مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده موکت طرح پارکت با کیفیت بی نظیر

موکت طرح پارکت انتخاب بسیار مناسبی می باشد زیرا هر شکلی از فضا را می تواند با کم ترین میزان هزینه بسیار متفاوت و زیبا کند. موکت های دارای این طرح یکی از پرفروش ترین انواع موکت می باشند که برای فضاهای مختلفی مانند ساختمان های اداری و مسکونی کاربرد دارند. این موکت ها می توانند به سادگی با هر دکوراسیونی هماهنگ شوند و بهترین شکل یک فضای داخلی را برای شما ایجاد کنند. 

خرید عمده موکت طرح پارکت با کیفیت بی نظیر

محل های استفاده از موکت طرح پارکت

محل های استفاده از موکت طرح پارکتموکت های طرح پارکت می توانند به عنوان یک کفپوش بسیار با کیفیت در هر مکانی اعم از اداری و یا ساختمان های مسکونی استفاده شوند.
 این موکت برخلاف پارکت، نرم می باشد و همچنین به عنوان یک عایق صوتی بسیار خوب عمل می کند و راه رفتن در فضاهای متفاوت صدای کم تری خواهد داشت، به همین علت یکی از بهترین گزینه ها برای هتل ها و مسافرخانه ها استفاده از این موکت ها است. 
راهروهای ساختمان های اداری نیز می توانند با استفاده از این موکت، زیبا تر به نظر برسند. 
ورودی های ساختمان ها یکی دیگر از محل هایی است که می توان از این موکت ها در آن استفاده کرد. وجود این موکت ها در ورودی باعث می شود که آلودگی به مناطق دیگر ساختمان منتقل نشود و در نگاه اول ساختمان را زیبا و تمیز نشان می دهد. 

در اتاق ها و فضای نشیمن داخل خانه نیز یک موکت طرح  پارکت امکان هماهنگی با هر چیدمانی را دارد و علاوه بر آن عایق دما و رطوبت خوبی نیز می باشد که قیمت آن مناسب است و شست و شوی آن نیز بسیار راحت از سایر کفپوش ها می باشد.
اتاق های سالمندان و کودکان با استفاده از موکت طرح پارکت در عین زیبایی بسیار نرم می باشد تا از صدمه دیدن هنگام زمین خوردن جلوگیری شود. 

موکت طرح پارکت در انواع مختلف

موکت طرح پارکت در انواع مختلفانواع موکت طرح پارکت با طرح های متفاوت و زیبا در کشور تولید می شود و خریدار می تواند بر اساس سلیقه و بودجه خود اقدام به خرید نماید.
 بیش تر این موکت ها رنگ قهوه ای برگرفته از چوب های متفاوت را دارند و طرح روی آنها نیز مانند پارکت ها همراه با نقش و نگار طبیعی چوب می باشد.
 برای فضا های بزرگ می توانید از رنگ های تیره و برای فضاهای محدود تر از رنگ روشن تر استفاده کنید.
رنگ های خاکستری و یا تیره تر که نیز برگرفته از نوع خاصی از چوب می باشند، موکت طرح پارکتی آن موجود است و خریدار می تواند از آن ها برای یک دکوراسیون مونوکروم استفاده کند. 
بهتر است تا رنگ موکت، متفاوت از سرویس چوب و مبلمان باشد و تا حدودی تیره تر و یا روشن تر انتخاب شود تا فضا زیباتر به نظر بیاید.
 جهت اطمینان از نتیجه خرید می توان از یک کارشناس طراحی فضای داخلی ساختمان کمک گرفت؛ به ویژه در هتل ها و ساختمان های اداری بزرگ، این افراد می توانند بسیار کمک کننده باشند. 

صادرات انواع موکت طرح پاکت به بازار های بین المللی

صادرات انواع موکت طرح پاکت به بازار های بین المللیبازار های بین المللی از خریداران بزرگ موکت ایرانی می باشند؛ به ویژه این شکل از موکت که بسیار شبیه به شکل کفپوش های سنتی مناطق اروپایی می باشد. 
صادرات موکت به کشورهای همسایه نیز به صورت بسیار گسترده تر صورت می گیرد و در کنار  آن کشورهای حاشیه ی خلیج فارس نیز از دیگر خریداران بزرگ می باشند. 
بافت فوق العاده محکم و متراکم در کنار استفاده از مواد اولیه و نخ های بسیار با کیفیت توانسته موکت های ایرانی طرح پارکت را در دنیا به عنوان یک برند مطرح نماید. 
 قیمت محصولات ایرانی بسیار مناسب می باشد و این نیز بر روی افزایش فروش این کالا در بازارهای خارجی بسیار تاثیر گذاشته است. 

این موکت ها را می توانید در هر کشوری به راحتی خریداری نمایید و از کیفیت آن لذت ببرید. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0