مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید تابلو فرش ابریشم با طرح های خیره کننده

امروزه تابلو فرش ها بیشتر از سایر وسایل دکوراسیون می توانند توجه مخاطب را به خودشان جلب کنند. زیبایی خیره کننده تابلو فرش ابریشم عده ی زیادی را به دنبال بافت این نوع فرش کشانده است. خرید و فروش تابلو های ابریشم نیز پر رونق می باشد.

خرید تابلو فرش ابریشم با طرح های خیره کننده

معرفی مختصر تابلو فرش ابریشم

معرفی مختصر تابلو فرش ابریشمیکی از ویژگی های خاص فرش ابریشمی داشتن ویژگی منشوری است. به طوری که از هر زاویه ای که به فرش ها نگاه کنید طیف خاصی از رنگها را می بینید. البته فرش های دیگری هم وجود دارند که ابریشم گونه هستند و شبیه به فرش های ابریشمی هستند اما یا الیاف مصنوعی بافته شده اند که قیمت کمتری هم دارند. نخ های به کار رفته در فرش ابریشم طبیعی از پیله های ابریشمی تهیه می شوند و بسیار ظریف و زیبا و چشم نواز اند. 
هیچ گاه نمی توان از فرش های ابریشمی در محل های شلوغ و پر رفت و آمد استفاده کرد چرا که همانطور که گفته شد نخ ابریشم تابلو فرش ظریف است و در صورت فشار، سایش و … آسیب می بیند.

برای خرید فرش بهتر است نکات زیر را مورد توجه قرار دهیم:

  • معمولا از فرش های خوش نقش و نگار خرید نماییم، چرا که فرش های خوش نقش و نگار با گذشت زمان قیمت شان نسبت به سایر فرش ها بیشتر افزایش پیدا می کند.
  • برای جستجوی فرش ابریشم اصل به جنس نخ تار و پود فرش توجه کنید این نخ باید از جنس نخ ابریشم باشد.
  • برای خرید یک فرش بهتر و مرغوب تر حتما نگاهی به پشت فرش بیندازید. پشت فرش بازگو کننده ی ایرادها و مشکلات فرش می باشد. بیشتر بودن تعاد گره های پشت فرش نشان دهنده ی بیشتر بودن قیمت فرش است. پس هرچه گره ها بیشتر باشند قیمت فرش بیشتر است. گره ها باید منظم و پشت هم قرارگرفته باشند و دارای خط کج نباشند.
  • سعی کنید تابلو فرش هایی را خریداری کنید که هنوز قاب گرفته نشده اند، زیرا قیمت و ویژگی های فرش درون قاب چندان نمایان نیست.

اهمیت استفاده از نخ ابریشم در زیبایی تابلو فرش

اهمیت استفاده از نخ ابریشم در زیبایی تابلو فرشفرش در عربی به معنای زمین و در فارسی به معنای گسترده شده، کف پوش و زیر انداز می باشد. فرشهای دستباف فرشهایی هستند که توسط افراد ماهر بر روی تار و پودی که در یک دار فلزی یا چوبی قرارگرفته است تنیده می شود. فرشهای ماشینی توسط دستگاه های بافندگی طی مراحل مختلف بافته می شوند.

معرفی تابلو فرش: به فرش هایی که همانند تابلو قاب گرفته و برای ایجاد دکور زیبا تر بر روی دیوار قرار می گیرند تابلو فرش می گویند،تابلو فرش ها همانند فرش ها به دو دسته ی ماشینی و دستباف تقسیم می شوند. فرش دستبافی که از ابریشم خام تهیه شود فرش ابریشمی نامیده می شود، که یکی از پر طرفدارترین فرش ها است و معمولا قیمت بالاتری دارد. تابلو فرش ابریشمی جزء یکی از پر طرفدارترین و چشم نواز ترین تابلو فرش های موجود است.

صادرکننده انواع تابلو فرش ابریشمی به سایر کشور ها

صادرکننده انواع تابلو فرش ابریشمی به سایر کشور هابعد از نفت فرش های دست باف جایگاه اول را در صادرات کشور ایران دارند و جزو صادرات غیر نفتی محسوب می شوند. همچنین فرش دستباف قسمت اعظم صادرات فرش را از آن خود کرده است.
تابلو فرش در دنیا کالایی لوکس محسوب می شود که بسیاری از مردم برای تزیین منازل خود از آن استفاده می کنند. ایران در تولید فرش دستباف و ماشینی پیشرو است. کشور های بزرگ اروپایی مانند : آلمان، فرانسه، ایتالیا، سوییس، هلند، لوزامبورگ بیشترین سهم از کشور های واردکننده تابلوفرش ایرانی را به خود اختصاص می دهند. فرانسه بازار پر رونق تری برای واردات فرش نسبت به سایرین دارد. کشور های صادر کننده به فرانسه به ترتیب از بیشترین صادرات به کم عبارت اند از ایران، هندوستان، پاکستان و چین .. هستند همانطور که مشاهده می شود ایران در ردیف اول صادرات قرار دارد. بعد از فرانسه کشور های انگلستان، عربستان، امارات متحده عربی، کویت ، لبنان وارد کننده فرش دستباف و ابریشمی می باشند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0