مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید تابلو فرش منظره با قیمت عالی

تابلو فرش در زمره هنرهایی است،  که از قدیم تا به امروز توانسته جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهد. تنوع و طرح های مختلف تابلو فرش ها باعث شده زیبایی و جلوه خاصی به هر خانه ای بدهد.

امروزه فرش های ماشینی رواج فراوانی در زندگی مردم پیدا کرده اند. تابلوفرش ها اعم از ماشینی یا دست باف و همچنین فرش های دستباف پا به پای فرش های ماشینی جایگاه ویژه خود را حفظ کرده اند. با خرید تابلو فرش منظره می توان ظاهری زیبا و با شکوه به خانه خود ببخشید. 

خرید تابلو فرش منظره با قیمت عالی

تابلو فرش منظره در ابعاد مختلف

تابلو فرش منظره در ابعاد مختلفبرای بافتن یک تابلو فرش دستباف وقت زیادی گذاشته می شود، بنابراین انتظار می رود که ارزش و قیمت آن ها نسبت به نوع ماشینی آن به مراتب بالاتر باشد.

از آنجایی که این محصول در سایزها و ابعاد کوچکتری نسبت به فرش های دستی بافته میشوند، ظرافت و دقت زیادی لازم است. بنابراین باید با حوصله زیاد و رعایت ریزه کاری های دقیق این کار را انجام داد.

ابعاد تابلوفرش و همچنین تراکم آن ها از نکات مهم می باشد. ابعاد مختلف تابلو با توجه به طرح و تنوع آن ها متفاوت است. افرادی که به دنبال خرید تابلو فرش می باشند، همواره به این نکته توجه دارند،  تابلو فرشی را انتخاب نماید که از لحاظ رنگ و طرح با سایر وسایل خانه هماهنگ باشد. هرچه تراکم بالاتر باشد، این محصول با ظرافت بیشتری به چشم می آید. 

تابلو فرش ها در رنگ و نقش های متنوعی عرضه می شوند. تابلو فرش با نقش منظره انتخاب بسیاری از افراد خوش ذوق است. استفاده از این نوع نمونه در فضای خانه، حس مطلوبی را به وجود می آورد.

نوع الیافی که در بافت تابلو فرش به کار می رود مهم است. الیاف ابریشمی طبیعی مقاومت بالایی دارند و جنس بهتری نیز دارند. تابلو فرش هایی که با این نوع الیاف بافته می شوند، ارزش بالایی دارند و بسیار زیباتر به نظر می رسند. الیاف مصنوعی که در تولید تابلو فرش های ماشینی مورد استفاده قرار می گیرد، دارای جنس ضعیف تر و هم چنین دوام کمتری می باشد. در نتیجه ارزش و قیمت این نوع محصول پایین تر از نوع دست باف با الیاف طبیعی است.

هنگامی که برای خرید آن مراجعه می کنید، از اولویت های مهم جنس و نوع الیاف به کار رفته در آن می باشد. قیمت نیز مهم است، باید در نظر داشت قیمت تابلو فرش دستباف با الیاف طبیعی از بقیه تابلو فرش ها بالاتر است. برای اینکه مطمئن شویم که الیاف استفاده شده در فرش از چه نوعی است، می توان از افرادی که تجربه بالایی در این زمینه دارند، کمک گرفت. در فروشگاه های مجاز تابلو فرش مشاوره و اطلاعات لازم را از کارشناسان فروش تابلو فرش می توان گرفت. 

از تابلو فرش منظره در کدام مکان ها استفاده کنیم

از تابلو فرش منظره در کدام مکان ها استفاده کنیمنصب تابلو فرش در مکان مناسب به فضا و محیط خانه ظاهری زیبا و جلوه خاصی می بخشد. اکثر افراد بخصوص خانم ها سعی دارند، تابلو فرشی انتخاب کنند که با دکوراسیون خانه هماهنگی های لازم را داشته باشد. در نتیجه مکان تابلو فرش و جایگاه آن در فضای خانه اهمیت ویژه ای دارد.

اگر در هنگام خرید تابلو فرش با ابعاد بزرگی را انتخاب کرده اید، آن در بر روی دیوارهای اصلی نصب نمایید.

قسمت هایی که در معرض دید بیشتری است و به چشم می آید. با توجه به تنوع رنگ و طرح های گوناگون آن ، تابلو فرش را متناسب با وسایل منزل مثل مبلمان و پرده انتخاب نمایید. سعی نمایید که در بالای تابلو فرش از نور پردازی مناسب استفاده کنید، این کار زیبایی خانه را بالا می برد و تاثیرگذاری آن را دو چندان می کند. 

فروش تابلو فرش منظره به کشور های خارجی

فروش تابلو فرش منظره به کشور های خارجی

فروش تابلو فرش علاوه بر اینکه در بازار داخلی رونق فراوانی دارد، در بازارهای خارجی نیز جایگاه ویژه ای دارد. در حال حاضر صادرات فرش کم شده است، اما صادرات تابلو فرش می تواند، جایگزین خوبی برای جبران باشد.

در همین راستا همواره بافندگان و تولید کنندگان تابلو فرش سعی بر آن دارند، که کیفیت را در اولویت قرار دهند. فرش ها و تابلو فرش های اصیل ایرانی محبوبیت زیادی در بازار های جهانی دارند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0