مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده موکت ظریف مصور نمدی با قیمت مناسب

موکت های ظریف مصور مدل های مختلف تولید می شوند. یکی از این مدل ها، موکت ظریف مصور نمدی است. موکت های نمدی ظریف مصور به دلیل داشتن کیفیت بالا و قیمت مناسب با استقبال بسیاری از مردم مواجه است و خرید و فروش آن روز به روز بازار پر رونق و گرمی پیدا می کند. این موکت ها برای مصارف خانگی، اداری و هتل ها و غیره بسیار مناسب هستند.

خرید عمده موکت ظریف مصور نمدی با قیمت مناسب

انواع مختلف موکت نمدی ظریف مصور

انواع مختلف موکت نمدی ظریف مصور موکت های ظریف مصور انواع مختلف و متفاوتی دارند. از جمله آنها می توان به تنوع بالایی که موکت های نمدی دارند اشاره کرد. این موکت ها امروز بر اساس رنگ و طرحی که دارند، به نوع های مختلفی تقسیم می شوند. از جمله انواع موکت نمدی می توان به این موکت های طرح اشرافی، مارلیک، نارون، افرا، مینا و دونیکا اشاره کرد. این ها، از جمله موکت های نمدی هستند، که امروزه کمپانی ظریف مصور تولید و به بازار عرضه می کند. این موکت ها دارای برخی ویژگی ها و خصوصیات می باشند، که استفاده و خرید آن را روز به روز بیشتر و محبوب تر می کند.

موکت های نمدی با تقلید از شیوه های سنتی تولید نمد انجام می شود. اگر از این موکت ها خریداری کنید، در این صورت در زمستان و در فصل سرما دیگر نگران سردی خانه نخواهید بود. این موکت ها می تواند دو لایه و یا تک لایه باشد. بنابراین انواع موکت های نمدی ظریف مصور به موکت های یک لایه و دولایه نمدی تقسیم می شوند. موکت های دو لایه دارای ضخامت بیشتری نسبت به موکت های نمدی و تک لایه می باشند. علاوه بر تک لایه و یا دو لایه بودن، می توان موکت های ظریف مصور نمدی را به دسته های زیر تقسیم بندی کرد:

  • طرح سوزنی
  • طرح حرارتی
  • طرح زربافت
  • طرح چاپی

این ها از جمله طرح ها و مدل هایی هستند، که امروزه موکت های ظریف مصور به صورت نمدی تولید و به بازار عرضه می کنند.

آشنایی با خصوصیات موکت های نمدی

آشنایی با خصوصیات موکت های نمدیموکت های نمدی دارای ویژگی ها و خصوصیاتی هستند، که سبب ایجاد تمایز و تفاوت میان این نوع از موکت ها با موکت های دیگر می شود. خصوصیات موکت نمدی موجب افزایش بازار خرید و فروش آن شده و بسیاری از افراد به خرید و فروش آن اقدام می کنند. از جمله خصوصیات این مدل از موکت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پرز موکت: یکی از ویژگی ها و خصوصیاتی که موکت های نمدی دارند، پرز آنها می باشند. پرز موکت های نمدی در روند تولید به وسیله دستگاه گرفته می شود. علاه بر این الیاف این نوع از موکت ها با الیاف موکت های پرزدار متفاوت می باشند. بنابراین اگر روی موکت نمدی پرز و یا ذرات زیر مشاهده کردید، در این صورت می توان گفت که این موکت ها کیفیت لازم را ندارند.
  • ضخامت موکت: موکت های نمدی معمولا دارای ضخامت بیشتری هستند. ضخامت استاندارد این موکت ها 5 میلی متر است که در مدل های دو لایه این ضخامت بیشتر می شود.
  • ضد الکتریسیته ساکن: از دیگر ویژگی هایی که مدل های نمدی این موکت ها دارند، ضد الکتریسیته بودن آن است.

علاوه بر این ویژگی ها و خصوصیات موکت های نمدی باید به رنگ بندی متنوع آن و عایق بودن این نوع از موکت ها اشاره کرد.

صادرات انواع موکت ظریف مصور نمدی

صادرات انواع موکت ظریف مصور نمدیبازار موکت های ظریف مصور مدل نمدی به دلیل داشتن کیفیت ها و ویژگی هایی منحصر به فرد با استقبال بیشتر مردم مواجه است. امروزه این موکت ها نه تنها در بازار داخلی بلکه در بازار های خارجی نیز بسیار پر طرفدار می باشند. از این رو، صادرات انواع موکت ظریف مصور نمدی به کشورهای همسایه و بازارهای خارجی با رونق زیادی ادامه دارد. ولی با این حال، برای افزایش صادرات نیاز به حمایت دولت و نهادهای مربوطه از این صنعت می باشد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0