مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید فرش ۱۵۰۰ شانه قیطران در شیراز

بازار فروش در شیراز یکی از بهترین و مهم ترین بازارهای کشور است.

امروزه در این بازار انواع فروش ها از جمله فرش ۱۵۰۰ شانه قیطران با مناسب ترین و بهترین قیمت عرضه می شود. از این رو، برای خرید فروش فرش ۱۵۰۰ شانه قیطران در شیراز می توان به این بازار مراجعه کرد و بهترین و مناسب ترین فرش ها را با ارزان ترین قیمت خریداری کنید.

خرید فرش ۱۵۰۰ شانه قیطران در شیراز

ویژگی های بارز فرش های قیطران

ویژگی های بارز فرش های قیطران یکی از بهترین و محبوب ترین برندهای تولید فرش در کشور، فرش قیطران است. این برند از فرش دارای بیش از سی سال سابقه در تولید انواع فرش های ماشینی است.

این شرکت در سال ۱۳۹۶ اقدام به تولید و بافت فرش ۱۵۰۰ شانه را نمود و موفق شد بهترین و مرغوب ترین نوع فرش ها را تولید و به بازار عرضه کنند. ویژگی هایی که فرش های قیطران دارند، بسیار بارز هستند. از جمله ویژگی فرش قیطران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • داشتن استاندارد جهانی سلامت:  یکی از مهمترین و بارزترین ویژگی این فرش ها، داشتن استاندارد جهانی سلامت محصول (OEKO-TEX) است.  بنابراین فرش های قیطران تنها فرش هایی در صنعت فرش ایران هستند، که این استاندارد را دارند.
  • داشتن طرح ها و نقشه های انحصاری:  از دیگر ویژگی بارزی که فرش های قیطران دارند، انحصاری و اختصاصی بودن طرح های این فرش ها می باشند.  شرکت قیطران یکی از مهم ترین و اصلی ترین شرکت هایی می باشند، که اکثر نقشه های فرش خود را از پایه خود طراحی می کند.
  • یکی دیگر از ویژگی های بازر فرش های قیطران می توان با استفاده از نخ با کیفیت بالا که لطافت و ثبات رنگی بالایی دارند. بنابراین مشتریان با خیال راحت تر می توانند به خرید و استفاده کنند.
  • در نهایت باید به دیگر ویژگی بارز این فرش ها اشاره کرد. فرش های قیطران از جمله فرش هایی هستند که در طرح و رنگ اختصاصی و به روز تولید می شوند.

انواع طرح های ۱۵۰۰ شانه قیطران

انواع طرح های  1500 شانه قیطران شرکت فرش قیطران از جمله شرکت های می باشد که در سال ۱۳۹۲ فرش ۱۰۰۰ شانه را تولید مرد و در سال ۹۴ فرش ۱۲۰۰ شانه و در نهایت در سال ۹۶ اقدام به تولید فرش ۱۵۰۰ شانه نمود.

فرش های ۱۵۰۰ شانه قیطران دارای تراکم ۴۵۰۰ است. این فرش ها به دلیل داشتن تراکم بالا و شانه بسیار زیاد، نسبت به سایر فرش های ماشینی موجود در بازار گران تر می باشد.

این فرش ها بر اساس جنس نخ خاب، شانه، تراکم، و ابعاد قیمت های مختلفی دارند و امروزه در طرح های مختلف تولید و به بازار عرضه می شود.از جمله طرح ها و مدل های این فرش ها می توان به تنوع رنگی و طراحی مختلف آن اشاره کرد. از جمله این طرح ها می توان به مدل گلورین نقره ای، طرح کاملیا، طرح نوین ۱۵۰۰ شانه و غیره اشاره کرد.

علاوه بر این بر اساس رنگ بندی باید به رنگ های شکلاتی، گلورین آبی، طرح ترنج کرم و غیره اشاره نمود. بنابراین امروزه انواع طرح های ۱۵۰۰ شانه قیطران در بازار وجود دارد، که مشتریان می توانند بر اساس سلیقه و نظر خود طرح و مدل های مناسب را انتخاب و خریداری کنند.

فروش فرش ۱۵۰۰ شانه قیطران با کیفیت های متنوع

فروش فرش ۱۵۰۰ شانه قیطران با کیفیت های متنوع فروش فرش ۱۵۰۰ شانه در بازار روز به روز با رونق بیشتر مواجه می شود. امروزه بر تعداد کسانی که از این فرش ها خریداری و استفاده می کنند، افزوده می شود. این فرش ها دارای کیفیت بسیار بالا، ضد حساسیت و غیره سبب شده است، که روز به روز بر بازار این فرش ها افزوده شده و استقبال از آن بیشتر شود.

بنابراین تقاضا برای انواع فرش های ۱۵۰۰ شانه قیطران روز به روز بیشتر می شود و از این رو، فروش فرش ۱۵۰۰ شانه قیطران با کیفیت های متنوع به تقاضاهای موجود در بازار پاسخ داد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0