مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع چمن مصنوعی با کیفیت در تهران

امروزه استفاده کردن از چمن مصنوعی به جای چمن های طبیعی یکی از به صرفه ترین و اقتصادی ترین راه حل های ممکن برای رفع مشکلات سختی پرورش چمن طبیعی است. 
در حال حاضر شهرداری ها نیز علاوه بر استادیوم های ورزشی ، به علت مزایای زیاد چمن های مصنوعی از آن ها برای جلوه‌ی زیبا دادن به شهر به جای چمن های طبیعی نیز استفاده میکنند. 

اگر به دنبال خرید یک چمن مصنوعی با کیفیت بالا ، مخصوصا در شهر تهران هستید، چمن مصنوعی تهران انتخاب مناسبی برای شماست.

خرید انواع چمن مصنوعی با کیفیت در تهران

تاریخچه چمن مصنوعی تهران در یک نگاه

تاریخچه چمن مصنوعی تهران در یک نگاه

تاریخچه چمن مصنوعی

درست زمانی که انسان ها دریافتند کاشت و پرورش تخم چمن در همه‌ی مکان ها و محیط ها مناسب نیست، روی به محصول جایگزینی به نام چمن مصنوعی، برای این امر آوردند.

بعضی از این مشکلات عبارتند از:

  • عدم تناسب شرایط آب و هوایی موجود با شرایط مورد نیاز رشد چمن طبیعی 
  • هزینه زیاد در سرمایه و توان و نیروی لازم برای داشتن یک چمن با کیفیت در صورت استفاده از چمن طبیعی 
  • خرابی های زیاد چمن های طبیعی در شرایط استفاده زیاد و اصطکاک بالا 

اجزای تشکیل دهنده چمن مصنوعی

اجزای تشکیل دهنده چمن مصنوعی

اجزای تشکیل دهنده یک چمن مصنوعی

اجزای یک چمن مصنوعی شامل این موارد است:

  1. فلت چمن
  2. فیلر (بافت دوم ) چمن
  3. لایه های لاستیکی و پلاستیکی
  4. شن سیلیس
  5. مواد پروپیلن ونایلونی

استفاده از تکنولوژی به روز و مواد خام با کیفیت در تولید چمن مصنوعی، یک چمن مصنوعی با کیفیت را همراه با جلوه‌‌ی طبیعی بسیار زیبا به ما تحویل می دهد. 
استفاده از مواد خام با سطح کیفی بالا علاوه بر حفظ رنگ، مقاومت در مقابل اشعه های خورشید، همچنین مقاومت زیاد در مقابل اصطکاک و سایش را به دنبال دارد. 
یکی از خصوصیات هر چمن مصنوعی ارتفاع چمن است. همه به دلیل ارتفاع چمن طبیعی که جلوه ای سرسبز به محیط پیرامون می بخشد ، ظاهر و احساس چمن واقعی را دوست دارند، مسلما وقتی چمن مصنوعی را به عنوان جایگزین چمن های طبیعی مورد استفاده قرار می دهیم پس باید همان فضا و حس و حال را نیز برای ما به ارمغان بیاورد. 

 به همین دلیل است که چمن های مصنوعی با ارتفاع بلند، محبوبیت بیشتری دارند. در عین حال شما باید به دنبال چمن هایی باشید که دارای ارتفاعی در حدود 30 تا 37 میلی متر دارند. هرگز نباید از ارتفاع بالاتر از این میزان استفاده کنید ، چون باعث می شود چمن بسیار صاف و مسطح به نظر برسد زیرا هرچه ارتفاع چمن بلندتر باشد ، تیغ چمن سنگین تر است و جاذبه آن را رو به پایین می آورد و باعث می شود بعد مدت کوتاهی خیلی صاف به نظر برسد و جلوه طبیعی خود را از دست دهد.

یک عامل مهم دیگر هنگام انتخاب چمن مصنوعی تراکم و وزن چمن در هر متر مربع است. 
یک چمن مصنوعی با کیفیت خوب حدود 3 کیلوگرم در هر متر مربع خواهد بود که تا چند صد گرم بیشتر یا کمتر از این مقدار قابل چشم پوشی می باشد. 

دیگر عامل مهم هنگام خرید یک چمن مصنوعی، رنگ چمن است. چمن مصنوعی در رنگ های مختلفی تولید می شود. برای رسیدن به یک ظاهر طبیعی و احساس خوب ، شما باید طیف مناسبی از رنگ سبز را با توجه به محیط نصب این چمن ها، انتخاب کنید و برای زیباتر شدن آن ، باید یک پوسته‌ی قهوه ای نیز به آن اضافه کنید. این باعث می شود چمن مصنوعی مانند چمن واقعی بنظر برسد. اگر یک چمن مصنوعی را انتخاب کنید که خیلی سبز یا یکنواخت سبز مطلق باشد ، آن گاه به نظر می رسد بیش از حد مصنوعی است و جلوه ای طبیعی به محیط شما نمی بخشد. همچنین چمن زار موجود در طبیعت شامل بسیاری از انواع رنگهای سبز از سبز روشن تا سبز زیتونی، سبز تیره تا سبز زمردی و رنگهای زیادی در این طیف است. 
بنابراین بسته به اولویت شخصی و سلیقه خود، همچنین محیط کاربرد می توانید رنگ انتخابی خود را انجام دهید. 

فروش چمن مصنوعی در بازار های بین المللی

فروش چمن مصنوعی در بازار های بین المللیبا توجه به کیفیت بالای ارائه شده در محصولات سایت ما و تکنولوژی روز استفاده شده در خط های تولیدی ما، کیفیت این چمن ها تضمین شده می باشد.
ما حتی امکان فروش چمن مصنوعی و صادرات این محصول را در بازار های بین المللی و برون کشوری نیز فراهم کرده ایم.

برای گرفتن ارتباط با ما و همچنین راهنمایی جهت مشاوره و خرید، می توانید از مسیر های ارتباط با ما که در این سایت موجود است، استفاده کنید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0