مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید تابلو فرش گلدان با طرح های جدید

تابلو فرش در واقع همان فرش است در ابعاد کوچک که در یک قاب محصور می‌شود. طراحی و نقوش بکار گرفته شده در تابلو فرش‌ها با فرش‌های معمولی متفاوت است، در تابلو فرش‌ها به طور کلی از طبیعت، داستان‌های اسطوره‌‌ای و یا شاهکارهای معماری استفاده می‌شود. یکی از طرح‌های طبیعت در تابلو فرش از آن استفاده می‌شود انواع گلها هستند که با الهام از آنها تابلو فرش گلدان را می‌بافند. به تازگی بافندگان اقدام به بافت طرح شخصیت‌ها نموده‌‌اند و در این میان می‌توان چهره هر شخصی که مد نظر باشد را بر قالب تابلو فرش پیاده نمود. 

خرید تابلو فرش گلدان با طرح های جدید

معرفی برخی از طرح های معروف تابلو فرش گل

معرفی برخی از طرح های معروف تابلو فرش گل امروزه استفاده از وسایل تزیینی در دکوراسیون منازل رونق گرفته، در این بین استفاده از تابلو فرش‌ها در دکوراسیون منازل، هتل‌ها و حتی سفارت خانه‌ها از اهمیت خاصی برخوردار است و آنقدر توانسته جای خود را باز کند که به اشخاصی که برای آنها ارزش بالایی قادر هستند به عنوان هدیه و یا سوغات تابلو فرش‌های نفیسی پیش کش می‌شود. این موضوع نشان دهنده اهمیت بالای تابلو فرش دارد و کار را برای طراحان این تابلو‌ها نیز سخت‌تر می‌کند چرا که بر اساس نیاز بازار می‌بایست بتوانند طرح‌های اصیل و شکیلی را ارائه نمایند. در این بین هستند تابلو فرش‌هایی که با طرح گل مزین شده‌‌اند و جزو طرح های معروف نیز بشمار می‌آیند. 

جنس نخ و مواد اولیه در تولید تابلو فرش

جنس نخ و مواد اولیه در تولید تابلو فرش بافت تابلو فرش‌ها به دو دسته تقسیم می‌شوند که شامل بافت دستی و بافت ماشینی می‌باشد. مواد اولیه تابلو فرش‌های این دو گروه با هم تفاوت‌هایی دارند. در تابلو فرش‌های دستبافت بیشتر از نخ ابریشمی استفاده می‌شود، لازم به ذکر است که الیاف طبیعی نخ ابریشم از پیله ابریشم تهیه می‌شود که برای بافت دستی بسیار مناسب است ولی نوع مصنوعی نخ ابریشم در بافت فرش استفاده نمی‌شود. قالی تابلو فرش دست بافت با نخ ابریشم ظریف‌تر از قالی‌های بافته شده با نخ پشمی هستند.
یکی از راه‌های شناخت فرش ابریشم با توجه به گره‌های آن است به طوری که فرش در صورتی که ظریف‌تر و متراکم‌تر باشد به معنای استفاده ابریشم در آن است. نخ پشمی و کرک از دیگر نخ‌های استفاده شده در تابلو فرش‌های دست بافت می‌باشد. به علت کم بودن کرک در بازار تابلو فرش‌های بافته شده از کرک نیست به مراتب کمتر از بافت پشم هستند. 
در کل جنس تابلو فرش‌های دست بافت به علت استفاده از نخ‌های طبیعی کاملا متفاوت با نوع ماشینی است. 
تابلو فرش‌های ماشینی در نوع چاپی و بافت ماشینی تولید می‌شوند که در بافت این تابلو فرش از الیاف اکریلیک استفاده می‌شود که این نوع نخ‌ها از رنگ پذیری خوبی برخوردارند و همچنین ضد حساسیت می‌باشند.
هر چند که تابلو فرش‌های دستبافت در کنار لطافت، از زیبای خاص خود برخوردارند ولی دارای قیمت بالاتری نیز هستند. در کنار این تابلو فرش‌های دست بافت نوعی تابلو فرش ماشینی با تراکم بالا بافته می‌شود که به نام تابلو فرش ماشینی دستبافت گونه شهرت دارند و طرح و رنگ و نقشه آن شباهت بالایی به تابلو فرش دستبافت دارد. 

فروشگاه های معتبر فروش انواع تابلو فرش در تهران

فروشگاه های معتبر فروش انواع تابلو فرش در تهران جهت خرید انواع تابلو فرش‌ها با طرح‌های مختلف می‌توان به فروشگاه‌های معتبر در سطح شهر مراجعه نمود ولی باید توجه به این نکته داشت که تابلو فرش‌های بافته شده توسط برترین بافندگان و اساتید این حرفه در فروشگاه‌های معدودی یافت می‌شود. از زیباترین تابلو فرش‌های بافته شده دستی یا ماشینی با برترین کیفیت تولید شده زیر نظر اساتید بنام در این فروشگاه ارائه گشته و یا فروشندگان معتبر این تابلو فرش‌ها معرفی گردیده اند. با توجه به اینکه خرید تابلو فرش به علت تنوع زیاد در طرح و نقش نیاز به صرف زمان دارد پیشنهاد می‌شود جهت خرید از فروشگاه‌های آنلاین معتبر اقدام گردد تا در فرصت مناسب و آرامش بتوان با مطالعه ذکر شده خصوصیات هر تابلو فرش که در کنار آن عنوان شده اقدام به انتخاب تابلو فرش متناسب با سلیقه خود نموده و خرید نهایی را انجام دهید. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0