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید فرش ۷۰۰ شانه ارزان با کیفیت عالی

خیلی از افراد نمی دانند که منظور از تراکم و یا شانه در فرش ماشینی چه چیزی است. همچنین تصور می کنند که هر چقدر شانه و تراکم بیشتر باشد، ارزش و کیفیت فرش بالاتر است و فرشی که تراکم آن کم باشد، جنس خوب و مطلوب ندارد. باید بدانید که این تصور کاملا اشتباه است، در واقع این گونه نیست که هر چقدر تراکم بیشتر باشد، جنس آن بهتر است. ممکن است فرشی با تراکم بالا بافته شود اما الیاف آن کاملا بی کیفیت باشند، یا فرشی را با تراکم پایین ببافند در حالی که الیاف آن درجه یک باشد. برای درک مفهوم تراکم، فرش ۷۰۰ شانه را در نظر بگیرید. منظور از تراکم این است که در یک متر از آن،  ۷۰۰ ردیف نخ رنگارنگ به کار رفته است.

 خرید فرش ۷۰۰ شانه ارزان با کیفیت عالی

فرش ماشینی ۷۰۰ شانه را بشناسید

فرش ماشینی ۷۰۰ شانه را بشناسید حتما برای شما هم پیش آمده است که نام فرش ماشینی ۷۰۰ شانه را شنیده باشید، اگر تمایل دارید اطلاعاتی در مورد این فرش داشته باشید تا انتهای مطلب با ما باشید.

فرش ماشینی، توسط دستگاه های پیشرفته بافته می شود. وقتی گفته می شود فرشی ۷۰۰ شانه است، منظور آن است که در یک متر از عرض این فرش ۷۰۰ ردیف نخ رنگارنگ به کار رفته است. همچنین اگر مثلا طول آن دو متر باشد دارای ۱۴۰۰ ردیف نخ رنگی است.

اگر کسی بخواهد این نوع فرش را بشناسد، باید تعداد ردیف های نخ رنگی را بشمارد. اما این کار علاوه بر آن که بسیار سخت است، زمان زیادی نیز لازم دارد. به این منظور کافیست به جای شمارش ردیف های یک متر، این کار را برای ۱۰ سانتیمتر از فرش انجام داد.

واضح است که باید در این ۱۰ سانت، تعداد ردیف ها ۷۰ تا باشد. این فرش، دارای تنوع زیادی از نظر طرح می باشد. مثلا طرح سپهر، چیتا، ساغر از نمونه طرح های فرش ۷۰۰ شانه می باشند. این فرش در ابعاد مختلف و به شکل های مربع، مستطیل و بیضی تولید می شود.

کارخانه های تولید فرش ایران، مخصوصا کارخانه فرش کاشان، با استفاده از مجهزترین دستگاه ها و تجهیزات فرش ۷۰۰ شانه تولید می کنند. این فرش های بی نظیر علاوه بر اینکه طرفداران زیادی در داخل کشور دارد، مصرف کنندگان زیادی از کشورهای خارجی را به خود جذب کرده است.

اهمیت فرش ۷۰۰ شانه در خانه های ایرانی

اهمیت فرش ۷۰۰ شانه در خانه های ایرانی امروزه سبک زندگی ها با گذشته بسیار متفاوت است. همه خانم های ایرانی تمایل دارند بهترین و مدرن ترین طراحی داخلی برای منزل خود داشته باشند. فرش در نما و ظاهر خانه بسیار مهم است.

اگر در منزل شما همه وسایل زیبا باشند اما فرش مناسبی نداشته باشید، ظاهر منزل شما زیبا نخواهد بود. فرش ۷۰۰ شانه با تنوع بی نظیر در طرح، رنگ ، ابعاد و همچنین قیمت مناسب انتخابی بسیار شایسته برای خانه های شما می باشد.

این فرش علاوه بر زیبایی به گونه ای بافته شده است که به راحتی قابل شستن می باشد، به همین دلیل اهمیت زیادی در خانه های ایرانی دارد. این محصول، نتیجه زحمت تولید کنندگان ایرانی است، که این موضوع یکی دیگر از اهمیت فرش ۷۰۰ شانه محسوب می شود.

فروش فرش ۷۰۰ شانه با ضمانت رنگ

فروش فرش ۷۰۰ شانه با ضمانت رنگ فروش فرش ۷۰۰ شانه علاوه بر آن که در داخل کشور رونق قابل توجهی گرفته است، در بسیاری از کشورهای دیگر نیز با استقبال بی نظیری رو به رو شده است.

این محصول در کارخانه های پیشرفته و مجهز ایران، به ویژه در کارخانه فرش کاشان، با برترین و مقاوم ترین الیاف تولید می شود، به همین علت جنس آن بسیار خوب است و رنگ آن ثابت می باشد.

فرش ۷۰۰ شانه با بهترین جنس و ضمانت رنگ در مراکز فروش فرش ما، در سراسر کشور آماده عرضه به شما مصرف کنندگان عزیز است. این فرش دارای دوام و ماندگاری بالایی می باشد و می توانید برای سال های زیادی آن را استفاده نمایید و از وجود آن در خانه خود احساس رضایت داشته باشید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0