مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید بهترین فرش ۹ متری ۷۰۰ شانه به قیمت درب کارخانه

فرش ۹ متری ۷۰۰ شانه، یکی از پرفروش ترین فرش های موجود در بازار های فرش است. ما در این مقاله، شما را با فرش ۷۰۰ شانه آشنا می کنیم. همچنین به شما از مزیت فرش 9 متری و نحوه تولید فرش ۹ متری می گوییم. با ما همراه باشید.

 خرید بهترین فرش ۹ متری ۷۰۰ شانه به قیمت درب کارخانه

انواع فرش ۷۰۰ شانه در ابعاد مختلف

انواع فرش ۷۰۰ شانه در ابعاد مختلفایران مهد فرش جهان است. بهترین فرش های جهان از زمان های قدیم از ایران صادر می شد. هنر ایرانی ها در طراحی و تولید فرش های زینتی، زبان زد جهانیان است.

همین هنر باعث شده که امروزه، شرکت های زیادی در ایران کار تولید فرش را انجام دهند و بازار های جهانی صادر کنند. امروزه با پیشرفت صنعت و ماشین آلات بافندگی، فرش هایی در کشور تولید می شود که هم از ظرافت خاصی برخوردار است.

یکی از آن فرش ها، فرش ۷۰۰ شانه است که در طرح و رنگ متنوع تولید و به بازار عرضه می شود. فرش ۷۰۰ شانه در مقایسه با ساختار، تنوع زیادی دارد که بهترین و پرفروش ترین آن، ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۵۵۰ است.

 این فرش هم از نظر ظرافت برابری می کند با ۱۰۰۰ شانه و هم از نظر دوام و استحکام زیرا فرش های ۷۰۰ شانه به دلیل کلفت بودن قطر فرش، بسیار مورد توجه خانواده های ایرانی قرار می گیرد. این فرش در ابعاد ۶ متری، ۹ متری و ۱۲ متری در بازار موجود است.

مزیت استفاده از فرش 9 متری نسبت به فرش 12 متری

مزیت استفاده از فرش 9 متری نسبت به فرش 12 مترییکی از موارد تاثیر گزار در دکوراسیون منزل، فرش است. فرش ها بسته به ابعاد، هرکدام مناسب قسمتی از خانه هست. در هنگام خرید حتما به این مورد توجه کنید که فرش در چه ابعادی نیاز دارید. ابعاد فرش ها به طول و عرض فرش بستگی دارد. فرش های ۹ متری طول آن ۳/۵ متر و عرض آن ۲/۵ متر است ولی فرش ۱۲ متری طول آن ۴ متر و عرض آن ۳ متر است. مزیت اصلی استفاده از فرش ۹ متری نسبت به ۱۲ متری، این است که نه بسیار بزرگ است و نه بسیار کوچک و در هر خانه ای می توان از آن استفاده کرد. شاید شما قصد تغییر منزل داشتید. اگر فرش ۹ متری داشته باشید به راحتی می توانید از آن استفاده کنید. مزیت بعدی آن، قیمت آن است. فرش ۹ متری نسبت به ۱۲ متری قیمتی کمتر دارد و مقرون به صرفه تر است. مزیت دیگر فرش ۹ متری این است که معمولا مبل ها به روی آن نمی آید و به خاب فرش آسیب وارد نمی کند. توصیه ما بر این است که از فرش ۹ متری استفاده کنید.

تولید انواع فرش ۹ متری ۷۰۰ شانه با تنوع طرح و نقش

تولید انواع فرش ۹ متری ۷۰۰ شانه با تنوع طرح و نقشیکی از بخش های مهم دکوراسیون منزل، فرش های زینتی است. امروزه فرش های ایرانی از جایگاه خاصی در سطح جهان برخوردار است. فرش های تولید شده در ایران از طرح و نقش های متنوعی استفاده شده است که نظر جهانیان را به خود جلب کرده است‌.

فرش های ۹ متری به دلیل ابعاد استاندارد و طرز قرار گرفتن آن، بسیار پرفروش است. فرش های ۷۰۰ شانه هم به دلیل استحکام بالاتر در عین حال، ظرافت بیشتر، بیشتر مورد توجه همگان قرار می گیرد.

در تولید فرشی که هم ابعاد استاندارد داشته باشد و هم ظرافت بالا داشته باشد، می توان به فرش های ۹ متری ۷۰۰ شانه اشاره کرد که اهمیت بالایی دارد. مزیت های این فرش باعث شده تا ایرانی ها به دلیل ساختار منزل خود از این فرش استفاده کنند.

ما در این سایت فرش های ۹ متری ۷۰۰ شانه ای ارائه می کنیم که از کیفیت بالایی برخوردار است. ما توانستیم با فروش مستقیم این فرش و حذف واسطه، قیمت این فرش را ارزان تر از نمونه های مشابه عرضه کنیم. شما می توانید این فرش هارا مشاهده کرده و طی تماس با کارشناسان فروش ما، نسبت به ثبت سفارش اقدام کنید. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0