مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید تابلو فرش برجسته چهره ایرانی

تابلو فرش های چهره یکی از زیباترین تابلو فرش ها می باشند. کیفیت فوق العاده و دقت بی نظیر در اجرای چهره مد نظر از بزرگترین ویژگی های این محصول می باشد. تابلو فرش برجسته چهره نیز از دیگر تابلو های بافته شده و پرفروش می باشد. تابلو فرش های بافته شده از روی چهره فرد می تواند یک هدیه بسیار نفیس باشد. این تابلو ها مشابه فرش دست بافت می باشد و در تابلوهای بسیار نفیسی قرار می گیرند.  خرید تابلو فرش برجسته چهره ایرانی

مراحل تولید تابلو فرش

مراحل تولید تابلو فرشتولید تابلو فرش دارای مراحل متعددی می باشد که همگی با دقت و حوصله انجام می گیرند تا نتیجه نهایی بدون هیچ گونه عیب و نقص باشد. 

  1. طراحی نقشه تابلو فرش: این مرحله توسط طراحان صورت می گیرد و یکی از مهم ترین مراحل می باشد زیرا هر گونه سهل انگاری و مشکلی در طراحی به طور کامل به نتیجه نهایی صدمه می زند به همین دلیل است که از طراحان بسیار زبده و ماهر استفاده می شود. 
  2. نقشه طراحی شده توسط طراح به سیستم کامپیوتری متصل به دستگاه بافنده سپرده می شود تا فرش با بهترین مواد اولیه بافته شود. 
  3. ریشه دوزی و بررسی: در این مرحله فرش ریشه دوزی می شود و به طور کامل بررسی می شود تا تمام نقاط روی فرش عینا بافته شده باشند و نقطه ای جا نیفتاده باشد. 
  4. فرش با بهترین بسته بندی به دست مشتری می رسد.

تابلو فرش های برجسته یک مرحله پرداخت نیز دارند که در این مرحله قسمت هایی که باید فرو رفته تر باشند با دستگاه های مخصوصی بافتشان کوتاه تر می شود. در تابلو فرش های برجسته طول نخ ها بیش تر از حد معمول است تا برای پرداخت شرایط مساعد باشد. 

در صورتی که سفارش به صورت اینترنتی باشد محصول بعد از تکمیل به آدرس دقیق خریدار فرستاده می شود و خریدار می تواند در منزل سفارش خود را تحویل بگیرد. 

ویژگی های تابلو فرش با کیفیت

ویژگی های تابلو فرش با کیفیتتابلو فرش با کیفیت دارای چند جزء ویژه می باشد.این پارامتر ها شامل  نخ و مواد اولیه با کیفیت، ماشین های دقیق و به روز، طراحی نقشه توسط طراحان با تجربه و پرداخت دقیق و با کیفیت محصول نهایی می باشند که همه این موارد ذکر شده تماما باید رعایت شود تا یک تابلو فرش با کیفیت تولید شود. 

نخ ها از بهترین نوع نخ آکریلیک می باشند که در برابر فرسایش و رطوبت از خود مقاومت بی نظیری نشان داده و به بافت کلی فرش آسیب نمی رسانند. بافت نیز در این تابلو فرش ها بسیار محکم می باشد و خریدار می تواند به راحتی پس از چند سال برای برطرف کردن گردو غبار از روی آن،  فرش را برای شستشو به متخصصان این امر بسپارد.  قاب ها نیز چوب و یا ام دی اف می باشند که سالهای سال کیفیت اصلی خود را حفظ می کنند و مانند روز اول زیبا و بی نظیر به نظر می آیند. 

تفاوت قیمت تابلو فرش برجسته چهره و تابلو فرش های ساده

تفاوت قیمت تابلو فرش برجسته چهره و تابلو فرش های سادهقطعا بافت فرش های برجسته مستلزم استفاده از دستگاه های پیشرفته تر می باشد و بافت چهره نیز یکی از سخت ترین انواع بافت تابلو فرش می باشد زیرا طراحی آن زمان بر است و باید بسیار با دقت صورت گیرد به همین دلیل قیمت آن بالاتر از تابلو فرش های ساده می باشد. قیمت تابلو فرش به ابعاد آن نیز بستگی دارد که می توان قیمت ابعاد استاندارد تولید شده توسط هر برند را قبل از خرید استعلام کرده و سپس اقدام به خرید کرد. معمول ترین ابعاد برای بافت تابلو فرش اندازه 50 در 70 می باشد که یکی از مناسب ترین ابعاد می باشد و قیمت آن نیز قابل قبول است. 

انواع تابلو فرش ها به ویژه تابلو فرش برجسته چهره بر اساس سفارش مشتری بافته می شود و آماده ارائه به خریداران می باشد. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0