بازار فرش ایران
خانه / موکت ایرانا / خرید بهترین موکت برای محل کار

خرید بهترین موکت برای محل کار

بهترین موکت های بازار از چه الیافی بافته می شوند؟ بهترین موکت برای محل کار کدام است و این موکت ها دارای چه ویژگی هایی هستند؟ از کجا بهترین موکت ها برای محل کار را بخریم؟
موکت ها امروزه به یک نیاز تبدیل شده اند، نیازی بدون جایگزین، به راستی هیچ جایگزینی را نمی توان به جای موکت تصور کرد، زمانی سنگ ها و سرامیک ها جای موکت را گرفتند اما خیلی زود و به علت نواقص آنها از میدان به در شدند، سرامیک ها در تابستان سطحی داغ داشتند و در زمستان سرمای آنها غیر قابل تحمل بود، اما موکت های زیبا در طرح های بسیار متنوعی تولید می شوند و علاوه بر اینکه عایق دما می باشند عایق صدا نیز هستند.

مشخصات موکت خوب برای محل کار

موکت ها از الیاف مختلفی تولید می شوند، عمده موکت ها از پلی آمید تولید می شوند، پلی آمید ها بسیار برگشت پذیر هستند، همچنین برخی موکت ها از اکریلیک و پلی پروپیلن تولید می شوند، اگر محیط کار شما پر تردد است استفاده از موکت پرز کوتاه و فشرده بسیار توصیه می شود. این موکت ها در طرح های متنوعی تولید می شوند، این شما هستید که باید با توجه به دکوراسیون موجود نسبت به خرید موکتی که بیشترین هماهنگی را با آن داشته باشد اقدام کنید.
یکی از کارخانه هایی که این موکت های زیبا را تولید می کند پالاز موکت است، شما می توانید محصولات این شرکت را از طریق سایت های معتبر و مراکز فروش موکت خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : مهندس خوانساری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128476696
شماره دفتر: 02166939640
شماره فکس: 02166939640
آدرس کانال: iranacarpet@

مطلب پیشنهادی

قیمت موکت پرز بلند

لیست قیمت خرید بهترین موکت پرز بلند

  قیمت بهترین موکت پرز بلند (تافتینگ) همیشه دغدغه ای برای مشتریانی بوده که خواسته …