مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید بهترین موکت برای محل کار

26

بهترین موکت های بازار از چه الیافی بافته می شوند؟ بهترین موکت برای محل کار کدام است و این موکت ها دارای چه ویژگی هایی هستند؟ از کجا بهترین موکت ها برای محل کار را بخریم؟
موکت ها امروزه به یک نیاز تبدیل شده اند، نیازی بدون جایگزین، به راستی هیچ جایگزینی را نمی توان به جای موکت تصور کرد، زمانی سنگ ها و سرامیک ها جای موکت را گرفتند اما خیلی زود و به علت نواقص آنها از میدان به در شدند، سرامیک ها در تابستان سطحی داغ داشتند و در زمستان سرمای آنها غیر قابل تحمل بود، اما موکت های زیبا در طرح های بسیار متنوعی تولید می شوند و علاوه بر اینکه عایق دما می باشند عایق صدا نیز هستند.

مشخصات موکت خوب برای محل کار

موکت ها از الیاف مختلفی تولید می شوند، عمده موکت ها از پلی آمید تولید می شوند، پلی آمید ها بسیار برگشت پذیر هستند، همچنین برخی موکت ها از اکریلیک و پلی پروپیلن تولید می شوند، اگر محیط کار شما پر تردد است استفاده از موکت پرز کوتاه و فشرده بسیار توصیه می شود. این موکت ها در طرح های متنوعی تولید می شوند، این شما هستید که باید با توجه به دکوراسیون موجود نسبت به خرید موکتی که بیشترین هماهنگی را با آن داشته باشد اقدام کنید.
یکی از کارخانه هایی که این موکت های زیبا را تولید می کند پالاز موکت است، شما می توانید محصولات این شرکت را از طریق سایت های معتبر و مراکز فروش موکت خریداری کنید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0