مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده موکت تایل در تهران

موکت تایل استفاده های بسیار زیادی دارد. به همین دلیل بازار و خرید و فروش آن از رونق فراوانی برخوردار می باشد.

برای خرید موکت تایل با طرح ها و مدل های مختلف بهترین و مناسب ترین راه مراجعه به مرکز خرید عمده موکت تایل در تهران می باشد. در این مرکز می توانید به صورت عمده و با قیمت مناسب موکت تایل را خریداری و استفاده کنید.

خرید عمده موکت تایل در تهران

موارد استفاده از موکت های تایل

موارد استفاده از موکت های تایلموکت تایل نوعی از موکت است که به صورت تایل در کنار یکدیگر قرار می گیرد. این موکت ها در طرح ها و رنگ های مختلف و با برش های متنوع و زیاد تولید و به بازار فروش عرضه می شود. از این رو، استفاده از آن می توان بسیار گسترده وسیع باشد. موکت تایل در بسیاری از اماکن و کاربردی ها می تواند با استفاده از چسب و یا بدون استفاده از چسب به اجرا در آید.

از جمله کاربردها و موارد استفاده موکت تایل، استفاده از آن در دکوراسیون داخلی است. این موکت ها به دلیل این که از لحاظ ظاهری بسیار شبیه سرامیک و یا سنگ می باشند، می توانند برای انواع محل ها و فضاها کاربرد داشته باشند. این نوع موکت ها به حدی شیک و برازنده می باشند که از آن می توان به عنوان یک نوع کفپوش مناسب و عالی در هر محیط و فضایی استفاده کرد. امروزه از این نوع موکت ها می توان در منزل و یا فروشگاه و سایر مکان ها استفاده نمود. به صورت خلاصه باید گفت که استفاده از موکت های تایل کاربرد بسیار گسترده تری دارد و نسبت به موکت های معمولی محبوب تر و پرکاربردتر می باشد. برای فضاهایی که سطح تردد بالایی دارند، مانند مراکز تجاری، فرودگاه ها، ادارات، بانک ها، شرکت ها، رستوران ها که در معرض سایش قرار دارند، استفاده از موکت های تایل بسیار مناسب و مفید است.

ابعاد مختلف موکت تایل

ابعاد مختلف موکت تایلبا وجود این که امروزه موکت تایل در ابعاد مختلف و متنوع تولید و به بازار برای فروش عرضه می شود، ولی با این حال، باید گفت که این موکت ها معمولا به صورت مربع شکل و در ابعاد 50*50 تولید و به بازار عرضه می شوند. این ابعاد، ابعاد استاندارد موکت های تایل می باشد. اما بدین معنا نیست، که این موکت ها در ابعاد دیگر تولید نمی شوند. بلکه بسیاری از تولید کنندگان در ابعاد مختلف این موکت ها را تولید و به بازار عرضه می کنند. ابعاد موکت تایل به جز، بعد مربعی شکل آن به دیگر ابعاد مانند مستطیل، شش گوش و یا مثلث نیز تولید می شوند. با این وجود حتی در برخی از تولیدی ها، این موکت ها به ابعاد و شکل های بسیار مختلف از جمله شکل لوزی، قطعات پازلی، و غیره نیز تولید می شوند. این ابعاد موکت ها معمولا برای استفاده از پروژه های خاص و یا کارهای ویژه و خاص تولید می شوند. با توجه به ابعاد متنوع این نوع از موکت ها، می توان در چیدمان آن بسیار تنوع ایجاد کرد و به صورت ها و شکل های مختلف اقدام به استفاده از موکت تایل نمود.

عرضه مستقیم موکت تایل به سراسر کشور

عرضه مستقیم موکت تایل به سراسر کشورموکت های تایل یکی از به روزترین و مدرن ترین نوع موکت می باشد، که امروزه بازار بسیار پر رونقی دارد. با وجود استقبال بالا و زیاد مردم از آن ولی با این حال، قیمت این موکت ها نیز مانند سایر کالاها ثبات ندارد. امروزه در بازار این موکت ها با قیمت های بسیار متفاوت از هم به فروش می رسند. ولی با این حال، یافتن بهترین و مناسب ترین نوع موکت تایل که قیمت ارزانی داشته باشد، کار چندان دشواری نیست. برای خرید مرغوب ترین و بهترین نوع موکت تایل می توانید به مرکز عرضه موکت تایل مراجعه کنید. در این مرکز موکت تایل به صورت مستقیم عرضه می شود و به همین دلیل قیمت های مناسبی دارد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0