مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید تابلو فرش های چاپی ارزان قیمت

تابلو فرش های چاپی یکی از جدید ترین تابلو فرش های موجود در بازار  است. ما در این بخش درباره تابلو فرش چاپی و تفاوت تابلو فرش با آن و عوامل موثر در فروش تابلو فرش بحث می کنیم.

خرید تابلو فرش های چاپی ارزان قیمت

درباره تابلو فرش چاپی چه می دانید؟

درباره تابلو فرش چاپی چه می دانید؟ایران در عرصه فرش و قالی بافی یکی از قطب های اصلی دنیا شناخته شده است. از قدیم الایام صنعت فرش بافی در ایران بسیار رونق داشت و جزو میراث فرهنگی ایران محسوب می شود. ازین رو علاوه بر فرش، متعلقات ان هم  پیش رفت به خصوصی کرده است. تابلو فرش ها جزو متعلقات صنعت فرش بافی و قالی بافی محسوب می شود.

خیلی از افراد درباره تابلو فرش چاپی و فرق ان با تابلو فرش های معمولی را نمی دانند. ما در این مقاله شما را با تابلو فرش های چاپی اشنا می کنیم. 

تابلو فرش های چاپی مدت طولانی نیست که وارد بازار شده است ولی در همین مدت کم هم توانسته باعث رونق بازار فرش بافی شود و با استقبال مردم رو به رو شود. در کشور ما با توجه به پیشرفت صنعت و تکنولوژی و با بهره گیری از ماشین الات روز دنیا اثراتی خلق شده است که جهان را به حیرت وا داشته است. یکی از این اثرات تابلو فرش های چاپی و دیجیتال است. طراحی و اجرا به روی این تابلو فرش کاملا مکانیزه و با دقت بالا صورت می گیرد. اگر برای شما ارزانی و ظرافت و طبیعی بودن طرح مهم است، می توانید از این تابلو فرش استفاده کنید. 

از ان جایی که زندگی ما انسان ها به سمت تکنولوژی پیش روی کرده است، دنیای فرش ها و تابلو هم از این قضیه مستثنی نیست. البته این تغییرات برای راحتی و اسایش انسان ها رخ داده است و مورد استقبال جهانیان قرار گرفته است.

تفاوت تابلو فرش چاپی و تابلو فرش معمولی

تفاوت تابلو فرش چاپی و تابلو فرش معمولیشاید این سوال برای شما پیش امده باشد که چه تفاوتی بین تابلو فرش های چاپی و تابلو فرش های معمولی وجود دارد؟ و یا این که این تفاوت ها را هرکسی می تواند بفهمد یا نه؟ در این بخش به این سوالات شما پاسخ می دهیم.

مهم ترین تفاوت تابلو فرش های معمولی و چاپی، دقت و ظرافت ان است. هرچه تراکم تابلو فرش ها بیشتر باشد، گره های موجود در تابلو فرش بیشتر و در نتیجه ظرافت ان بیشتر است. مزیت دیگر این تابلو فرش ها، زمان اماده شدن ان است که مراتب از تابلو فرش های معمولی زودتر اماده می شود. تفاوت دیگر این دو اثر در رنگ ریزی ان است. رنگ های به کار رفته در تابلو فرش های معمولی محدود است ولی در تابلو فرش های دیجیتالی این گونه نیست. در تابلو فرش های دیجیتالی ابتدا طرح مد نظر، به دستگاه ها داده می شود. فرش ها به صورت خام بافته شده و سپس با استفاده از دستگاه به روی ان رنگ ریزی می شود و طرح بر روی ان اجرا می شود.

شروع فروش ویژه انواع تابلو فرش های چاپی

شروع فروش ویژه انواع تابلو فرش های چاپیفروش ویژه انواع تابلو فرش های چاپی اغاز شد. شما می توانید طی تماس تلفنی با مشاوران و کارشناسان در بخش فروش برای انتخاب طرح و ثبت سفارش اقدام کنید.

در این فروش ویژه، قیمت انواع تابلو فرش های چاپی با الهام از طرح های مینیاتوری و هم چنین ایات مقدسه قران در رقابت با محصولات مشابه موجود در بازار بسیار ارزان تر عرضه می شود.هم چنین شرکت ما به شما این اطمینان را می دهد تا در این فروش ویژه طرح خود را با نازل ترین قیمت تهیه و آن را به عزیزان خود هدیه بدهید.

مطمئنا تابلو فرش ها در هر چه زیبا تر شدن دکوراسیون منزل نقش به سزایی ایفا می کند و هم چنین شما عزیزان می توانید این تابلو فرش هارو به دوستان و نزدیکان خود هدیه دهید و ان هارو خوشحال کنید چرا که زیبا ترین هدیه، تصویری از چهره عزیزان تان است.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0