مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید بهترین چمن مصنوعی تولید ایران

از چمن مصنوعی برای پوشاندن ورزشگاه ها استفاده می شود. این چمن ها نسبت به چمن های طبیعی به صرفه تر می باشند و نیاز نیست برای رشد کردن آن وقت زیادی صرف کنید. چمن مصنوعی تولید ایران یکی از بهترین چمن های تولیدی در جهان می باشد و به علت کیفیت بالایی که دارد در این زمینه حرف اول را می زند.

خرید بهترین چمن مصنوعی تولید ایران

کاربرد های مختلف چمن مصنوعی

کاربرد های مختلف چمن مصنوعی

کاربرد چمن مصنوعی متفاوت می باشد و از آن می توانید در محل های مختلفی استفاده کنید. یکی از بارزترین کاربرد های آن در ورزشگاه های فوتبال می باشد. در گذشته از چمن های طبیعی برای فرش کردن این ورزشگاه ها استفاده می کردند اما امروزه به دلیل ویژگی های خارق العاده ی این محصول، از چمن های مصنوعی استفاده می کنند.

شما می توانید از این محصول در اطراف استخر ها، ساختمان خود، در تراس یا حیاط خانه، زمین تنیس یا فوتسال، زمین بازی کودکان و نوجوانان و غیره استفاده کنید‌.

البته امروزه برای فضای سبز موجود در باغ ها و پارک ها نیز از این محصول بهره می گیرند زیرا از نظر اقتصادی به صرفه می باشد و از کیفیت بالاتری نیز برخوردار می باشد.

جالب است بدانید برای تولید این محصول از مواد پلیمری استفاده می شود. شرکت های تولید کننده هنگام تولید باید از کیفیت این پلیمر ها اطمینان حاصل کنند تا در روند کار خود با مشکلی مواجه نشوند.

چمن های مصنوعی در دو نوع کلی تولید می شوند از نوع اول آن در ورزشگاه ها و زمین های مختلف، و از نوع دوم آن به عنوان تزئین استفاده می شود.

میزان مقاومت چمن مصنوعی در برابر گرما

میزان مقاومت چمن مصنوعی در برابر گرما

میزان مقاومت چمن مصنوعی در برابر گرما را کیفیت آن ها تعیین می کنند. یعنی اگر چمن های تولید شده کیفیت بالاتری داشته باشند می توانند مدت زمان بیشتری در برابر گرما تاب بیاورند.

این چمن ها نسبت به چمن های طبیعی مزایای زیادی دارند که ما در اینجا می خواهیم آن ها را برای شما شرح دهیم.

این محصول استقامت بیشتری دارد. نصب کردن آن بسیار راحت می باشد. نیازی به آب پاشی آن به صورت مداوم نیست. در برابر آفتاب و گرما نسبت به چمن های طبیعی مقاومت بالا تری دارد. برای رشد آن نیاز نیست هر روز از آن مراقبت شود و کلی مزایای دیگر.

در سال های‌ گذشته بیشتر چمن های مصنوعی استفاده شده در ایران از طریق واردات تامین می شده است اما با گذشت زمان و روی کار آمدن شرکت های مجهز و پیشرفته ایران توانسته خود را به عنوان یکی از مدعیان تولید این محصول نشان دهد. 

چمن های تولید شده در ایران از کیفیت بالایی برخوردار می باشند و دلیل آن نیز استفاده از مواد اولیه ی با کیفیت می باشد. شرکت های تولید کننده روز به روز در حال ارتقا جایگاه خود در زمینه ی تولید این محصول می باشند که این نکته ی حائز اهمیتی می باشد.

صادرات چمن مصنوعی تولید ایران به کشورهای خاورمیانه

صادرات چمن مصنوعی تولید ایران به کشورهای خاورمیانه

صادرات چمن مصنوعی تولید ایران به سایر کشور های خاورمیانه توسط شرکت های دارای مجوز انجام می گیرد و کامیون هایی که صادرات این محصول را بر عهده دارند زیر نظر این شرکت ها فعالیت می کنند. 

صادرات این محصول مزایای شگفت انگیز و ویژه ای را برای کشور ما به ارمغان می آورد که ما در اینجا می خواهیم تعدادی از آن ها را برای شما شرح دهیم تا بتوانید اطلاعات خود را دراین زمینه تکمیل کنید.

این مزایا به شرح زیر می باشند.

  • ایجاد فضای شغلی وسیع برای افرادی که در جست و جوی کار می باشند.
  • افزایش تولیدات و به تبع افزایش منبع درآمد کشور و مردم 
  • ارتقا جایگاه ایران در زمینه ی صادرات 
  • دستیابی به ثروت های هنگفت 
  • حفظ روابط دوستانه ی ایران با سایر کشور های همسایه 
  • ایجاد اتحاد و همدلی بین آن ها 
  • معرفی برند های تولید کننده به مردم سراسر جهان 
  • استفاده ی مردم ایران از محصولات داخلی 
  • اثبات خودکفایی ایران به همه ی جهان 
  • و غیره
مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0