بازار فرش ایران
خانه / موکت ایرانا / خرید زیباترین موکت های پرز بلند زیبا

خرید زیباترین موکت های پرز بلند زیبا

موکت های زیبای پرز بلند دارای چه ویژگی هایی هستند؟ این روفرشی ها در کدام شرکت های ایرانی تولید می شوند؟ برای خرید این موکت های زیبا از کجا اقدام کنیم؟
موکت ها در طی این سال ها دچار تحولات مثبت بسیاری شده اند، موکت ها مهمان قدیمی منازل ما می باشند، موکت ها زمانی در طرح های محدودی تولید می شدند که یکی از آنها موکت کبریتی بود، اما پیشرفت تکنولوژی به این عرصه نیز ورود کرد که نتیجه آن تولید موکت های زیبا با مشخصات بهتری می باشد. امروزه انواع موکت زیبا با بهترین مشخصات تولید می شود که خرید آنها زیبایی منزل شما را دگرگون می کند. نکات بسیاری برای خرید موکت زیبا و هماهنگ با دکوراسیون وجود دارد، آنها را مطالعه کنید. موکتی بخرید که بیشترین هماهنگی را با سایر اجزای دکوراسیون شما داشته باشد.

ویژگی های انواع موکت با پرز بلند

موکت های پرز بلند برای مناطق سردسیر مناسب هستند، استفاده از موکت خوب برای شما زمستانی گرم تر و تابستانی نرم تر برای شما به ارمغان خواهد آورد، این موکت ها عمدتا از پلی آمید بافته می شوند، پلی آمید بسیار مقاومت بوده و در برابر تغییر شکل ها برگشت پذیر است. این موکت ها احتمال جمع شدن آلودگی در میان پرز هایشان وجود دارد لذا برای خانه های شلوغ و پر رفت و آمد توصیه نمی شوند. این موکت های زیبا در شرکت های متعددی تولید می شوند که یکی از معتبرترین این شرکت ها، کارخانه پالاز موکت است.

بهترین روش خرید موکت زیبا

برای خرید این موکت های زیبا شما می توانید از طریق سایت های معتبر و مراکز خرید اقدام کنید، برای خرید این موکت ها حتما از مراکز معتبر اقدام کنید. ضخامت بعضی از این موکت ها به قدری می باشد که حتی شما می توانید از فرش استفاده نکنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : مهندس خوانساری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128476696
شماره دفتر: 02166939640
شماره فکس: 02166939640
آدرس کانال: iranacarpet@

مطلب پیشنهادی

خرید موکت ظریف مصور

خرید بهترین موکت های ظریف مصور

کارخانه ظریف مصور چه سالی تاسیس شده و چه محصولاتی تولید می کند؟ موکت های …