مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید جدیدترین موکت های پالاز موکت

موکت های پالاز موکت

موکت ها چه نقشی در زندگی های امروزی دارند؟ موکت ها از چه الیافی تشکیل می شوند؟ جدیدترین موکت های شرکت پالاز موکت را از کجا خریداری کنیم؟
موکت کالایی ضروری و بدون جایگزین در زندگی های امروزی است، موکت ها بر خلاف فرش ها باید کل سطح منزل شما را بپوشانند لذا تاثیر بسزایی در زیبایی منازل دارند، همچنین موکت ها عایق نیز هستند، آنها عایق دما و صدا می باشند، برخی از موکت های زیبا پرز بلند بوده و شما را از خرید فرش بی نیاز می کند. شما ابتدا باید محل انداختن موکت، میزان تردد، اندازه و… را بسنجید و بهترین خرید را انجام بدهید. کارخانه های بسیاری در ایران موکت تولید می کنند، پالاز موکت یکی از قدیمی ترین ها و بهترین این کارخانه ها می باشد. در ادامه محصولات این کارخانه را بررسی می کنیم.

مشخصات موکت های شرکت پالاز

موکت های این شرکت بیشتر از پلی آمید تولید می شود، پلی آمید الیاف نرمی بوده و برگشت پذیری زیادی دارد، این موکت ها بر حسب محیط مورد استفاده به موکت های اداری، منزل، اتاق کودک و… تقسیم بندی می شوند که هر کدام دارای مشخصات مختلفی هستند و قیمت متفاوتی دارند.
بهترین موکت های این شرکت را می توانید از طریق سایت های مختلف و نمایندگی های این شرکت در سراسر کشور قابل تهیه است. در خرید موکت به رنگ آن و میزان هماهنگی آن با سایر اجزای منزل خود دقت کنید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0