مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید بهترین موکت های پالاز موکت

موکت

کارخانه پالاز موکت در چه سالی تاسیس شده و چه محصولاتی تولید می کند؟ بهترین موکت های این شرکت چه مشخصاتی دارند؟ برای خرید بهترین موکت های این مجموعه از کجا اقدام کنیم؟
موکت ها یکی از مهمترین عناصر در زیبایی شما هستند، شما در خرید موکت ها باید در نظر داشته باشید که آنها با سایر اجزای دکوراسیون خصوصا فرش ها هماهنگی داشته باشند، در نظر داشته باشید اگر چه موکت های رنگ روشن منزل شما را بزرگتر نشان می دهند اما کوچکترین آلودگی را زودتر نمایان می شوند.

پالاز موکت محصولات و ویژگی ها

شرکت پالاز موکت یکی از قدیمی های این عرصه است، این شرکت در سال ۱۳۵۳ تاسیس و در سال ۱۳۵۶ اولین خط تولید خود را افتتاح کرد. این شرکت با تکنولوژی ها روز دنیا هر ساله حدود یک میلیون متر مربع موکت تولید می کند، تولید موکت های لوپ طرح برجسته، موکت کات از جمله اولین دستاوردهای این شرکت بوده است. محصولات این مجموعه در ۶ مجموعه بزرگ اداری، خانگی، ساده، طرح دار، کودک و هتلی تقسیم بندی می شوند. تنوع این محصولات به حدی است که شما می توانید با هر دکوراسیون موجودی نسبت به خرید پالاز موکت اقدام کنید. از دیگر محصولات این شرکت می توان به کاغذ دیواری، لمینت، ملزومات و… اشاره کرد.
برای خرید مجموعه موکت های زیبای شرکت پالاز موکت می توانید از طریق سایت ها و مراکز خرید موکت در سراسر کشور اقدام کنید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0