مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده موکت ظریف مصور بچه گانه ارزان

موکت ظریف مصور یکی از برندهای محبوب و شناخته شده در صنعت موکت کشور است. موکت ظریف مصور از سالیان گذشته تا کنون با تولید انواع موکت ها در طرح ها و رنگهای مختلف، نیاز بسیاری از مشتریان را در بازارهای داخلی و خارجی تامین کرده است.

موکت ظریف مصور بچه گانه، یکی از طرح های جذاب و پرطرفدار است که با استقبال بالایی از مصرف کننده ها روبرو شد. قیمت طرح های بچه گانه با توجه به کیفیت و طرح های آن متفاوت است. البته یکی دیگر از فاکتورهایی که بر قیمت تاثیر دارد، حجم خریدی است که مشتری انجام می دهد. معمولا خرید در حجم های بالا و عمده با قیمت پایین تر و ارزان تری برای مصرف کننده تمام می شود.

خرید عمده موکت ظریف مصور بچه گانه ارزان

انواع طرح های بچگانه موکت ظریف مصور

انواع طرح های بچگانه موکت ظریف مصورکفپوش و موکت یکی از اجزای اصلی اتاق کودک است، که باید به گونه ای انتخاب شود که تمام نیازهایی که شامل گرم بودن، نرم و لطیف بودن و داشتن طرحی زیبا و جذاب است را برای اتاق کودک برآورده کند.

برند ظریف مصور به عنوان یکی از برندهای محبوب در تولید موکت، تنوع بالایی در رنگ و انواع طرح بچگانه ایجاد کرده است. البته به غیر از طرح موکت برای اتاق کودک، باید موارد اصولی و بهداشتی آن را نیز در نظر گرفت. 

در انتخاب طرح باید چیدمان اتاق، رنگ اتاق و سن و سال کودک را نیز در نظر گرفت. کودکان وقتی کم سن و سال هستند، از دیدن موکت های رنگی با طرح های زنده و شاد لذت بیشتری می برند. استفاده از رنگهای شاد در طرح موکت اتاق کودک بسیار مهم است و با روحیه بچه گانه آنها سازگار است.

امروزه در بازار انواع طرح های کارتونی، هندسی و آموزشی وجود دارد و می توان بدون هیچ محدودیتی طرح و رنگ مورد نظر را برای سلیقه های مختلف خریداری کرد.

بهترین نوع موکت برای استفاده در اتاق کودک

بهترین نوع موکت برای استفاده در اتاق کودکهنگام انتخاب موکت برای اتاق کودک باید موارد زیادی را در نظر گرفت. جدا از طرح موکت که در اولین نگاه برای ما جذاب و زیبا به نظر می رسد، برای انتخاب بهترین نوع موکت باید مواردی مانند نرمی، رنگ و نوع طرح را نیز در نظر گرفت.

هنگام انتخاب موکت برای اتاق کودک، اگر کودک بیشتر روی کف اتاق بازی می کند، تماس زیادی با کف اتاق دارد. بنابراین نرمی موکت یکی از مواردی است که باید به آن توجه کرد. 

در طرح های شلوغ، لک کمتر دیده می شود. بنابراین برای کودکانی که کم سن و سال هستند و تحرک بالایی دارند، طرح های شلوغ باعث می شود که لکه ها کمتر به چشم بخورند.

اگر مساحت اتاق کودک کوچک است، برای بزرگ و دلباز نشان دادن آن، رنگهای شاد بهترین گزینه اند. 

تنوع بالای موکت در رنگ، طرح و جنس آن باعث شده که خریداران این کالا به راحتی بتوانند کالای متناسب با خواسته خود را تهیه کنند.

تامین کننده موکت ظریف مصور بچه گانه نیاز بازار داخلی

تامین کننده موکت ظریف مصور بچه گانه نیاز بازار داخلیتعداد تامین کننده های موکت ظریف مصور در بازار داخلی بسیار زیاد است. دلیل آن هم محبوبیت و تنوع کالایی است که دارد. 

در بازار داخلی هر کس که نیاز به موکت داشته باشد اولین برندی که به ذهن می رسد، موکت ظریف مصور است. چون موکت ظریف مصور علاوه بر تنوع طرح هایی که هر روز به بازار عرضه می کند در نگهداری و حفظ کودک نیز تمام موارد اصولی و بهداشتی را رعایت می کند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، تنوع محصولات و کالاهایی که می توان در کف از آن استفاده کرد نیز بیشتر شده است. ولی همچنان افرادی هستند که گرمی و نرم بودن موکت را به تمام کف های مدرن ترجیح می دهند.

امروزه بازار داخلی بیشتر از گذشته به تامین کننده و عرضه کننده موکت طرح بچه گانه احتیاج دارد. چون با تغییر روش زندگی مردم، بچه ها از اتاق های جداگانه استفاده می کنند و در نتیجه نیاز به دکوراسیون و وسایل مورد نیاز مثل موکت برای تزیین اتاق دارند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0