بازار فرش ایران
خانه / موکت ایرانا / خرید بهترین موکت های مدرن بازار

خرید بهترین موکت های مدرن بازار

موکت های مدرن بازار در چه طرح هایی و توسط کدام کارخانه ها تولید می شوند؟ این موکت های زیبا و مدرن چه مشخصاتی دارند؟ بهترین موکت های بازار را از کجا بخریم؟
موکت ها جز آن دسته از ملزومات زندگی هستند که سیر صعودی در کیفیت و زیبایی را در طی این سال ها به خوبی تجربه کرده اند، موکت های کبریتی جز اولین موکت های تولید شده در کشورمان بودند، این موکت ها معایب و محاسنی داشتند، برای مثال موکت های کبریتی بسیار سبک بودند و شستن آنها بسیار راحت بود، اما این موکت ها به علت همین سبکی عمر کمتری داشتند و خیلی زود به خاطر تردد بالا و… کیفیت و زیبایی خود را از دست می دادند، لذا کارخانه های تولید موکت نظیر پالاز موکت و موکت سپاهان تصمیم به تولید موکت های بهتر و زیباتر کردند، تمرکز روی این دو عنصر در این سال ها بسیار مهم بود، زیرا بسیاری از افراد دیگر از کالاهای معمولی در زندگی خود استفاده نمی کردند، داشتن منزل زیبا محقق نمی شود مگر اینکه تمام اجزای خانه زیبا باشد.

مشخصات موکت های زیبا و جدید بازار

موکت های جدید بازار در طرح های بسیار متنوعی تولید می شوند، برخی از موکت ها به قدری دارای پرز بلندی هستند که شما حتی می توانید فرش نخرید، البته این موکت ها برای منازل پر رفت و آمد توصیه نمی شود، بهترین موکت های بازار از الیاف پلی آمید تولید می شوند، الیاف پلی آمید بسیار برگشت پذیر هستند. شما باید با توجه به وضعیت منزل خود نسبت به خرید بهترین موکت اقدام کنید، اگر منزل شما پر رفت و آمد است یا کودکی دارید و احتمال آلودگی و کثیفی موکت شما بالاست می توانید موکت های رنگ تیره با تراکم بالا و پرز کوتاه خریداری نمایید.
بهترین موکت های بازار را شما می توانید از طریق سایت های معتبر و البته مراکز فروش این کالای ارزشمند خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : مهندس خوانساری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128476696
شماره دفتر: 02166939640
شماره فکس: 02166939640
آدرس کانال: iranacarpet@

مطلب پیشنهادی

خرید موکت ظریف مصور طرح رویال

خرید موکت ظریف مصور طرح رویال

خرید موکت ظریف مصور طرح رویال برای منزل یا حتی فروش در مغازه بسیار سرمایه …